سينما و تلویزیون (بازدید: 1008)
چهارشنبه 12/11/1390 - 19:2 -0 تشکر 424688
پخش 22 فیلم سینمایی در دو روز پایانی هفته از تلویزیون

پخش 22 فیلم سینمایی و تلویزیونی در دو روز پایانی هفته از تلویزیون

تهران - شبكه های مختلف سیما 22 فیلم سینمایی و تلویزیونی را در دو روز پایانی هفته جاری پخش می كنند كه سهم آثار مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی دو اثر است.

1390/11/12 - 08:12

 شبكه نمایش كه فعالیت رسمی خود را از هفته گذشته آغاز كرد، از این هفته در جدول پخش فیلم های سینمایی و تلویزیونی سیما قرار گرفته است.

اسامی این آثار و زمان پخش آن از شبكه های سیما به این شرح است:

** شبكه یك

- فیلم سینمایی "لبه تاریكی" به كارگردانی مارتین كامبل روز پنج شنبه ساعت 22 پخش می شود. مل گیبسون و رای وینستوان بازیگران این فیلم حادثه ای هستند كه محصول سال 2010 آمریكا و انگلیس است.

- فیلم سینمایی "ریشه در خون" به كارگردانی سیروس الوند ساعت 16 روز جمعه پخش می شود و بازیگرانی از جمله فرامرز قریبیان، اكبر زنجانپور، حمید طاعتی و زنده یاد نعمت اله گرجی در آن ایفای نقش كرده اند.

- فیلم سینمایی "پنگوئن ها پرواز می كنند" به كارگردانی ماساهیكا تسوگاوا ساعت 24 روز جمعه بازپخش می شود. این فیلم خانوادگی محصول سال 2008 ژاپن است.

- فیلم سینمایی "گلنار" به كارگردانی كامبوزیا پرتوی ساعت 14 و 30 دقیقه روز پنج شنبه پخش می شود؛ شهلا ریاحی، محرم بسیم، زنده یاد اكبر دودكار وغزل شاكری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

- شبكه دو سیما برای ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه نیز فیلم سینمایی "سرقت دو جانبه" را به كارگردانی آنتونیو و ماركو مانتی و تهیه كنندگی توماسو دازی، در نظر گرفته است. این فیلم محصول سال 2006 ایتالیا است و جیامپائولو مورلی، سیسیلیا دازی و انریكو سیلوسترین در آن نقش آفرینی كرده اند.

- ساعت 23 روز جمعه نیز فیلم سینمایی ایرانی "حرفه ای" از شبكه دو پخش می شود. این فیلم به كارگردانی اسماعیل فلاح پور و با بازی چنگیز وثوقی ، پرویز پورحسینی و حسین خانی بیك در سال 1375 ساخته شده است.

** شبكه سه

- فیلم سینمایی "ضربه انتقام" به كارگردانی چو یانگ، محصول سال 1971 هنگ كنگ روز پنج شنبه از ساعت 10 و 15 دقیقه از شبكه سه سیما پخش می شود. چن پو چو بازیگر اصلی این فیلم است.

- فیلم سینمایی "الماس منزوی" به كارگردانی پا اول هریسون ساعت 10 و 15 دقیقه روز جمعه از شبكه سه سیما بازپخش می شود.این فیلم با بازی دیوید جیسون و استیفن وید محصول سال 2005 انگلستان است.

- ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه نیز فیلم سینمایی "امیدها" در نوبت پخش این شبكه قرار گرفته است؛ جوهان آبراهام و سونال سهگال درفیلم سینمایی "امیدها" به كارگردانی ناگش كوكونوور محصول سال 2010 كشورهند بازی كرده اند.

- ساعت 19 روز جمعه نیز فیلم سینمایی "گانتز" به كارگردانی شینسوكه ساتومحصول سال 2010 ژاپن پخش می شود. تاكایوكی یامادا و كنیچی بازیگران این فیلمن هستند.

** شبكه چهار

- فیلم سینمایی "كلاس اولی ها" به كارگردانی جاستین چدویك محصول سال 2010 كانادا و با بازی آنومی هریس، تبنی گروج و الیور گیئوندو ساعت 15 و 30 دقیقه روز پنج شنبه بازپخش می شود.

- فیلم سینمایی "حرفه ایتالیایی" به كارگردانی پیتر كالینسون ساعت 12 روز جمعه پخش می شود. مایكل كین، نوئل كووارد و بنی هیل در این فیلم سینمایی، محصول سال 1969 كشورهای ایتالیا و انگلیس بازی كرده اند.

- فیلم سینمایی "غرب و غربت" به كارگردانی اندی دی امونی ساعت 20 و 30 دقیقه روز جمعه در برنامه سینما 4 از شبكه چهار سیما پخش می شود.

این فیلم محصول سال 2010 انگلستان است و آقیب خان و لیندا باست بازیگران اصلی آن هستند.

** شبكه تهـران

- فیلم سینمایی "به رنگ نارنجی" به كارگردانی جورام لورسن ساعت 13 و 30 دقیقه روز پنج شنبه در برنامه تماشاخانه از شبكه تهران پخش می شود. یانیك ون دی ولدی ، توماس اكدا ووندی دچكی بازیگران این فیلم هستند كه برای گروه سنی كودك و نوجوان ساخته شده است.

- فیلم سینمایی "مردان جاده" 30 دقیقه بامداد روز جمعه پخش می شود وجیمز كاویزل، رونا میترا و فرانكی فیسون در این فیلم سینمایی به كارگردانی رابرات هارمون محصول سال 2004 كشورهای كانادا و آمریكا بازی كرده اند.

- فیلم سینمایی " دل زدن به دریای زندگی" نیز در نوبت پخش ساعت 13 و 30 دقیقه روز جمعه قرار دارد. جنی فرانسیس، تد مك گینلی، كیتی بولند و كیت تروتر در این اثر سینمایی به كارگردانی داگلاس بار محصول سال 2009 كشور كانادا به ایفای نقش پرد اختند.

**شبكه شما

- فیلم تلویزیونی "ملك پدری" ساعت 23 روز پنج شنبه از شبكه شما پخش می شود. سید رضا حسینی ، كیانوش گرامی، فریده دریامج، علی ابوالحسنی، عزت اله رمضانی فر، عبدالهادی محقق ومژگان ترانه در این تله فیلم به كارگردانی رسول صانعی و تهیه كنندگی ایرج سعدی از تولیدات صدا و سیمای مركزهمدان بازی كرده اند.

- فیلم تلویزیونی " آن سوی آرزوها" به كارگردانی و تهیه كنندگی حسن محمد زاده ساعت 13 و 30 دقیقه روز جمعه 14 پخش می شود. علی مردمی، غلامرضا عزیزی و پروشات سلیمانی در این تله فیلم بازی كرده اند.

 

** شبكه نمایـش

- فیلم سینمایی "مالكوم ایكس" به كارگردانی و تهیه كنندگی اسپایك لی ساعت 15 روز پنج شنبه از شبكه نمایش پخش می شود. این فیلم داستان زندگی و مرگ مالكوم ایكس انقلابی سیاهپوست آمریكایی است.

دنزل واشینگتن ، آنجلا بست و دلروی لیندو در فیلم سینمایی "مالكوم ایكس" محصول سال 1992 بازی كرده اند.

- فیلم سینمایی "جنگجویان رودخانه وحشی" با بازی دانی ین ساعت 19 روز پنج شنبه پخش می شود. این فیلم سینمایی به كارگردانی سیوتانگ چینگ محصول سال 2008 چین است.

- فیلم سینمایی "مرد آفتابی" با بازی اكبرعبدی، حمید جبلی و فاطمه معتمد آریا به كارگردانی همایون اسعدیان و تهیه كنندگی یداله شهیدی ساعت 21 روز پنج شنبه از شبكه نمایش پخش می شود.

فیلم های تلویزیونی و سینمایی "بیرون از بهشت"، " تام و جری ( تارزان)" و "هیات منصفه فراری" نیز به ترتیب در ساعت 13، 17 و 23 روز پنج شنبه از این شبكه پخش می شوند.

- فیلم سینمایی " قلقلك" به كارگردانی مسعود نوابی و نویسندگی قربان محمد پور در نوبت پخش ساعت 21 روز جمعه این شبكه قرار دارد. بیژن امكانیان، رضا شفیعی جم ، شقایق فراهانی و سیامك انصاری دراین فیلم كمدی بازی كرده اند.

فیلم های تلویزیونی و سینمایی "آخرین سرقت"، "دادا"، "روبوت ها"، "چارلی و كارخانه شكلات سازی" و "هواشناس" به ترتیب ساعت 13، 15، 17 ، 19 و 23 روز جمعه از این شبكه روی آنتن می روند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی