انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 2458)
دوشنبه 27/3/1387 - 15:7 -0 تشکر 43632
فال ،زندگی ،تارووت

 سلام تاروت یا برگه های فال از قرن 14 در فرانسه به وجود آمده است اما بساری منشا آن را هندوستان می دانند.تارووت شامل 78 كارت است كه 22 كارت آن به رموز مهین و56 كارت به روز كهین مرسوم اند.رموز كهین شامل 4 خال 14 تایی به نام های شمشیر.جام.چوبدستی و سكه است.هر كدام از این كارتها به نام و شكل یك فرشته هستند كه فرشته مخصوص خود فرد  به او كمك می كند تا سرنوشتش را بگذراند.اگر ما بعد از نیتی كه می كنیم كارتی را انتخاب كنیم فرشته ما رو نمایی می شود و ما با به همراه داشتن ارم و اسم آن فرشته از كمك او استفاده می كنیممن شخصا به فال اعتقاد ندارم اما تارووت چیز دیگری است .شما باید 22 كارت را چپه روی زمین بریزید به گونه ای كه هیچ كدام با هم تماس نداشته باشند.بهد از نیت قلبی با اعتماد و اعتقاد یك كارت را بر می دارید و شماره اش را می نویسید تا من فال 3 ماه اینده تان را بگویمتوجه داشته باشید نیتتان نباید سئوالی باشد و در مورد مسائل عشقی نباید باشد.چون روشش فرق می كند و شاید بعدا برایتان بنویسمپس یك كارت كه رویش یك عدد است را انتخاب كنید تا فالتان را بشنوید

=======

=================

 =================================

  ماویوندایلریندا

 پرانتز باز بنویسید پرنده.پرانتز رو نبندید بگذارید پرنده آزادانه حركت كنه. (wwwhite- crowww..............

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی