انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 473)
چهارشنبه 26/11/1390 - 15:19 -0 تشکر 431667
مد و فشن گرایی به "غذا" رسید

بعد از شلواره پاره و جغول بغول پوشیدن و جغول بقول گفتن، به مسائل غذایی رسیده است.(ظاهرا ، مد وارد غذا خوردن هم شده)، البته در همین زمینه چندی پیش یک کارشناس اجتماعی از تاثیر تغذیه برمسائل روانی و رفتاری صحبت کرد.

به گزارش روزگارنو به نقل از عصر هامون پس از عرضه گوشت گراز وگوشت حیوان نجیب (الاغ)گوشت خرچنگ هم وارد چرخه غذایی مردم شد ،گفتنیست به زودی گوشت رتیل وسوسک هم وارد این چرخه خواهد شد.(خوراک سوسک با سس خردل!)

این موضوع در حالی است که خدا را شکر کشور ما از لحاظ حیوانات حلال گوشت کمبودی ندارد(قابل توجه برخی دوستان،گوشت خرچنگ حرام است!) . البته بعید هم نیست که این هم یکی از تراوشات ذهنی -شکمی بعضی دوستان به اصطلاح روشنفکرو آپ دیت باشد که مد جدید آنها بعد از شلواره پاره وجغول بغول پوشیدن وجغول بقول گفتن به مسائل غذایی رسیده است.(ظاهرا ، مد وارد غذا خوردن هم شده )،البته درهمین زمینه چندی پیش یک کارشناس اجتماعی از تاثیر تغذیه برمسائل روانی ورفتاری صحبت کرد.

درهمین زمینه یکی از رستورانهای با توجه تاثیر تغذیه بر رفتار،اقدام به پخش منوی جدیدی از غذاهای خود کرده که به شرح زیر است:

1-مخلوط پای پشه با بیف کنه برای تقویت اراده ومصر بودن

2-پوست سفید کرم خاکی با کرم کارامل تازه برای تقویت زیر آب زنی

3-چشم سوسک دمپایی خورده با پاچه ملخ برای تقویت پاچه خواری !

4-دم روباه با سس مگس برای تقویت دروغ گویی ودودره بازی

همچنین برای گوشت خرچنگ هم غذاهای ترکیبی ویژه ای درنظر گرفته شده تا به طور کامل شما از این غذای ....بهرمند شوید.

قیمه بادمجون با گوشت خرچنگ

خرچنگ پلو با پپرونی اسب آبی !

......

از ذکر باقی منو معذوریم وبیش از این ذائقه شما را آزار نمیدهیم اما گویا بعضی از دوستان اینجا را با جاهای دیگر دنیا اشتباه گرفته اند وآلزایمر زودهنگام باعث شده از توی کوچه ویا سوسکها وحیواناتی که در منزلشان با آنها زندگی می کنند ودیگر حیوانات حرام گوشت برای تامین غذای شهروندان استفاده کنند.

البته گفتنیست که مردم عزیز کشور ما همیشه به دلیل تورم وبرخی مشکلات اقتصادی با حیواناتی چون شپش در جیبهایشان آشنایی دارند اما این همزیستی مسالمت آمیز بوده وهیچ گاه بحث خوردن درکار نبوده است.

درهمین زمینه گاو وگوسفندها ومرغهای کشور اعلام کرده اند که از این پس یا جای ماست یا جای اینها . همچنین آنها اعلام کرده اند درصورتی که برخورد با این دوستان حرام گوشت صورت نگیرد! ما خود به صورت ضربتی با آنها برخورد خواهیم کرد.البته آنها کاهش قیمت گوشت خود را یکی از برنامه های مبارزه با این تهاجم ناجوان مردانه دانسته اند.!

رضافرخی

جمعه 28/11/1390 - 17:15 - 0 تشکر 432602

لطفا پیتزا گوشت سگ و قارچ که برای تقویت وفاداری افراد به یکدیگر سودمند است را نیز به منوی خود اضافه کنید.
با تشکر

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی