• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
وبلاگ نویسان (بازدید: 1752)
پنج شنبه 19/8/1390 - 10:4 -0 تشکر 385758
جنبش حاج قاسم سلیمانی

همانطوریكه مطلعید اخیراً كنكره آمریكا در یك اقدام بی سابقه در روابط بین الملل مصوبه ای را گذرانده و از سازمانهای اطلاعاتی این كشور خواسته است فرماندهان سپاه را ترور كنند.

آمریكا با این مصوبه برتروریست بودن این كشور صحه گذاشت گرچه رسانه های غربی به دنبال اقناع افكار عمومی هستند و این رفتار تروریستی سردمداران آمریكایی را توجیه می كنند ولی فرصتی برای جهان اسلام پیش آمده تا پرده از چهره تزویر جهانخواران كنار زند و صورت كریه غرب را نشان دهد.

وبلاگستان ایران و بلاگرهای ارزشی در چنینی مواقعی به خوبی توانسته اند با رسانه های غربی مقابله كنند .

پیشنهادهایی برای شروع یك جنبش سراسری :

1. لوگوهایی تهیه شده برای وبلاگها و اگر دوستان لوگوهای بهتری طراحی كردند برای ما ارسال كنند تا در اختیار همه قرار داده شود.

http://www.pw-arzeshi.com/suleimani170-290.jpg

http://www.pw-arzeshi.com/suleimani150-255.jpg

http://www.pw-arzeshi.com/suleimani125-155.jpg

http://www.pw-arzeshi.com/suleimani130-165.jpg

2. بعضی از سرویس دهنده در قالب هایشان پایین اسم وبلاگ توضیح كوتاهی در باره وبلاگ دارند می توانید توضیح وبلاگ را به عنوان " ماهمه قاسم سلیمانی هستیم" و یا "منم قاسم سلیمانی هستم"

3. دوستان می توانند اسم وبلاگشان را موقتاً عوض كنند و بزارند " قاسم سلیمانی" یا منم قاسم سلیمانی هستم" یا "هرایرانی یك قاسم سلیمانی" یا در كنار اسم وبلاگ این عناوین را بنویسند مثال : فصل آگاهی(منم قاسم سلیمانی هستم)

4. لوگوهای سه گوش حمایتی به این امر اختصاص یافته است. اینهم یك راه برای نشان دادن انزجار از استكبار است .

5. دوستانیكه جنبشهای حمایتی راه انداخته اند خبر دهند تا یك ستون برای جنبش حمایتی از قاسم سلیمانی اختصاص یابد.

6. دوستان می توانند با مقالات تحلیلی چهره تروریستی آمریكا را افشا كنند.

7. اگر مقاله هایی به زبانهای عربی و انگلیسی نوشتید از طریق صفحه ارتباط با ما(بخش مدیر محتوا و مدیر جنبشها) معرفی كنید تا در ستونهای عربی و انگلیسی درج شود

8. دوستانی كه در شبكه های اجتماعی فعالیت دارند بهترین فرصته تا در برابر یاوه گویی های آمریكا و عوامل داخلی شان عكس العمل نشان بدهند

چهارشنبه 25/8/1390 - 16:57 - 0 تشکر 388654

هر قدر كه داخل ایران، او را كم می‌شناسند، خارج از این مرزهای جغرافیایی، قصه‌های حیرت‌آوری از او بر سر زبان‌هاست كه با آمیخته‌ای از راست و دروغ، شبحی ترسناك و هول انگیز از او ارائه می‌دهد كه گویی همه منافع امریكایی‌ها را در خاورمیانه به خطر انداخته است

ما همه حاج قاسم سلیمانی هستیم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.