انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 162)
سه شنبه 23/3/1391 - 11:50 -0 تشکر 461125
افشای توطئه های قذافی در ایران توسط آیت الله العظمی روحانی

حضرت آیت الله العظمی روحانی در یک مصاحبه مطبوعاتی درباره سفر جلود؛ معاون وقت قذافی (رهبر لیبی) اظهار داشتند که : ... چندی قبل بود که روزنامه «شهید» اهانتی کرده بود چون آقای قذافی دلش می خواست که در دنیا اعلام بکند که در انقلاب ایران سهمی داشته است و هدفش هم این بود که بعد از انقلاب به ایران بیاید و بعد که موافقت نشد جلود را فرستاد و جلود در ایران ایادی دارد که او را به ایران آوردند و در مجلس ترحیم مرحوم مطهری اعلامیه دروغ دادند که حوزه علمیه از جلود استقبال کرد که به نظر ما اهانتی بود به حوزه علمیه زیرا حوزه علمیه به استقبال نرفت ولی اعلامیه اش پخش شد. در اینجا این صحبت بود که جلود را گروگان بگیریم تا هر وقت که دولت لیبی امام موسی صدر را تحویل داد ما هم جلود را تحویل دهیم و به یکی از افرادی که به من تلفن کرد و پرسید آیا گروگان گیری شرعی است گفتم بله در شرع گروگان گیری مجاز است. دولت لیبی به ما تعهدی کرد و یک نفر را که مهمان بود گروگان گرفت و ما هم مقابله می کنیم و بعد که دیدند مسئله خیلی جدی است 500 نفر از ایادی قذافی رفتند به فرودگاه که به جشن استقلال لیبی بروند و چون جلوی آنها گرفته شد شروع کردند به هتاکی در روزنامه شهید که به خرج ایشان چاپ می شود.

بامداد ـ دوشنبه بیست و پنجم تیرماه ـ 1358منبع: http://www.rohani.ir/page-1645.htm

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی