انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 475)
يکشنبه 25/10/1390 - 13:34 -0 تشکر 417118
دوباره زیستن را از عقاب بیاموز

دوباره زیستن را از عقاب بیاموز  
 
     
 
 
دوباره زیستن را از عقاب بیاموز  
 
 
 
 
   
   
 
عقاب می تواند ۷۰ سال زندگی کند اما پس از ۴۰ سال باید ۱۵۰ روز دردناک را تحمل کند تا بتواند به زندگی خود ادامه دهد و گرنه باید مرگ را انتخاب کند.
عقاب ها قادرند تا ۷۰ سال زندگی کنند اما لازمه این مدت زمان طول عمر صبر و تلاش برای بقا است .
عقاب به ۴۰ سالگی که می رسد چنگالهای بلند و انعطاف پذیرش دیگر نمی توانند طعمه را گرفته و نگاه دارند، نوک بلند و تیزش خمیده و کند می شود، شهبالهای کهن سالش بر اثر کلفت شدن پرها به سینه اش می چسبند و پرواز برایش دشوار می شود.

● آنگاه عقاب می ماند و یک دو راهی :
اینکه بمیرد و یا اینکه یک روند دردناک تغییرات را برای ۱۵۰ روز تحمل کند. این روند مستلزم آن است که به قله یک کوه پرواز کرده و آنجا بنشیند، در آنجا نوک خود را به صخره ای می کوبد تا آنجا که کنده شود، پس از آن منتظر می ماند تا نوک جدیدی به جای آن بروید.
بعد از آن چنگالهایش را از جا در می آورد تا چنگال جدیدش دربیاد.
پرهای جدید عقاب پس از گذشت پنج ماه از کندن پرهای کهنه اش دوباره در می آید و عقاب پرواز تولد مجدد را انجام می دهد و مدتها زندگی خواهد کرد ، برای ۳۰ سال دیگر...
 

بیایید لبخند را در تمام جهان مسری کنیم
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی