ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 362)
جمعه 3/3/1387 - 22:33 -0 تشکر 40785
موجودات فضایی و بشقاب پرنده

سلام به تمام کسانی که وارد این بخش شدند هرکی موجود فضایی یا بشقاب پرنده دیده در اینجا شرح بده من خودم و شرح میدم = یک روزشب تابستانی برای درو کردن زمین های کشاورزی با تراکتور و کامیون و کمباین رفتیم به یکی از زمین های روستا که انجا خیلی ترسناک بود و رفتو امد  انسان ها انجا زیاد نبود و تا 5 کیلومتری خانه ای هم وجود نداشت ما در حال درو بودیم که یه نور سفیدی از اسمان امد و500 متری ما وایستاد و همه جا روشن شد اینهو مثل یک مهتابی روشن روشن شد و همه ماشین هایشان را خاموش کردند و به طرف اون نور دوید و و قتی که نزدیک ان شدیم نور کمکم نورش ضعیف شد و به طرف بالا حرکت کرد و ما تعجب کرده بودیم پایان  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.