انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 215)
جمعه 14/11/1390 - 10:0 -0 تشکر 426038
فال امروز 14 بهمن

فروردین
امروز مریخ به برج ثور می رود. این قسمت ازچارت شما به پول و مادیات مربوط می شود. اگر بیش از حد پول خرج كنید . مطمئن باشید كه همسرتان را عصبانی می كنید سعی كنید منطقی رفتار كنید.

اردیبهشت
امروز مریخ به برج شما می رود.لازم است اعصابتان را کنترل کنید و هم چنین با عجله تصمیم نگیرید. اگر مراقب نباشید هر دوی آنها شما را دچار مشکل می کند.

خرداد
امروز مریخ در برج ثور می رود. این قسمت از چارت شما نسبتاً مرموز است اما قوه تخیل شما را تشویق می كند و اگر در محل كار به آن احتیاج دارید فوق العاده به سودتان می باشد. مریخ تا آخر ماه در برج ثور می باشد و اگر متولد اردیبهشتی در اطراف خود دارید باید با آنها بسیار محتاط و ملایم رفتار كنید زیرا آنها بسیار كم حوصله هستند.

تیر
امروز مریخ به برج ثور می رود و می توانید کمی استراحت کنید.احساس فوق العاده دارید به این خاطر که همه چیز را کنار گذاشته اید وبه چیز ناراحت کننده ای فکر نمی کنید.بعضی از مردم رفتاری غیرعادی دارند و دلیلی ندارد شما خودتان را به خاطر آنها ناراحت کنید.به زودی متوجه می شوند که فرصت های زیادی به آنها داده اید.وظیفه شما نیست که آنها را مجبور کنید از این فرصت ها استفاده کنند.

مرداد
بخش مربوط به كار شما امروز مشخص تر است، باید از ورود مارس به علامت گاو تشكر كنید می خواهید كه یك سر و صدای حسابی به روش یك شیر واقعی به راه بیاندازید و توجه همه را به خود جلب كنید. آرزوهای شما شدیداً مورد اتهام قرار گرفته اند.وقتی كه می توانید در وسط صحنه خود را نشان دهید، روی صندلی عقب جای گرفتن شما را راضی نخواهد كرد. جناب شیر شما یك شتاره متولد شده اید ولی این به آن معنی نیست كه قدرت خود را در قلمرو مردم دیگر، به نمایش بگذارید و یا به آنها دستور بدهید!

شهریور
امروز مریخ به برج ثور می رود.این قسمت از چارت شما به ماجراجویی و سفرهای روانی مربوط می شود.چند هفته آینده فعال تر می شوید و در هر رقابتی شرکت می کنید.شاید کارهایی انجام دهید که به طور معمول بسیار و عجیب غریب هستند.

مهر
امروز مارس وارد بخشی از چارت شما می شود که حاکم بر روابط نزدیک و شراکت های مالی شما می باشد.اکنون شما می خواهید انرژی زیادی را به این مسیرها سوق دهید و بیشتر مایلید که کارها را به روش خودتان به انجام برسانید.حتی اگر شما همیشه به این خصوصیات افتخار می کنید که شما فردی همراه و موافق با دیگران می باشید،اکنون ممکن است مواقعی پیش آید که شما می خواهید روی حرف و راه خودتان بایستید چرا که از مسیری که اوضاع پیش می رود ناراضی هستید.

آبان
مریخ به قسمت رابطه های صمیمانه چارت وارد می شود.بنابراین احساسات عاشقانه شما افزایش می یابد.شاید ندانید این انرژی را چگونه ابراز کنید اما مطمئن باشید که رابطه شما با دیگران در حال تغییر است سعی کنید حقیقت گرا باشید و انتظارات تان را بالا نبرید.

آذر
امروز مارس در خانه اردیبهشت حركت می كند كه خانه كاری روزمره شماست. نیازی به گفتن نیست كه كلمات ” كارهای روزمره“ برای شما مثل توهین است و هر چیزی كه هیجان را به زندگی شما وارد كند برایتان خوشایند است. به جای ایجاد تغییرات، فاحش ویا دور از ذهن ، شما موفق تر خواهید بود اگر بطور پیوسته (برای سازماندهی جدید در) زندگی تان كار كنید. داستان مسابقه خرگوش و لاك پشت را بخاطر می آورید؟

دی
جالب است كه به محض اینكه شما طرز فكرتان را عوض كردید، یك نفر دیگر دقیقاً با طرز تفكر شما ظاهر می شود و در صورتی كه شما ماسك خودداری و خونسردی را از چهره بردارید این می تواند شروع یك دوستی زیبا باشد.

بهمن
مریخ به طرف اردیبهشت با عنصر خاک می رود. و این قسمتی از چارت شما مربوط می شود که در رابطه با خانه و خانواده است . به نظر می رسد در رابطه با مسائل خانوادگی به ویژه مسائل مالی خانوداگی شما باید کمی پر حوصله باشید تا نتیجه مطلوبی بدست آورید. اکنون این فرصت را دارید تا هر نوع مشکلی  که شما را در سر دو راهی قرار داده است از میان بردارید و زندگی تان را بر پایه ای محکم قرار دهید و با این عمل در حقیقت در مواقع لازم برایتان مفید باشد.

اسفند

برای یک گردش دسته جمعی به شما التماس خواهد شد. اگر بخواهید حس کنجکاوی خود را ارضاء‌ کنید شما مجبورید که ریسک کنید . ما با یک سگ تازی حرف نمی زنیم شما باید محتاط باشید . خیلی از مردم خوشحال خواهند بود که در مورد شما بگویند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 14/11/1390 - 11:18 - 0 تشکر 426068

سلام
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیخوام .... من نمیخوام ...

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
جمعه 14/11/1390 - 14:41 - 0 تشکر 426205

خب منکه ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از پله های ابر

پایین می آید

بی ذوقی نکن چتر سیاه!

    (M.V.M

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی