ورزش و تندرستی (بازدید: 366)
سه شنبه 5/2/1391 - 9:57 -0 تشکر 448173
فهرست احتمالی اخراجی های پرسپولیس

«اخراجی های پرسپولیس در ذهن من مشخص شده اند».این جمله ای بود که دنیزلی در کنفرانس پس از بازی به آن اشاره کرد و باعث شد برخلاف چیزی که قبلا گفته بود عمل کند. واکنش دنیزلی طی تمام روزهای گذشته به شایعات کنارگذاشتن چند بازیکن از اردوی این تیم برای فصل آینده پوزخند بود و اینکه فهرست تیم را بعد از بازی های آسیایی مشخص خواهد کرد. اما او هم بعد از شکست حقارت بار تیمش مقابل سایپای البرز نتوانست بر حرفش ثابت باقی بماند و با این جمله تند به مقابله با شاگردان کم توانش رفت. اما به راستی در ذهن دنیزلی چه می گذرد و او نسبت به عملکرد کدام یک از بازیکنانش ناراضی است و می خواهد در خروجی را به آنها نشان دهد؟

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1391/2/4/76849_433.jpg
دنیزلی بعد از بازی گفت که به برخی بازیکنانش آخرین فرصت را داده تا خودشان را اثبات کنند. در این بازی پرسپولیس چند تغییر عمده داشت:ممدوتال بعد از مدت ها به ترکیب بازگشته بود، اما به رغم دویدن های بسیار و نفوذهای زیاد در دفاع کردن بسیار ضعیف بود و روی 3 گل مقصر به نظر می رسید. در روزهای پیوستن او به پرسپولیس شائبه های زیادی درباره دخالت دلالان و کیفیت پایین او شنیده می شد که در پایان فصل به نظر می رسد این شایعات پربیراه نبوده.

در جناح راست سامان آقازمانی که یک هافبک دفاعی است. با نظر دنیزلی در این منطقه به میدان رفت که در ادامه عملکرد سینوسی خود یک روز کاملا فاجعه بار را پشت سر گذاشت. هنوز مشخص نیست نظر قطعی دنیزلی نسبت به او چگونه است.

در خط هافبک حسین بادامکی دوباره به زمین آمد. او که هفته گذشته برای ساعاتی از تیم کنار گذاشته شده بود باتوجه به عذرخواهی اش جواز حضور را در پایان فصل به دست آورد، اما او هم به تایید کارشناسان مانند زمان های زیادی از 2 فصل اخیر نمایش ضعیفی داشت.

جواد کاظمیان هم عملکرد خوبی در این بازی نداشت و صحبت هایی درباره خروج او هم شنیده می شود.

غلامرضا رضایی با اینکه در این بازی مانند همه بازیکنان نمایش خوبی نداشت، اما در برنامه های دنیزلی جایگاه خوبی دارد و دور از فهرست خروج به نظر می رسد.

وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا هم قطعا خودشان خداحافظی خواهند کرد. هر دویشان سن زیادی دارند و البته مهدوی کیا که از اول در فهرست دنیزلی نبود. به رغم درخشش در بازی هایی که فرصت داشت بازهم خداحافظی خواهد کرد.

در این میان مازیار زارع و مهرداد اولادی هم به نظر می رسد آخرین روزهایشان را در پرسپولیس می گذرانند.

در درون دروازه از بین هوشیار یا میثاق یکی پیراهن پرسپولیس را از تن بیرون می آورد و در جناحین هم ابراهیم شکوری و علیرضا محمد احتمالا در فهرست خواهند بود.

گفته می شود دنیزلی فردا یک جلسه در دفتر رویانیان خواهد داشت تا درباره تصمیماتش برای فصل آینده با مدیرعامل باشگاه مشورت کند.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 5/2/1391 - 15:56 - 0 تشکر 448302

با نام خدا و سلام
انصافا که بیش از نیمی از این بازیکنان در حد نام پرسپولیس نیستند

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی