انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 432)
يکشنبه 31/2/1391 - 13:55 -0 تشکر 455239
از ورود به تشكیلات دفتر تحكیم وحدت تا ساخت آهنگی سراسر موهن

گسترش روز افزون فراگیری دین مبین اسلام در کشورهای غربی سبب شد تا لایه های مخفی و پوششی دین ستیز در جوامع غربی و بالاخص دوایر دولتی به فکر سد زدن در برابر موج عظیم اسلام خواهی برآیند و به همین خاطر بود که سفارت آلمان در تهران شروع کار را از کلاسهای توجیهی و فضای مجازی کلید زد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ اواسط دهه 80 فردی با نام آرش هنرور شجاعی كه بعدها به آرش بی خدا معروف شد ماموریت خود را ابتدا در سفارت آلمان در تهران و سپس فضای مجازی آغاز كرد.آرش بی خدا كه كودكی و نوجوانی خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ایران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جریان ضد اسلام شاخه دین گریز آلمان و بازوهای اجرایی تبلیغات ضد اسلامی در تهران انتخاب می شود تا طرح اسلام ستیزی و اسلام گریزی در محل سفارت آلمان در تهران كلید بخورد.

آرش بی خدا به عنوان مدرس فعالیت خود را در سفارت آلمان و برای افراد متقاضی مهاجرت به این كشور آغاز می كند تا گام به گام و مرحله به مرحله حوزه فعالیت او گسترده تر شود.آرش بی خدا با حمایت مالی و پشتیبانی فنی عناصری ناشناس سایتی را راه اندازی می كند و تبلیغات ضد اسلامی خود را از سفارت آلمان در خیابان فردوسی به سطح فضای مجازی می برد.

همزمان با اجرای طرح پروژه اسلام ستیزی در سفارت آلمان و در سطح فضای مجازی گروه های ضد دین كه خوراك فكری خود را از آن سوی مرزهای ایران اسلامی می گرفتند وارد تشكیلات حزبی و ساختاری دفتر تحكیم وحدت شدند.در همان اوقات بود كه فردی با نام شاهین نجفی در قالب یك عنصر خنثی اما كاملا هدف دار فعالیت خود را در كنار افرادی همچون امیر عباس فخرآور اما در حوزه تخصصی خود آغاز كرد.شاهین نجفی عمدتا در تشكیلات ساختاری حزب مشاركت نمی كرد اما نقشی فعال در قالب یك عنصر پوششی داشت.شاهین نجفی در 6 سالگی پدر خود را از دست داد و در زمان نوجوانی هم به دلیل اعتیاد برادرش ضربات روحی شدیدی متحمل شد تا راه را هم گم كند.در جریان فعالیت در دفتر تحكیم وحدت بود كه این عنصر خود فروخته با دنیای موسیقی آشنا و یك گروه موسیقی زیر زمینی تشكیل داد.هنجار شكنی های این فرد سبب شد تا بعد از مدتی ممنوع الصدا شود و فعالیت او در شاخه موسیقی به حالت تعلیق در بیاید.

البته شاهین نجفی از ابتدا هم فردی هنجار شكن بود و بارها به همین خاطر در محیط جامعه و دانشگاه توبیخ شد تا اینكه به خاطر فعالیت های ضد ارزشی از دانشگاه هم اخراج شد.اخراج از دانشگاه و روحیه ضد ارزشی او سبب شد تا عوامل شناسایی افراد مستعد در مبارزات ضد اسلامی مستقر در سفارت آلمان او را كیس مناسبی برای اجرای اهداف خود تشخیص دهند و پس از آن بود كه شاهین نجفی به عنوان یك استعداد بالقوه ضد دین به آلمان سفر كرد.

شاهین نجفی حالا در آلمان فعالیت های ضد اسلامی و اعتقادی محول شده به خود را رسمیت می بخشد و در مصاحبه با رادیو فردا عنوان می كند كه "یك خدا ناباور است". گرایشات ضد دینی و در حقیقت ضد اسلامی خواننده موهن كه با تفكرات القایی ماركسیستی هم در آمیخته بود باعث شد تا گروهی به نام "تپش 2012" در آلمان شكل بگیرد.استفاده از سبك موسیقی خشن و به كار بردن كلید واژه های مبتذل و مستهجن در متون آهنگ شاهین نجفی و عقده های درونی او سبب شد تا از این گروه در اواخر سال 2009 جدا شود.

با شعله ور شدن آتش فتنه 88 شاهین نجفی به عنوان یار كمكی به تیم فتنه گران ملحق شد و این آغازی بر دور جدید فعالیت های ضد انقلابی او شد.گروه های ضد انقلاب كه در آن زمان با تمام بضاعت و امكانات وارد میدان جنگ با جمهوری اسلامی ایران شده بودند گروهی به نام "آنتی كاریزما" را تشكیل دادند و شاهین نجفی سردسته گروه موسیقی نوظهور فتنه شد.ایجاد فضای شایعه و تهمت با طرح قتل ندا آقا سلطان و تجاوز به زندانیان در كنار حمله به ارکان اجتماعی و سیاسی جمهوری اسلامی از جمله ولایت فقیه و قانون اساسی در دستور كار گروه موسیقیایی فتنه قرار می گیرد.حرمت شكنی عاشورای 88 كه با پاسخ قاطع ایرانیان متعصب به ائمه اطهار مواجه شد فاز حملات ضد انقلاب را به سمت توهین و ناسزا تغییر داد.

ارتباط حلقه از هم گسسته ضد انقلاب كه بعد از حماسه 9 دی سرخورده و درمانده شده بود موجب جبهه گیری شاهین نجفی در برابر برخی از حلقه های رقیب در جریان ضد انقلاب شد به طوری که در دعوای "امیر فخرآور " خود صهیونیست خوانده و "احمد باطبی" و "محسن سازگارا" از لابی کنندگان مرتبط با مجلس و سازمان اطلاعاتی امریکا سیا، "شاهین نجفی" طرف سازگارا و باطبی و دیگر اعضای این حلقه را می گیرد.

از دیگر اعضای این حلقه مجتبی واحدی ، علیرضا نوری زاده ، علی افشاری ، فاطمه حقیقت جو، امیر حسین گنج بخش ، فریبا داوودی مهاجر، اکبر عطری و داریوش اقبالی بودند .با همه این اوصاف و دعواهای بی پایان ضد انقلاب در اعمال سیاست های نخ نمای خود علیه جمهوری اسلامی ایران حالا ضد انقلاب با یك چالش دیگر مواجه می شود.

چند روز پیش بود كه آهنگی سراسر موهن از سوی شاهین نجفی در سطح فضای مجازی پخش می شود ، آهنگی كه احساسات مسلمانان و شیعیان و عاشقان اهل بیت (ع) را بر می انگیزد.حالا جریان ورشكسته فتنه كه در زمین سیاسی شكست سختی خورده است زمین بازی را عوض كرده و سعی دارد با فضا سازی رسانه ای با اقدام توهین آمیز كالبد بی جان فتنه را جان دوباره ای ببخشد.

"سازمان ناتوی فرهنگی" با دستور به عمله های رسانه ای چون بی بی سی ، رادیو فردا ، رادیو اسرائیل و رسانه های مرتبط با سازمان مجاهدین ( منافقین ) سعی نمود به این پروژه وسعت و نفوذ بیشتری دهد .شاهین نجفی در مصاحبه با شبکه دولتی بی بی سی فارسی با اعتراف ضمنی به ماموریتی که بر عهده اش گذاشته اند ،توهین به مقدسات را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام گفت: «من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعات آن فکر نمی کنم و فقط رسالت خود را انجام می دهم !» شبکه بی بی سی فارسی با حمایت رسانه ای و تبلیغ برای این عنصر هتاک در اقدامی دیگر به تخریب علمای شیعه پرداخته و مقابله با حکم ارتداد را که پس از جریحه دار شدن احساسات میلیونها مسلمان و فتوای مراجع و علمای دینی اتفاق افتاد ، در دستور کار خود قرار می دهد .بی بی سی در حالیكه همه دنیا می دانند شاهین نجفی در آلمان زندگی می كند می گوید به دلایل پوششی نمی توانند محل اقامت و مصاحبه را بگویند.

 صدای امریکا اما در برنامه ای با حمایت از این خواننده مرتد، ادعا می کند که شاهین نجفی قصد توهین به باور های دینی را نداشته است!رادیو اسرائیل نیز پس از پوشش مکرر اثر ضد دینی شاهین نجفی ،ضمن حمایت گسترده از حرکت توهین آمیز این خواننده نسبت به مقدسات شیعه، صدور حکم ارتداد وی توسط مراجع تقلید را حرکتی افراطی می خواند و از انتقال وی به محلی نا معلوم در غرب آلمان خبر می دهد.

این در حالی است که "منوشه امیر" یهودی صهیونیست فعال نیز که ظاهرا از حرکت ضد اسلامی شاهین نجفی، خواننده شیطان پرست مقیم آلمان بسیار خشنود شده ، آمادگی خود را برای پذیرایی گسترده از وی در "اورشلیم" اعلام می کند.اما در مقابل نیز محافل آلوده به نفاق و سرویس های اطلاعاتی نظیر شورای هماهنگی سبز (شامل مشاركتی ها، گروهك تروریستی منافقین و نهضت آزادی) و رسانه های آنها (كلمه، جرس، سحام نیوز، ندای سبز آزادی، رسا و...) در قبال هتاكی اخیر این ترانه خوان مبتذل، نه تنها حاضر نشدند در دفاع از مقدسات اسلامی كه در ابتدا با نقاب آن، فتنه و آشوب سال 88 را كلید زدند، كمترین سخنی بر زبان جاری سازند بلكه از او دفاع نیز كردند.

 پایگاه اینترنتی اخبار روز- وابسته به طیفی از گروهك های لائیك مقیم آلمان- دیروز فاش كرد طیف هایی از اصلاح طلبان و گردانندگان سایت های جرس و كلمه به اپوزیسیون پیغام داده اند : ماجرای ترانه شاهین نجفی را مدیریت كنید!پروژه ضدیت با دین و توهین به مقدسات در حالی که بازهم با نادیده گرفتن حقیقت ایمان و فطرت پاک ایرانیان مسلمان و با این سطح وسیع پوشش خبری رسانه های تحت امر سازمان ناتوی فرهنگی سعی می شود تا ضریب نفوذ بیشتری پیدا کند اما با عکس العمل مردم و بالفعل شدن نیروی جدیدی از بدنه اجتماعی نیروهای مومن به انقلاب و كشور مواجه شده است و ضد انقلاب را بار دیگر بهت زده و فلج كرده است.

لایه های مختلف اجتماعی و فرهنگی ایرانیان از جمله بدنه هنرمندان و خوانندگان و فعالین فضای مجازی با حضور در شبکه های اجتماعی واکنش های تند و بجایی را در این خصوص به نمایش گذاشته اند. تولید شعر و موسیقی و محتوای تصویری و متنی در پاسخ به این هتک حرمت در شبکه های اجتماعی چنان حجم گسترده ای دارد که نمی توان همه آن را در این مجال کوتاه گنجاند .

و این حقیقت کلام الهی را باردیگر به جلوه در آمد که : «و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین».

دوشنبه 1/3/1391 - 8:53 - 0 تشکر 455355

خبرگزاری آنا: در پی اهمال مسئولان دانشگاه تهران مقاله‌ای در دفاع از خواننده هتاک به امام هادی(ع) توسط "انجمن" این دانشگاه چاپ و توزیع شده است؛ این اقدام خشم دانشجویان را در پی داشت.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در پی اهمال مسئلان دانشگاه تهران، نشریه انجمن این دانشگاه اقدام به چاپ و توزیع مقاله توهین آمیز یکی از فتنه‌گران کرد.
این مقاله ضمن دفاع از شاهین نجفی که پس از توهین‌های فراوان به اهل‌بیت(ع) از سوی آیات عظام صافی گلپایگانی و مکارم شیرازی "مرتد" اعلام شده بود، به بیان توضیحاتی درباره اقدامات اخیر این هتاک پرداخته است. این مقاله پس از چاپ در قالب نشریه انجمن در دانشگاه تهران توزیع شده است. در پی این اقدام، دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران امروز در این دانشکده تجمع کرده و خشم خود را نسبت به این اقدام توهین‌آمیز اعلام کردند.

چهارشنبه 3/3/1391 - 23:1 - 0 تشکر 456544

اعلام حکم عوامل نشریه هتاک/"اخراج موقت" مدیر مسئول، سردبیر و نویسنده

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: مدیر مسئول، سردبیر و نویسنده مقاله اهانت‌آمیز در نشریه "صبح فردا" طبق مقررات انضباطی از تحصیل محروم شدند.
 عبدالرضا سیف معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون نشریات دانشگاه تهران درباره نشریه منتشر کننده مقاله موهن ( نشریه "صبح فردا") گفت: لحظاتی پیش در کمیسیون نشریات موضوع این نشریه بررسی شد و مدیر مسئول و سردبیر این نشریه از داشتن نشریه محروم شدند.
 وی افزود: علاوه بر این مدیر مسئول، سردبیر و نویسنده مقاله موهن، طبق مقررات انضباطی از تحصیل محروم شدند.
 معاون فرهنگی دانشگاه تهران ادامه داد: دانشگاه قدرت اخراج دائم این دانشجویان را ندارد؛ طبق قانون دانشگاه می‌تواند حکم اخراج موقت را صادر کند و این حکم پس از بررسی‌های مراجع بالاتر به اخراج دائم تبدیل خواهد شد.
سیف با اشاره به ابلاغ حکم دانشگاه تا روز شنبه به مدیرمسئول، سردبیر و مقاله‌نویس این نشریه، درخصوص حکم قطعی این دانشجویان تصریح کرد: پس از آنکه حکم به عوامل نشریه ابلاغ شد، اگر اعتراضی داشته باشند نهایتا 2 هفته بعد برای تجدید نظر وقت وجود دارد و در نهایت بعد از این زمان حکم قطعی اعلام خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران حوزه ارزش‌های اسلامی، دینی و ملی را خط قرمزی دانست که نشریات دانشجویی باید به آن پایبند باشند.

وی با بیان اینکه نشریات دانشجویی می‌توانند در مسائل اجتماعی و سیاسی در حد معقول ورود پیدا کنند، به نشریات دانشجویی توصیه کرد که مسائل سیاسی را با مسائل دینی گره نزنند و بلندگوی دشمن نشوند.

به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران نشریات دانشجویی می‌بایست قبل از انتشار توسط مدیر مسئول و سردبیر رویت شود و بعد دانشکده آن را تائید کند تا در دانشگاه توزیع شود.

وی تاکید کرد که برای اینکه چنین اتفاقی در دانشگاه نیفتد و باعث خدشه دار شدن دانشگاه و شخصیت دانشجو نشود باید در چهارچوب مقررات حرکت کرد چراکه همان قانونی که به نشریه مجوز انتشار می‌دهد، حدودی نیز برای نشریات مشخص کرده که نباید آن را زیر پا گذاشت.

دوشنبه 8/3/1391 - 10:12 - 0 تشکر 457641

در آستانه شهادت امام هادی (ع) حمایت منافقین از خواننده هتاک

خبرگزاری فارس: اعضای گروهک منافقین به حمایت از ش.ن خواننده هتاکی پرداختند که چندی پیش ترانه‌ای با مضمون جسارت به ساحت مقدس آن امام همام اجرا کرده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در برنامه گفت‌وگوی سیاسی که از شبکه ماهواره‌ای وابسته به گروهک منافقین پخش شد، از ش.ن خواننده هتاک ایرانی که به امام هادی (ع) توهین کرده بود حمایت شد.

بر پایه این خبر، م.روحانی یکی از اعضای شورای به اصطلاح ملی مقاومت وابسته به گروهک نفاق، در حالی که بر اساس موضوع برنامه از اعدام در ایران انتقاد می‌کرد، از خواننده هتاک به عنوان یک جوان هنرمند و آزادی خواه نام برد که شعری انتقادی خوانده است.

وی با جسارت تمام به حکم آیات عظام شیعه که خواننده هتاک را مرتد نامیده بودند، انتقاد کرد و این ترانه موهن را عملی انتقادی و علیه نظام ایران نامید!

این عنصر منافقین در ادامه ترانه خواننده هتاک را با کتاب موهن آیات شیطانی سلمان رشدی مقایسه کرد و این دو اثر توهین آمیز را هنری و انتقادی دانست.

چندی پیش ش.ن خواننده ایرانی با ساخت ترانه‌ای موهن در توهین به امام دهم شیعیان با واکنش گسترده‌ای مواجه شد تا جایی که برای حفظ جانش پناهندگی در فلسطین اشغالی را پی گیری می‌کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی