سينما و تلویزیون (بازدید: 229)
دوشنبه 22/12/1390 - 18:0 -0 تشکر 440296
در آخـریـن سـه شنـبـه سـال

شـبـکـه یــک


به گزارش روابط عمومی سیما ، فیلم سینمایی « زنبور وحشی » به کارگردانی مایکل گاندری سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش می شــود .


درخلاصه داستان فیلم با بازی جای چو و ست راجن آمده :  بریت رید " پسر خوشگذرانی است که پس از مرگ ناگهانی پدرش " جمیز رید " صاحب ثروت افسانه ایی و روزنامه معروف او به نام " دیلی سنیتل " می شود. او به همراه راننده پدرش که " کیتو " نام دارد و یک مخترع انواع ماشین و وسائل مکانیکی است ، گروهی را تشکیل می دهد که بر علیه ظلم و بی عدالتی در شهر مبارزه می کنند. او با یک تبهکار به نام " اختاپوس " که سر دسته تبهکاران لس آنجلسی است در می افتد و شرح ماجراهای خود را در روزنامه دیلی سنیتل چاپ می نماید، اما مردم او را جدی نمی گیرند .

 

******************************


شـبـکـه دو


فیلم تلویزیونی « یک اتفاق ظاهراً ساده » سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 14:30 روی آنتن شبکه دو سیما می رود .
درخلاصه داستان این فیلم آمده : پسرنوجوانی که ازساکنین یک مجتمع آپارتمانی است، قصد دارد نارنجک دست سازی را درمحوطه پارکینگ منفجر کند، براثراین کاربرای سه تن از ساکنین آپارتمان اتفاقات ناگواری رخ می دهد. که ناگهان پسرمتوجه می شود تمام این اتفاقات در ذهن او رخ داده است و درنهایت نارنجک پرتاب شده به آسمان درعین ناباوری منفجر نمی شود.
دکترمحمود عزیزی ، بهزاد خداویسی ، روشنک عجمیان و شهرزاد عبدالمجید درفیلم تلویزیونی « یک اتفاق ظاهراً ساده » به کارگردانی مسعود تکاور وتهیه کنندگی سعید منتظرالمهدی بازی کرده اند .

 

******************************

 

انیمیشن « یوگی خرسه » به کارگردانی اریک برویگ و تهیه کنندگی کارن روزن فیلت محصول سال 2010 کشورهای آمریکا و نیوزلند سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 16 ازشبکـه دو سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان این انیمیشن با بازی تام کاوانا, تی جی میلر و ناتان کردری آمده : آقای اسمیت رنجر نگهبان پارک جلی إستون است، در این پارک، یوگی و دوستش بوبو که دو خرس هستند زندگی می کنند، یوگی و بوبو معمولا سبد غذای کسانی را که ازپارک دیدن می کنند،می دزدند و اسمیت بارها این دو خرس را از انجام این عمل منع کرده است، ولی یوگی دائم درحال اختراع انواع وسایل دزدی سبد غذا است،درغاراین دو خرس لاک پشت نادری زندگی می کند که دهانی شبیه به قورباغه دارد، ازطرفی دیگرشهردار نیزکه تلاش دارد در رقابت های انتخاباتی برای فرمانداری شرکت نماید برای کمبود جبران مالی خود می خواهد پارک جلی استون را نابود نماید و آن را به فضای شهری اضافه کند .

 

******************************

 

سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 17:30 انیمیشن « اگه بخوای می تونی » به کارگردانی الیوت ام بور و تهیه کنندگی ریچارد ریچ محصول سال 2010 کشورآمریکا روی آنتن شبکـه دو سیما  می رود .
دراین انیمیشن می بینیم : لوکوموتیو کوچولویی درسرزمین آرزوها زندگی می کند.درآنجا لوکوموتیوهای زیادی هستند که رویاهای بچه ها را با خود به سرزمین واقعی می برند . یکی از قطارهای رویا بربه اسم راستی در زمانی که به سرزمین واقعی می رود درپارکی به خاطر خستگی خوابش می برد . درهمین حین پسربچه ای به اسم ریچارد وارد یکی ازکابین های قطارمی شود. ریچارد ساعت پدربزرگش را به مدرسه برده بود تا درمورد آن کنفرانس دهد اما دو نفر از بچه های شرور مدرسه ساعت را از او می گیرند و ریچارد به خاطر ترس به خانه نمی رود و در پارک بوده که آن اتفاق می افتد .

 

******************************

 

انیمیشن « پاندای شجاع » به کارگردانی دارل وان سیتر و تهیه کنندگی پگی رگان سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 20:45 از شبکـه دو سیما  پخش خواهد شد .
داستان این انیمیشن درمورد یک خرس پاندا است که سرایدار یک مدرسه ی آموزش های رزمی است، پان به ورزش های رزمی علاقه ی زیادی دارد ، ولی با تصور اینکه او فقط یک سرایدار است خود را باور ندارد، در این مدرسه استادی به نام استاد چان وجود دارد که مدال افتخار را که برای ورزشکاران خوش اخلاق است پنهان کرده تا از دسترس عموم در امان باشد، او برادری دارد که بسیارمغرور و بدجنس است .

 

******************************

 

شـبـکـه ســه

 


سه شنبه 23اسفند ماه ساعت 19 انیمیشن « رانگو » به کارگردانی جورج وربینسکی محصول سال 2011 کشور آمریکا ازشبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی جانی دپ و فیشرآمده : رنگو مارمولکی که بر اثر اتفاق سر از شهری در می آورد که بر اثربی آبی تبدیل به بیابانی شده است. او با تعریف های دروغین از خود برای اهالی شهر، خودش را یک قهرمان معرفی می کند و به آنها قول می دهد مشکل بی آبی آنجا را حل کند.

 

******************************

 

فیلم سینمایی « ترون » به کارگردانی جوزف کاسینیسکی سه شنبه 23اسفند ماه ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد .
در این فیلم می بینیم : " سم فلینت " پسر" کوین فلیت" صاحب شرکت رایانه ای بزرگی است . شرکت آنها که برروی بازی های رایانه ای فعالیت می کردند.اعتقاد به طراحی دنیای دیجیتالی جدیدی داشته است .او به طرزناگهانی مفقود می شود. پس از20 سال پسرش "سم" پس از این که شریک و دوست صمیمی پدرش پیغامی از دفترسابق پدرش دریافت می کند به دفتر قدیمی پدرش می رود .آنجا درپی فعالیتی دیجیتالی به دنیای دیجیتالی وارد می شود .
جف بررپدس و گارت هدلاد درفیلم سینمایی « ترون » محصول سال 2010 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداخته اند .

 

******************************

 

شـبـکـه چـهــار


فیلم سینمایی « منطقه 51» سه شنبه 23اسفند ماه ساعت 20:30ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
دراین فیلم خواهید : دریک آزمایشگاه به نام " منطقه 51 " شایع شده است که چند موجود فضایی ازآنجا مورد آزمایش قرار گرفته اند ازطرفی مسئولان آزمایشگاه می خواهند این خبر را پنهان کنند اما چند نویسنده و خبرنگار برای بازید به آزمایشگاه می آیند . اما ناگهان در طبقات مخفی این آزمایشگاه حوادث عجیبی رخ می دهد .
ونسا برنچ و بروس بوکلیتنردرفیلم سینمایی « منطقه 51 » به کارگردانی جیسون کانری محصول سال 2011 کشور آمریکا بازی کرده اند.

 

******************************

 

شـبـکـه تـهـران


فیلم سینمایی « مهاجمین سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 22 ازشبکـه تهران پخش می شــود .
داستان فیلم سینمایی « مهاجمین» ازاین قراراست که : چند نفر با نام های نیکلاس ، رویس، لارس زتا وایزابل که همه نظامی هستند و استنزکه یک قاتل و سارق اعدامی است ، ادوین که یک پزشک است،اینا گا واکیای که یک یاکوزای ژاپنی است دریک جای نامعلوم جنگلی فرود می آیند.آن هم وقتی که هریک مشغول زندگی روزمره خود بوده اند.به زودی متوجه می شوند که توسط تله ها و دام های زیادی محاصره شده اند و تمام این بازی ها طوری طراحی شده که آن حیوانات از شکار کردنشان لذت ببرند .
آدریان برودی ، لاورنس فیش بورن و تافر گریس درفیلم سینمایی « مهاجمین» به کارگردانی نیمراد آنتال محصول کشورآمریکا بازی کرده اند .

 

****************************

 

شـبـکـه شمــا

 

فیلم تلویزیونی «  غریبه » سه شنبه 23 اسفند ماه ساعت 21:30ازشبکه شما پخش می شود .

در این فیلم خواهید دید "بابک" و " دانیال" دو دوست صمیمی اند که جویای کارهستند و به پیشنهاد نامزد بابک ، قرار می شود در خانه سالمندان مشغول به کارشوند . یکی از افراد این خانه به نام رحمت که خود را سالمند نشان می دهد ، با ساکن شدن درخانه سالمندان مدعی می شود که در زیر یکی از اتاق های این خانه گنجی پنهان است و او نقشه آن دارد و این موضوع را با دانیال در میان می گذارد .

عباس جمشیدی ، ناصرگیتی جاه و شهاب تیموریان درفیلم تلویزیونی «  غریبه » به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی محمد گندمی به ایفای نقش پرداختند .

 

معاونت سیما

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 23/12/1390 - 15:19 - 0 تشکر 440644

من برنامه شبکه دو را بیشتر دوست ارم مخصوصا پاندای شجاع و :))

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی