ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 1438)
پنج شنبه 9/3/1387 - 5:17 -0 تشکر 41352
خرید انترنتی از سایتهای خارجی/پرداخت با اولین بانك اروپایی در ایران

در خبرها امده بود كه اولین بانك اروپایی بعد از انقلاب در این به همت یك بانك ایرانی كه لز سرمایه گذاران ان است در ایران افتتاح شعبه كرد. به نظر شما امكان دارد بتوان از این بانك كه در اروپا و شاید امریكا شعبه دارد این كار را كرد.یعنی بتوان از طریق ان خرید نمود.البته هیچ چیز جای یك نرم افزار كرك شده را نمی گیرد یا نرم افزار چندین دلاری را بتوان رایگان از تبیان دانلود كرد.

جمعه 10/3/1387 - 17:18 - 0 تشکر 41518

به نظر من این امکان وجود ندارد

اگر هم باشد  هزینه ای فوق العاده بالا دارد چون اگر یک سایت خارجی بخواهد برای ایران چیزی پست کند هزینه زیادی باید بپردازد

با سلام خدمت همه دوستان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.