انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 353)
چهارشنبه 5/11/1390 - 23:11 -0 تشکر 421790
عمر عاشقی

این روزا عمر عاشقی دوروزهایشالا پیر عاشقی بسوزهبلا به دور از این دلای عاشقكه جمعه عاشقند و شنبه فارغ!گذاشته روی میز من ، یه پوشهكه اسم عشق‌های بنده توشهزری، پری،‌سكینه، زهره، ساراوجیهه و ملیحه و ثریانگین و نازی و شهین و نسرینمهین و مهری و پرند و پروینچهارده فرشته و سه اختردولیلی و سه اشرف و دو آذرسفید و سبزه ، گندمی و زاغیبلوند و قهوه‌ای و پركلاغی ...هزار خانمند توی این لیستبا عده‌ای كه اسم‌شون یادم نیست!گذشت دوره‌ای كه ما یكی بودخدا و عشق آدما یكی بودنامه مجنون به حضور لیلیمی‌رسه اینترنتی و ایمیلی!شیرین می‌ره می‌شینه پیش فرهادروی چمن تو پارك بهجت ‌آبادزلفای رودابه دیگه بلند نیستپله كه هس ، نیازی به كمند نیستتو كوچه ، ‌غوغا می‌كنند و دعواچهار تا یوسف سر یك زلیخا!نگاه عاشقانه بی‌فروغهاگر می‌گن: «عاشقتم» دروغهتو كوچه‌های غربی صناعتعشقو گرفتن از شما جماعتكجا شد اون ظرافت و كرشمهنگاه دزدكی كنار چشمه؟كجا شد اون به شونه تكیه كردنكنار جوب آب ، گریه كردندلای بی‌افاده یادش به خیردختركای ساده یادش به خیرمن از ركود عشق در خروشماگر دروغ می‌گم ، بزن تو گوشمتو قلب هیشكی عشق بی‌ریا نیستحجب و حیا تو چشم آدما نیستكشته دلبرند و ارتباطشفقط برای برخی از نكاتش!پرنده پر ، كلاغه پر ، صفا پرصداقت از وجود آدما ، پردلا! قسم بخور ، اگر كه مردیكه دیگه گرد عاشقی نگردیما توی صحبت رک و راستیم داداشعشق اگه اینه ، ما نخواستیم داداش

 

 

آنچه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی