ورزش و تندرستی (بازدید: 247)
جمعه 26/3/1391 - 0:56 -0 تشکر 461941
اخبار امروز 25/3/91

مناظره رویانیان و فتح‌الله‌زاده، جمعه در برنامه ورزش و مردم 

لیگ برتر - مدیران دو باشگاه بزرگ ایران  (جمعه) در برنامه ورزش و مردم مناظره می‌کنند.به گزارش خبرآنلاین؛ ورود پر سر و صدای محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به بازار نقل و انتقالات، اتفاقی بود که صدای بعضی از مدیران باشگاه‌ها را درآورد. یکی از مدیرانی که نسبت به خریدهای محمد رویانیان اعتراض کرده، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال است. برخی از مدیران باشگاه‌ها معتقدند رویانیان با رقم‌های نجومی که به بازیکنان پیشنهاد می‌دهد، بازار نقل و انتقالات را به هم ریخته است. از طرفی رسولی‌نژاد، رئیس هیات مدیره استقلال هم چند روز قبل گفت که رویانیان بازار نقل و انتقالات را به هم ریخته است. دیروز هم علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال به خودروهایی اشاره کرد که رویانیان از دولت می‌گیرد و با کمک آن‌ها، تیمش را می‌بندد.

رویانیان هم خیلی زود در رسانه‌ها جواب او را داد و گفت که این خودروها بنز هستند و دولت بنز ندارد که به او کمک کند، بلکه اگر قرار باشد دولت خودرویی به پرسپولیس بدهد، باید سمند بدهد. سایت باشگاه پرسپولیس هم مطلبی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود این خودروها، بخش کوچکی از برنامه‌های اقتصادی باشگاه پرسپولیس هستند.

حالا قرار است رویانیان و فتح‌الله‌زاده صبح جمعه به برنامه ورزش و مردم بروند و در مورد این مسائل و همچنین خریدهایی که در نقل و انتقالات انجام داده‌اند، با یکدیگر مناظره کنند

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 0:57 - 0 تشکر 461942

سید صالحی به تراکتور سازی پیوست


لیگ برتر - مهاجم فصل گذشته طلایی پوشان به تراکتورسازی پیوست.به گزارش خبرآنلاین؛سید مهدی سیدصالحی با امضای قراردادی یک ساله به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.آمدن محمد غلامی به سپاهان یکی از دلایل جدایی سید صالحی از سپاهان بوده است.این بازیکن موفق شده بود در فصل گذشته 8 گل برای سپاهان به ثمر برساند.

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 0:58 - 0 تشکر 461943

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس: رویانیان خیلی کریمی را دوست دارد


لیگ برتر - وضعیت علی کریمی در باشگاه پرسپولیس هنوز مشخص نشده است.به گزارش خبرآنلاین؛ حمیدرضا غریب مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد علی کریمی گفت: «باشگاه پرسپولیس خانه علی کریمی است و این بازیکن بزرگ باید در خانه خود باشد. سردار رویانیان علاقه بسیاری نسبت به علی کریمی دارد و همواره او را جزو سرمایه های بزرگ این باشگاه می داند. متاسفانه طی روزهای اخیر نقل قول هایی از جانب این بازیکن ارزشمند مطرح شده است که بنابر اعلام خود وی صحت ندارد. از رسانه ها که همواره به باشگاه پرسپولیس کمک کرده اند، می خواهیم که با هوشیاری تمام به نقل و قول هایی که در جهت تخریب پرسپولیس منعکس می شود، توجه نکنند و از صحت آن اطمینان حاصل کنند.»

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 0:59 - 0 تشکر 461944

تغییر فقط خواست کروش است! / سن بالاها کم‌ می‌دوند


فوتبال ملی - علی شیخ‌الاسلامی


نمایش تیم‌ملی در بازی با قطر نه‌تنها دلچسب نبود، بلکه آزاردهنده بود. تیم‌ملی مستحق کسب همان یک امتیازی بود که گرفت و به تعبیر یکی از روزنامه‌ها تیم‌ملی در این دیدار دو امتیاز بازی با ازبک‌ها را پس داد!


چرا تیم‌ملی این‌گونه بازی می‌کند؟ ایراد از کروش است؟ پاسخ سؤال دوم خیر است. کروش مربی بادانش و باتجربه‌ای است، فوتبال را خوب می‌فهمد و در تیم بزرگی چون منچستر معمار بوده. اینکه چرا او نتوانسته تیم‌ملی را متحول کند، سؤالی است که می‌تواند پاسخ‌های متفاوتی را به همراه داشته باشد. شاید بهتر باشد این جمله کروش را مرور کنیم که به دستیاران خود گفته: آمده بودم فوتبال ایران را تغییر دهم اما دارم خودم تغییر می‌کنم...


نمایش تیم‌ملی در بازی با ازبک‌ها و قطر مؤید این مطلب است که ملی‌پوشان از نظر بدنی اصلاً آماده نبودند! ملی‌پوشان بعد از فارغ شدن از بازی‌های باشگاهی یکراست به اردوی تیم‌ملی رفتند و خستگی ناشی از لیگ‌برتر در ساق‌‌های آنها مشهود است. این یک واقعیت ملموس است، بازیکنان در باشگاه‌ها خوب و به اندازه کافی تمرین نمی‌کنند و طبیعی است در جریان فصل به فشردگی بازی‌ها اعتراض کنند.


تیم‌ملی در هر دو بازی کم دوید و این ناشی از خستگی ملی‌پوشان بود. طبیعی است تیمی که کم بدود،‌ تحت فشار قرار می‌گیرد و امتیازات را از دست می‌دهد. نکته‌ مهم دیگر در مورد تیم‌ملی این است که میانگین سنی بازیکنان بالاست. رحمتی، عقیلی، سیدجلال، کریمی، آندو و نکونام یا به مرز 30 سالگی رسیده‌اند یا از عدد 30 عبور کرده‌اند. تیمی که میانگین سنی‌اش بالا باشد، هم عصبی فوتبال بازی می‌کند و هم کند. الحق‌والانصاف این ستاره‌ها در دو بازی یاد شده خوب بودند. غیر از این بود در بازی با ازبکستان گل سه امتیازی ایران روی پاس انصاری‌فرد و ضربه تیزهوشانه خلعتبری به‌ثمر نمی‌رسید. شاید ضرورت این باشد که کروش از برخی نام‌ها عبور کند و به جوانان بیشتر میدان دهد. یک مسئله مهم روی عملکرد ملی‌پوشان در دو بازی یاد شده تأثیر منفی گذاشت که از نگاه خیلی‌ها پنهان ماند. بودن در فصل نقل و انتقالات خود یک معضل است. در روزهای اخیر بسیاری از ملی‌پوشان دغدغه تیم فصل آتی خود را داشتند و همین مسئله تمرکز لازم را از آنها گرفته بود. مصاحبه علی کریمی یا کریم انصاری‌فرد را در پایان بازی با قطر بخوانید تا با ما هم‌عقیده شوید. به هر صورت باور این موضوع خیلی سخت است که کروش هیچ تاکتیکی برای آموختن به ملی‌پوشان ندارد و یا در انتقال داده‌ها موفق نبوده، شاید بهتر باشد بار دیگر جمله کروش را مرور کنیم. تیم‌ملی در راستای پیاده کردن تاکتیک‌های مدنظر سرمربی سابق تیم‌ملی پرتغالی تلاش نافرجامی داشته و این شاید به این خاطر است که تغییر فقط خواست کروش بوده است. به دور از همه این مباحث بدبینانه است که آینده تیم‌ملی را تاریک ببینیم. تیم‌ملی در خرداد و در بازی با قطر تجدید شد اما این فرصت را دارد که شهریور و در پیکار با لبنان جبران کند. یقیناً با شروع مسابقات باشگاهی شرایط بدنی ملی‌پوشان بهتر خواهد شد و در بازی‌های تیم‌ملی با جنب‌وجوش بیشتری بازی خواهند کرد. آن‌چه مسلم است در صورت صعود به جام‌جهانی با این شیوه بازی و این میزان آمادگی حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. کروش باید تیم را جوان‌تر کند و چاره هماهنگی نیز بازی‌های تدارکاتی است.

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 1:0 - 0 تشکر 461945

فتح الله زاده: هک شوم خیلی چیزها «رو» می شود آقای رویانیان!


لیگ برتر - علی فتح الله زاده می گوید درباره فعالیت های اقتصادی پرسپولیس فعلا با کد از آنها سخن می گوید.مدیرعامل استقلال در گفت و گویی با خبرآنلاین ؛ درباره اتفاقات اخیر و حرفهای مطرح شده درباره کمک های دولتی به پرسپولیس می گوید:« من فعلا خیلی سر بسته و کدگذاری شده حرف زدم. آقای رویانیان عزیز درست است که من بچه خوی هستم و تازه به تهران رسیدم اما دلیل نمی شود که قیمت یک سمند در بازار چقدر است. احیانا با چه قیمتی در نمایشگاه های مختلف ، خرید و فروش می شوند جناب رویانیان؟ فعلا که من دارم کدگذاری شده حرف می زنم اما واقعا اگر حرف هایم رمزگشایی شود ، خدای ناکرده هکرها حمله کنند و رمزهایم را باز کنند ، خیلی از مسائل باز می شود.»


او ادامه می دهد:« ما اگر بانک تات در کنارمان بوده در مقام اسپانسر این کار را کرده ، قرارداد بستیم و برای شان روی پیراهن مان تبلیغ کردیم. حالا دوستان اگر سمند گرفتند و معامله می کنند ، اشکالی ندارد اما ممنون می شوم یکی از آن سفیدهایش را که به محسن بنگر دادند را به ما هم بدهند داشته باشیم. قیمتش هم که خیلی زیاد نیست!»


فتح الله زاده که این فصل زیر فشار است چون نتوانسته خرید های خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته باشد ، می گوید:« من چه کسی راباید می خریدم وقتی بهترین بازیکنان ایران را در تیمم دارم. اصلا بروم بازار و چه بازیکنی را بخرم که بهتر از آندو تیموریان ، جباری یا رحمتی باشد؟ شما کسی را بهتر از مجموعه بازیکنان استقلال در لیگ برتر می شناسید؟ بگذارید تیم های مان تکمیل شوند ؛ آن وقت ما عکس های تیم مان می چینیم ، پرسپولیسی ها هم عکس بازیکنان شان را بیاورند بچینیم کنار هم . بعد هم مردم رای گیری کنند که استقلالی ها بهتر هستند یا پرسپولیسی ها. حالا شما می توانید نظرسنجی بگذارید.»


شاید ایده نظرسنجی ، کار جالبی باشد میان او و رویانیان؛« البته همیشه آنهایی که به پرسپولیس رای می دهند تعدادشان بیشتر است اما این ما بودیم که در زمین ، آنها را سوبله و چوبله کردیم!( می خندد و می گوید: حاجی جان این را شوخی کردم!) »


او بعد از این شوخی می گوید :« البته ما همیشه برای طرفداران خوب پرسپولیس احترامی ویژه قائل هستیم و دوست داریم رقیبی جدی در حد پرسپولیس قهرمان داشته باشیم. خیلی هم خوشحال می شویم اگر پرسپولیس با مدیریت خوب آقای رویانیان درآمدزایی کند و بتواند تیمش را بگرداند اما می گوییم هر دوی این تیم ها برای دولت هستند و ما امسال امتیازاتی را که دوست خوبم ، آقای رویانیان داشته ، در اختیار نداریم. امتیازاتی که سبب شده تا دست این دوستان خیلی باز باشد . با این وجود ما سعی مان را می کنیم با هماهنگی وزیر ورزش بتوانیم بودجه مورد نیاز تیم را تامین کنیم و مشکلی برای مان ایجاد نشود.»


او درباره آخرین شرایط تمدید قرارداد با 3 بازیکن اسمی تیمش هم گفت:« آندو قول داده در ایران فقط برای استقلال بازی کند. خیال تان راحت ، او جایی نمی رود و پیش ما می ماند. مهدی رحمتی هم هر جایی دوست داشته باشد ، می تواند مذاکره کند اما مهم این است که در نهایت با استقلال تمدید می کند و پیش مان می ماند. با مجتبی هم حرف های مان را زدیم. امیدواریم که او هم در تیمش بماند.»


گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 12:59 - 0 تشکر 461982

درود بر علی هانتر عزیز و تلاش فراوانش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی