انجمن ها > انجمن بورس > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
بورس (بازدید: 622)
چهارشنبه 25/8/1390 - 13:32 -0 تشکر 388475
ثروت سهامداران آ.س.پ91 درصد افزایش یافت

ضمن توزیع 825 ریال سود نقدی
ثروت سهامداران آ.س.پ91 درصد افزایش یافت
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آ.س.پ (سهامی عام) در ساعت 10:00 صبح مورخ 90.08.21 در محل هتل سیمرغ با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد.
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آ.س.پ (سهامی عام) در ساعت 10:00 صبح مورخ 90.08.21 در محل هتل سیمرغ با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد.

ترکیب هیات رئیسه مجمع با حضور آقای مدنی زاده به عنوان رئیس مجمع و نظارت آقایان فهمی و قنبری و به دبیری آقای باقری کامل شد.

همچنین نماینده سازمان بورس و نماینده موسسه حسابرسی هوشیارممیز نیز در جلسه حضور داشتند.

مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره توسط جناب آقای باقری (مدیر عامل) و گزارش بازرس قانونی تصمیمات ذیل را اتخاذ نمود.

1- تصویب صورتهای مالی منتهی به سال مالی 1390.06.31

2- تقسیم 825 ریال به عنوان سود نقدی به ازای هر سهم

3- انتخاب موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت

4- انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار


حاشیه مجمع :

به گزارش خبرنگار اعزامی بورس نیوز، اولین مجمع عادی سالیانه شرکت آ. س.پ پس از ورود به تابلوی فرابورس با استقبال بی نظیر سهامداران مواجه شد و باقری مدیرعامل شرکت به تشریح فعالیتها در سال مالی قبل و چشم انداز آینده پرداخت.

وی با اشاره به رشد 125 درصدی سود خالص هر سهم نسبت به سال مالی گذشته گفت : این میزان رشد سودآوری میسر نبد مگر با برنامه ریزی دقیق برای اجرا و فروش پروژه ها در سراسر کشور که بایست متخصصین و پرسنل شرکت به خوبی انجام شد فروش املاک در سال مالی جاری نسبت به مدت مشابه گذشته 2.5 برابر شد که در شرایط بازار فعلی مسکن کاری بسیار ارزنده است.

باقری خاطر نشان کرد : رشد91 درصد حقوق صاحبان سهام در این شرکت به خوبی بیانگر افزایش ثروت سهامداران از حمل سرمایه گذاری درسهام این شرکت است که برگ زرین دیگری بر افتخارات هیأت مدیره می باشد.

باقری با اشاره به توانمندیهای بی نظر شرکت در اجرای پروژه ای بزرگ و با کیفیت گفت : سابقه دیرین و زرین بهترین تبلغ برای مشتریان و خریداران واحدهای ساخته شده توسط شرکت آ.س.پ است.

پیام مدیرعامل :

شرکت در حالی پا به فعالیت در چهل و دومین سال نهاده ( سال مالی 90-91 ) که در سال مالی 89-90 جزء شرکتهای فرابورسی شده است ، شرط پذیرش در فرابورس داشتتن حداقل سابقه چندین ساله خوب در ارائه خدمت بهینه به سهامداران می باشد به مفهوم دیگر شاهد گروه زیادی از محصولات بوده ایم که تحت هدایت مدیریت عملیات گرایی به بازار عرضه شده اند یعنی مدیریت عملیاتی شرکت آ.س.پ سود ایجاد میکند و زیربنای اقتصادی شرکت را شکل می دهد ایجاد سود یعنی داشتن مشتری و مشتری یعنی وجود مدیریت ناب مهندسی ارزش ، کیفیت ، نوآوری ، خلاقیت و قیمت تمام شده رقابتی در بازار

در واقع مشتری مداری و موفقیت در بازار رقابتی جزء استراتژی شرکت آ.س پ بوده و باید تقویت شود به این منظور به دومورد اساسی در این پیام اشاره می شود:

1- تقویت مدیریت عملگرایی نا معین تحلیل و طرح ریزی دقیق برای تبدیل ورودی ها به ماحصل در عرصه ساختمان توام به استراتژی بازاریابی بطوریکه به حفظ و افزایش منابع سهامداران ضمن انجام وظایف اجتماعی دردستیابی به بازار رقابتی پیشتاز بود.

2- خلق مسئولیت پذیری و رویکردی برای ثروت آفرینی در کارکنان آ.س .پ لازمه این هدف و همسویی آن با استراتژی شرکت تعریف دقیقی از نیازمندیهای شرکت در بازار رقابتی و تلاش کارکنان برای مشتری مداری و این وقتی است که کارکنان خود را درسطح رضایت از شرکت بدانند یعنی رشد فردی و شرکت باید پیشه و تفکر سازمانی در آ.س.پ باشد به عبارت دیگر :

* شرکت آ. س .پ باید شرکتی باشد که همه کارکنان و سهامداران برای بودن در آن افتخار کنند

* مدیران ارشد شرکت باید بدانند چگونه درکارکنان مسئولیتی با انگیزه تولید ثروت و سهامدارانی راضی از عملکردو خروجی شرکت و جامعه ای مشتری مدار را هدایت کنند.

* سهامداران درایجاد انگیزه و نشاط برای مدیران

* سهامداران محترم جهت حفظ حفظ و تقویت روند3 ساله گذشته با شاعه حمایتهای لازم و تصویب پیشنهادهای مشارکت جویانه شرکت با بنگاه های اقتصادی کارایی درعرصه اقتصادی ، داخلی و خارجی موجب تعالی سازمانی و سود بیشتر شوند .


پیام هیأت مدیره شرکت آ.س.پ

فعالیت شرکت آ.س.پ از سال 1348 با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان داخلی و خارجی و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای علمی و مهندسی با اجرای طرح های بزرگ مسکونی، اداری، تجاری و ... آغاز شده و اکنون با بهره مندی از تجارب 40 ساله کماکان با اجرای طرح های عظیم مهندسی فعالیت خود را ادامه می دهند.

مأموریت شرکت آ.س.پ ارایه خدمات و فعالیتهای پیمانکاری (GC)، مدیریت اجرایی (MC)، پروژه های EPC، EPCF و BOT، به ویژه پروژه های بلند مرتبه و پروژه های انبوه سازی می باشد.

شرکت آ.س.پ همواره در انجام ماموریتهای خود، حفظ و صیانت از سرمایه سهامداران و کسب سود مناسب، ارایه خدمات به کارفرمایان با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان، رعایت ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی و اصول موازین ایمنی، استفاده بهینه از منابع در اختیار و در قالب نظام کیفی حاکم بر شرکت را مد نظر دارد.

شرکت آ.س.پ با برخورداری از نیروهای متخصص و مجرب و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته توان اجرای پروژه های خاص و مدرن ساختمانی را در داخل و خارج از کشور دارد.

شرکت آ.س.پ تا کنون موفق به اجرای بیش از 715000 متر مربع زیر بنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و بیش از 416233 متر مربع زیر بنا در دست اجرا دارد که این طرح ها در زمره بهترین و با ارزش ترین بناهای کشور می باشند.

یکی از مهمترین طرح های اجرا شده توسط شرکت آ.س.پ برج مسکونی 56 طبقه ی تهران است که با زیر بنای بالغ بر 220000 متر مربع و با بالاترین استانداردهای فنی و اجرایی با سرعت و کیفیت قابل مقایسه با بهترین ساختمان های کشورهای پیشرفته در جوار بزرگراه کردستان اجرا شده است.

این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ISO 9001-2000، عضو ارشد انبوه سازان کشور، عضو انجمن بهینه سازی مصرف انرژی، عضو انجمن شرکت های ساختمانی، عضو انجمن صنفی بتن، عضو انجمن محاسبین کشور، عضو انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی و دارای رتبه یک ساختمان و راه سازی می باشد.

اعضای هیأت مدیره :

 

 

اعضای هیأت مدیره

سمت

سید مجتبی مدنی زاده

رییس هیأت مدیره

احمد نوروزی

نایب رییس هیأت مدیره

احمد علی کشوادی

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

طاهر شعبانی

عضو هیأت مدیره

جواد فلاحت پیشه

عضو هیأت مدیره

محمد جواهری محمدی

عضو هیأت مدیره

حیدر باقری

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل

 

پروژه ها:

شرکت آ.س پ در طول مدت فعالیت چهل ساله خود در حدود 38 پروژه در سراسر کشور در دست داشته است که این پروژه ها از مجتمع عای مسکونی عظیم و برجهای اداری گرفته تا مراکز خرید و هتلها ،همگی با موفقیت و با بهترین کیفیت پشت سرگذاشته شده اند و یا در حال انجام می باشند.


پروژه های در دست اجرا

شرکت آ. س.پ تا کنون موفق به اجرای بیش از 913.685 متر مربع زیر بنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و بیش از 609.492 متر مربع زیر بنا در دست اجرا دارد که این طرح ها در زمره بهترین و با ارزش ترین بناهای کشور می باشند. برخی از این طرح ها عبارتند از:

¯ مجموعه اداری و تجاری سعدی شیراز

این پروژه 12 طبقه ای در شهر شیراز واقع شده است. مساحت زمین این پروژه 5300 متر مربع بوده و کارفرمای آن شرکت بین المللی توسعه ساختمان می باشد.

¯ مجتمع مسکونی بعثت

این مجتمع که قرار است در سال 1390 به اتمام برسد در جنوب تهران واقع شده است و در زمینی به مساحت 54.000 متر مربع احداث می گردد. کارفرمای این پروژه شرکت بین المللی توسعه ساختمان می باشد.

¯ مجتمع اداری، مسکونی و تجاری ایل گلی

این مجتمع چند منظوره در کنار جاده ایل گلی و در یکی از خوش اب و هواترین مناطق تبریز با طراحی منحصر بفرد و با کاربری تجاری، خدماتی، مسکونی با 38 طبقه سازه ای در زمینی به مساحت 9.215 متر مربع در دست احداث است. کارفرمای این پروژه شرکت خانه سازی باغمیشه می باشد.

¯ آماده سازی و اجرای مجموعه خدماتی، ورزشی، تفریحی و توریستی رشدیه تبریز

شهرک توریستی و تفریحی رشدیه در ارتفاعات منطقه بسیار خوش آب و هوای باغمیشه در زمینی به مساحت 30 هکتار با کاربری های عمومی شهری و به منظور جذب گردشگر در دست احداث می باشد.

¯ پروژه مشارکتی پارک الهیه

این پروژه در منطقه الهیه تهران و در زمینی به مساحت 2.850 متر مربع با کاربری مسکونی در 13 طبقه و با طراحی بسیار زیبا و به صورت مشارکتی با اشخاص حقیقی در دست احداث می باشد.

¯ پروژه 2000 واحد مسکونی مهر ملارد

شرکت آ.س.پ در اراضی شرکت واقع در جاده ملارد مبادرت به دریافت مجوز احداث مسکن با تسهیلات مسکن نموده است. این پروژه مهم بالغ بر 2000 .احد مسکونی می باشد و نقش آن در ایجاد اشتغال و تأمین مسکن اقشار محروم بسیار تأثیر گذار می باشد و از طرف دیگر مدیریت شرکت امیدوار است با بستر سازیهای مناسب در شهرستان شهریار امکان سرمایه گذاریهای دیگر نیز مهیا گردد.


 

 

آدرس لینک سایت شرکت :

www.asp-co.ir

 

 

 

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی