دانش و فن آوری (بازدید: 896)
پنج شنبه 10/9/1390 - 15:0 -0 تشکر 395008
عکاسی از انرژی اطراف بـدن

دانشمندان روسیه ای زوج سمیو - والنتینو کیرلیان با عکاسی کیرلیان توانسته اند انرژی ساطع شده از بدن جانداران را تثبیت کند.
از سال 1900 میلادی بسیاری از دانشمندان به تحقیق ناحیه ی انرژی و تاثیر آن در بدن انسان شروع کرده اند. با تثبیت ناحیه ی انرژی بسیاری از بیماریها تشخیص داده شده است.دکتر جورج دلا وار و دکتر روت براون توانسته بودند سیستمی را درست کنند که با آن تشخیص و معالجه ی بیماری از راه دور ممکن بود.
در تحقیقات انجام شده ، دیده شدن کامل و بدون نقض عکس های انگشت بریده شده و برگ پاره شده در این روش هم نشانگر آن است که هیچ کسی جز خداوند خالق نمی تواند در مخلوقات او مداخله و تصرف نماید و تغییراتی در آن بوجود
آورد.
در عکس های گرفته شده در روش " کیرلیان " ، اولا عکسهای موجودات در حال عادی و سالم و سپس موجوداتی در حال استرس گرفته شده و تغییرات محسوسی در انرژی بین این دو حالت عکاسی شده مشاهده گردیده است.
تمامی این تحقیقات انجام شده نشان داده است که درهاله و ناحیه ی انرژی بدن و اورگانیزم با خستگی،بیحالی،بیماری و یا شرایط نامناسب تغییراتی قابل مشاهده صورت می گیرد.
بنابراین همه ی این تحقیقات نشان میدهد که سپر انرژی ما با افکار مثبت ، خیالات ( یعنی خوش بینی ) ، تمرکز و تنفس مناسب قابل تغییر در جهت مثبت و یا منفی می باشد.
ناحیه ی انرژی انسان ، پیراهن انرژی انسان است
از دانشمندان آکادمی علوم و تحقیقات روسیه در " کراسنوک" ، والنتینو کیرلیان و سمیون داویدویچ کیرلیان ( دو زوج ) ، روش عکاسی از انرژی موجود در اطراف اورگانیزم های زنده که با درخشش بسیار سریع قابل رویت هست را در اداره ی ثبت اختراعات به ثبت رسانده و نام علمی آن را " تابش کیرلیان" گذاشته اند. در نتیجه ی " تابش کیرلیان" ، از وجود " بیو پلازما " هم قابل فهم است که تبادل اطلاعات انسان یعنی " پیراهن انرژی" ، توسط " ناحیه انرژی" می باشد.
این با روش " کیرلیان " قابل مشاهده است.
" بیوپلازما " را می توان بعدی از کوچکترین ذرات اتم ( پروتون و نوترون ) تصور کرد. " بیوپلازما " رابطه ی بسیار نزدیکی از نظر بعد، با خورشید ، حرکات منظومه ی شمسی و عالم ستارگان دارد. انسان ها با تنظیم این روابط می تواند تحت تاثیر و تحت رهبری قرار گیرند. شاید در آینده برای کنترل این روابط پروژه هایی در دست تحقیق است؟!!
در آزمایشات متعدد انجام شده در " آکادمی علوم و تحقیقات روسیه " در روی موجودات در عواطف روحی مختلف ، مشاهده شده است که عواطف و حالات روحی مختلف رنگ ها و درخشش مختلفی را به دوربین در روش کیرلیان منعکس میکند.
همه ی این تحقیقات نشان میدهد که اختلال در " پیراهن انرژی " - " بدن کوکبی " - باعث شروع بیماری در بدن فیزیکی می شود.
اختلال در " پیراهن انرژی " باعث می شود تا درعکاسی در آن نقطه های سیاه ویا خالی دیده شود که در مراکز تشخیص بیماری از آنها برای تشخیص استفاده می کنند.
آزمایشات انجام شده وابسته به علائم تشخیص و فیلم های گرفته شده هم این مطلب را تصدیق می کند که هنگام اختلال در " پیراهن انرژی " ، بیماری ها از طریق این حفره ها و یا ناحیه ها با رنگ سیاه به بدن فیزیکی وارد شده است.
بنابراین نتیجه می گیریم که " پیراهن انرژی " یا همان ناحیه ی انرژی وظیفه ی تدافعی و سپری را برای بدن فیزیکی انجام می دهد.
از دانشمندان آکادمی علوم پزشکی " کی یو " اکراین ، " وی.ام.ملنیک " رنگ بهترین لایه ی مدافع " پیراهن انرژی " را قرمز درخشان معرفی می کند.
و در افرادی که رو به بیماری دارند این رنگ کدر و کم درخشش است. حتی در بعضی رو به محو شدن و پدیدار شدن لکه های سیاه و یا حفره های خالی می آورد.
مثل اینکه آیه ی " و میان آن دو [گروه] حایلى است و بر اعراف مردانى هستند كه هر یك [از آن دو دسته] را از سیمایشان مى‏شناسند و بهشتیان را كه هنوز وارد آن نشده و[لى] [بدان] امید دارند آواز مى‏دهند كه سلام بر شما" در کتاب الهی گویای این مسئله است.
زمان صحبت در مورد " ژن ایمان " از ژن های انسان فرارسیده است. باز در تحقیقات انجام شده در مرکز تحقیقات ذکر شده بر روی بیماران منجر به تز جدیدی شده است که به صورت زیر می باشد:
انرژی بدنی انسان " مادرزادی " به انسان منتقل شده است و پس از آن افزایش آن سخت ولی نابود کردن آن بسیار راحت بوده و بحث و جدل ، ترس ، غصه ، شک و شبهه ، ظن ، دعوا ، خشم ، استرس و اندیشه منفی در نابودی آن نقش بسزایی دارند. تعیین شدن روح بد و خوب در رحم مادر در اعتقادات عرفانی را این مطلب شاید تصدیق می کند.
انسان می تواند با تغذیه ی انرژی از طریق " اخلاق نیکوی اسلامی " و " اندیشه ی مثبت اسلامی " سپر انرژی خود را استحکام بخشد. امروزه می توان این افزایش را تغذیه ی معنوی نامید. از انجا نتیجه می گیریم که تمامی اندیشه هایی را که در مغزمان بوجود می آوریم در " ناحیه ی انرژی " یمان تاثیرات مسقیم دارد چه مثبت چه منفی.
بنابراین در نتیجه ی این آزمایشات کسی که صاحب " ناحیه انرژی قوی " هست ، صاحب بدنی سالم بوده و از لحاظ مادی و معنوی بسیار قوی است.
در راستای این مطالب محقق فرانسوی " ال. دیونویلز " در یکی از کتابهایش چنین مینویسد:
" بدن کوکبی ، پناهگاه حسیات و افکار انسان است "
سخن آخر مترجم این مقاله :
خوانندگان عزیز دقت داشته باشند که خواندن آیه الکرسی و وان یکاد و یا قرآن چه تاثیراتی در انرژی ما دارند؟!!!

My Name Is SRM KAbir

پنج شنبه 17/9/1390 - 0:48 - 0 تشکر 397896

ممنون از مبحث خوبتون. امیدواریم مطالب بیشتری از شما در این انجمن شاهد باشیم.

 

« معجزه خبر نمی کند، با احتیاط ناامید شوید ! »

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی