فرهنگ پایداری (بازدید: 285)
شنبه 14/8/1390 - 19:14 -0 تشکر 383732
و اما فرهنگ پایداری...

کدام نام، آشناتر از گمنامی است که در روزگار بی مهری، جز جاده های عشق را نمی شناسد و جز سفر به سرزمین های خلوت خلوص، به چیز دیگری نمی اندیشد؟ کدام سخاوتمند است که در اوج تشنگی، مهربان و بی دریغ، قمقمه آب خود را به اسیری بدهد که تا چند لحظه قبل سینه اش را نشانه رفته بود؟ کدام قصیده و غزل است که «بسیجی» را نشناسد؟ کدام حماسه است که نگاهش به دستان سبز او نیفتاده باشد؟ «بسیجی» دیده بیدار عشق است. بسیج، این نام بلندآوازه که بر خورشید نگاشته شده، ستوده باد.

سلام بر بسیجی و آموزگار بلند اخترش امام خمینی(ره) که در آذرماه 1358، با صدور فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی، عَلَم عزت و غیرت بسیجیان را برافراشت.

love is wide ocean that joins two shores

شنبه 14/8/1390 - 19:59 - 0 تشکر 383754

سلام بزرگوار!

مطلبی که نوشتی خوب و قشنگه ها اما یه کم پیشواز رفتیا!

تا هفته بسیج هنوز مونده..

اما اشکال نداره..

موفق باشی

یاعلی

الهی چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

--

 http://www.slm7.blogfa.com/

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی