فرهنگ پایداری (بازدید: 341)
سه شنبه 6/10/1390 - 13:10 -0 تشکر 406975
سردار انصاری: بیداری اسلامی نابودی اسرائیل را نزدیك كرده است

قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران در جلسه معارفه مدیر كل بنیاد شهید استان همدان گفت: امروز كشورهای منطقه با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران به پاخاسته و بیداری اسلامی درمنطقه منجر به نابودی اسرائیل خواهد شد .

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

سه شنبه 6/10/1390 - 13:28 - 0 تشکر 406980

به گزارش خبرنگار نوید شاهد، وی اظهار داشت : جمهوری اسلامی ایران سنبلی برای حركتهای بیداری در منطقه است كه در هر مقطع و زمانی از ارزش های انقلاب دفاع كردند .
سردار انصاری اضافه كرد: امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف اصلی بنیادشهید وامور ایثارگران است وباید با ابزار و وسیله مناسب این فرهنگ را به آیندگان انتقال دهیم و اجازه ندهیم حماسه ایثارگری وجهاد رزمندگان اسلام درهشت سال دفاع مقدس به افسانه تبدیل شود .
قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران با بیان اینكه در آینده پیشرفت علم و هجمه دشمنان بیشتر خواهد شد ، افزود؛ آیندگان به ارزش های دفاع مقدس و ارزش های دینی و ولایی بیش از امروز نیازخواهند داشت .
سردار انصاری در ادامه خاطر نشان كرد: مسئولیت در نظام الهی هدف نیست بلكه وسیله قرب به خدا و خدمت به مردم و جلب رضایت آنان است در حالیكه در نظام مادی و غیر الهی مسئولیت هدف است .
وی با استناد به فرموده امام راحل (ره) كه فرموده است "بنیاد باید به افضل مردم خدمت بدهد "و مقام معظم رهبری كه از بنیاد به عنوان دستگاه عصمت و طهارت یاد كرده اند اظهار داشت : ماموریت بنیاد خدمت رسانی به بهترین مردمان و جلب رضایت آن
می باشد وپرسنل و مسئولان بنیاد باید از زمره بهترین ها باشند و دارای خلوص نیت ، پشتكار ، ،صداقت و ولایی وبا بصیرت باشند.

در این آیین ،احمد رستمی نسب به عنوان مدیر كل جدید بنیاد شهید وامور ایثارگران استان همدان معرفی و ضمن قدردانی از زحمات سید جعفر حسینی وی به عنوان قائم مقام بنیاد شهید وامور ایثارگران استان همدان معرفی و در آینده از سوی ریاست سازمان بنیاد شهید در سمت مناسبی منصوب خواهد شود.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی