انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 622)
يکشنبه 9/4/1387 - 1:58 -0 تشکر 45759
کشف جدید نخست وزیر انگلیس.....................

نخست وزیر انگلیس در حالی که در رابطه با قیمت نفت در بازارهای جهانی سخن       می گفت ناگهان به خلیجی اشاره کرد غنی از نفت وگاز والبته برای ما  ناشناخته که خود به تنهایی آن را کشف کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!! خلیج عربستان!!!!!!!!!!!! او در حالی که دچار توهم محض بود به جای  نام خلیج همیشه فارس از نام خلیج  عربستان استفاده کرد که وجود خارجی ندارد و برای خود اعراب هم ناشناخته بود . این حرف بار دیگر سطح سواد و سلامت عقلی او را زیر سوال  برد. نظر شما ایرانی با غیرت چیست؟ 

گرهمسفرعشق شدي مرد سفر باش
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.