سينما و تلویزیون (بازدید: 2317)
دوشنبه 16/8/1390 - 20:17 -0 تشکر 384552
کلاه قرمزی 91 می آید

 

«كلاه قرمزی، پسرخاله و آقای مجری» نوروز امسال هم به تلویزیون می‌آیند.

 

مدیر طرح و برنامه شبكه دو سیما با اعلام این خبر به خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، گفت:‌ كلاه قرمزی نوروز امسال هم به شبكه دو می‌آید. كارها در حال انجام شدن است و جلسات متعددی در این‌ زمینه برگزار شده است.

 

 

 

 

مهدی كریمی ادامه داد: خود این شخصیت‌ها و كاراكترها، محبوب و دوست داشتنی‌اند و دنبال این هستیم كه نوآوری و ابتكار هم باشد تا حرف جدیدی داشته باشیم.


تکمیلی از مهر

از چندی پیش مسئولان شبکه دو به دنبال مذاکره با ایرج طهماسب، حمید جبلی و حمید مدرسی برای برنامه "کلاه قرمزی" در نوروز بودند. از قرار این مذاکرات نتیجه داد و امسال مجموعه "کلاه قرمزی" بیشتر با محوریت عروسک‌ها پخش خواهد شد و ایرج طهماسب و حمید جبلی به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی از اوائل بهمن ماه مشغول طراحی و نگارش آن هستند.

 

ضبط این مجموعه با تکمیل دکور برنامه از چند روز پیش شروع شده‌است، اما گروه برای پرهیز از حواشی سعی کردند این کار را بدون پوشش خبری و در آرامش کامل تهیه کنند. مجموعه "کلاه قرمزی" در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای تهیه می‌شود و قرار است در ایام نوروز هر شب ساعت 20 روی آنتن شبکه دو برود.

 

 

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

چهارشنبه 18/8/1390 - 15:32 - 0 تشکر 385298

سلام
مطمئن باشین که در عید نوروز این شخصیت محبوب و دوست داشتنی همه رو از کوچک و بزرگ به پای تلویزیون می نشونه. خود بنده هم از کسانی هستم که اگه کلاه قرمزی پخش بشه حتما نگاه می کنم.

کوله بارت را ببند

شاید ابن چند سحر فرصت آخر باشد

که به مقصد برسیم

بشناسیم خدا را

و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم...

جمعه 20/8/1390 - 14:36 - 0 تشکر 386378

آخ جون اینقدر دوست دارم:))
یادم باشه ببینم:D

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
يکشنبه 29/8/1390 - 19:52 - 0 تشکر 390441

کلاه قرمزی نوروز ۹۱ به تلویزیون نمی‌آید

خبرگزاری فارس: تولید سری جدید ویژه برنامه نوروزی کلاه قرمزی که قرار بود برای سومین سال متوالی روی آنتن شبکه دو برود، به دلیل نبود فرصت لازم، منتفی شد.

کلاه قرمزی

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، در حالی که اخبار رسانه‌ها حکایت از تولید قطعی این مجموعه برای نوروز ۹۱ می‌کرد و هفته گذشته نیز مدیر طرح و برنامه شبکه دو سیما از آغاز مذاکرات برای تولید آن خبر داده بود، این مجموعه به دلیل گرفتاری گروه سازنده با تولید نسخه جدید سینمایی کلاه قرمزی و نبود فرصت لازم برای تهیه باکیفیت و جذاب سری نوروزی، برای نمایش در نوروز ۹۱ ساخته نخواهد شد.
«حمید مدرسی» تهیه کننده این پروژه در گفت‌وگو با فارس ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: البته با توجه به استقبال بالای مخاطب از سری برنامه‌های نوروزی «کلاه قرمزی، پسرخاله و آقای مجری» در سال‌های گذشته، ما هم به تولید سری تازه آن تمایل داشتیم تا به خواست مخاطبان بی‌شمار این برنامه پاسخ مثبت داده باشیم اما افسوس می‌خوریم که گرفتاری آغاز تولید نسخه جدید فیلم سینمایی کلاه قرمزی با نام «کلاه قرمزی و بچه ننه» و پروسه زمانی بالای تولید یک پروژه سینمایی، ‌فرصتی برای تمرکز بر کار روی سری برنامه نوروزی آن باقی نمی‌گذارد.وی تأکید کرد: ‌به هر حال جای برنامه نوروزی کلاه قرمزی در سال ۹۱ را خالی می‌دانیم و متأسفیم از این که زمان لازم را برای ارائه سری جدید این مجموعه در قالبی متفاوت و جذاب در اختیار نداریم که اگر این زمان موجود بود، ناچار به اعلام این خبر نبودیم.


مدرسی به فارس گفت:‌ عروسک‌های «کلاه قرمزی و پسرخاله» به همراه آقایان ایرج طهماسب و حمید جبلی از دهه 1370 متولد و در برنامه‌های بی نظیر تلویزیون و سینما فعالیت نمودند. سریال‌های دهه هفتاد در صدا و سیما، فروش کم نظیر و رکورد ماندگار نسخه سینمایی «کلاه قرمزی و پسرخاله» در سال ۷۲ و در ادامه فعالیت‌ها نسخه سینمایی «کلاه قرمزی و سروناز» در سال ۸۲ و ثبت رکورد سال خود و در انتها سریال‌های نوروزی سال ۸۸ و سال ۹۰ که عنوان بهترین و پربیننده‌ترین برنامه نوروزی معرفی شد و دستور و تأکید معاونت سیما جناب آقای دکتر دارابی بر ادامه ساخت این مجموعه و نه فقط در ایام نوروز بلکه در اعیاد در طول سال از ۸ ماه پیش در دستور کار شبکه ۲ سیما قرار گرفت.


وی ادامه داد: با توجه به پیش تولید فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» و صرف زمان زیادی در خصوص بالا بردن کیفیت فیلمنامه، ساخت موسیقی و ترانه‌ها و ساخت عروسک‌های جدید این نسخه و از سوی دیگر تأکید تهیه‌کننده و سازندگان پروژه را مبنی بر زمان برنامه‌ریزی پروژه نوروز 91 مهم تلقی شد. با توجه به زمان اندک شروع پروژه سینمائی و زمان از دست رفته جهت پیش تولید سریال نوروز 91 به خصوص بخش فیلمنامه و طراحی مجموعه جدید با توجه به درج خبر از سوی روابط عمومی شبکه 2 سیما و نشر آن در جراید، متأسفانه برخلاف میل سازندگان و قطعا شبکه 2 سیما، این عروسک‌ها و آقای مجری و دیگر هنرمندان این مجموعه میهمانان نوروزی ما نیستند. با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی جامعه امروز و محرومیت از برنامه‌های تأثیرگذار که بتواند شاید و نشاط را به خانواده‌ها از جمله کودکان و نوجوانان بیاورد بالخصوص در ایام نوروز جای خالی این پروژه بیشتر محسوس می‌شود.

 فارس

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 29/8/1390 - 21:13 - 0 تشکر 390474

سلام
حیف شد:D

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
سه شنبه 23/12/1390 - 0:36 - 0 تشکر 440367

اه، واقعا که چرا پس تیتر زدید که کلاه قرمزی 91 نمی آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ,اشق ای برنامه هام مخصوصا فامیل دور

جمعه 26/12/1390 - 17:51 - 0 تشکر 441346

سلام
اون موقع گفتن نمیاد
الان گفتن که هر شب ساعت 20 پخش میشه

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

جمعه 26/12/1390 - 17:52 - 0 تشکر 441347

- از چندی پیش مسئولان شبکه دو به دنبال مذاکره با ایرج طهماسب، حمید جبلی و حمید مدرسی برای برنامه "کلاه قرمزی" در نوروز بودند. از قرار این مذاکرات نتیجه داد و امسال مجموعه "کلاه قرمزی" بیشتر با محوریت عروسک‌ها پخش خواهد شد و ایرج طهماسب و حمید جبلی به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی از اوائل بهمن ماه مشغول طراحی و نگارش آن هستند.

ضبط این مجموعه با تکمیل دکور برنامه از چند روز پیش شروع شده‌است، اما گروه برای پرهیز از حواشی سعی کردند این کار را بدون پوشش خبری و در آرامش کامل تهیه کنند. مجموعه "کلاه قرمزی" در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای تهیه می‌شود و قرار است در ایام نوروز هر شب ساعت 20 روی آنتن شبکه دو برود.

مهر

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

جمعه 26/12/1390 - 19:11 - 0 تشکر 441367

پارسال برنامه قشنگی بود بزرگترا را بیشتر به سمت خودش جلب میکرد تا کوچیکا را امیدوارم امسال زیباتر از پارسال باشه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 27/12/1390 - 9:39 - 0 تشکر 441467

با نام خاد و سلام
برنامه سرگرم کننده ای هست و دوست داشتنی

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی