انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 5047)
جمعه 6/2/1387 - 23:54 -0 تشکر 38163
اقدام جدید وهابی ها علیه شیعیان

سلام

به این خبر فوری و مهم توجه كنید ....................

 
اقدام جدید وهابی ها علیه شیعیان

خبرگزاری آریا- وهابی ها علامت قبور ائمه بقیع و كوچه بنی هاشم را بطور مرتب در سایت ویكی پدیا حذف می كنند

به گزارش سرویس اخبار ویژه خبرگزاری آریا، در ویكی پدیا ، هر نشان و علامت بر حسب تایید كاربران بیشتر، باقی می ماند یا با رای منفی كاربران بیشتر، حذف می شود.

با رجوع به آدرس زیر و تایید علامتهای قبور ائمه و كوچه بنی هاشم در مسجدالنبی از این اقدام ضدشیعی وهابیها جلوگیری كنید.

http://www.wikimapia.org/#lat=24.468635&lon=39.610648&z=17&l=16&m=a&v=2

 

حالا منتظر شما هستیم هر كی به اطلاعات دقیقی رسید بگه و بقیه رو هم راهنمایی كنه

لطفا جدی بگیرید

اجرتون با بی بی دو عالم (س)

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

پنج شنبه 19/2/1387 - 11:5 - 0 تشکر 39487

كاش تبیان هم جدی میگرفت و این سایت رو به لیست اینترانت (حداقل واسه چند روز ) اضافه میكرد چون اینجا بیشتریها از اینترانت استفاده میكنن

جمعه 20/2/1387 - 10:14 - 0 تشکر 39564

حداقل این مطلب را در صفحه ی اصلی سایت تبیان قرار دهید.

این نیز بگذرد.یاحق

جمعه 20/2/1387 - 12:53 - 0 تشکر 39570

لطف کنید و حداقل تیتر این مطلب را در صفحه اصلی بگذارید

شنبه 4/3/1387 - 13:39 - 0 تشکر 40827

 تا شیعیان امام زمان دارند،وهابیت وعوامل پلید آنها هیچ کاری نمیتوانند بکنند.
هیچ اراده ای قوی تر از اراده خدا نیست و خدا اراده کرده که تا قیامت با شکوه ترین قوم، شیعیان امیر المومنین باشند 
.................................................................................................................
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید.
متشکرم 
در ضمن انجمن قران و عترت جای یه سری کلمات نیست...

يکشنبه 5/3/1387 - 10:9 - 0 تشکر 40942

دشمنان‌ اسلام‌ اعم‌ از یهودیان‌ و مسیحیان‌، پس‌ از شكست‌ از مسلمین‌ در جنگ‌های‌ صلیبی‌ متوجه‌ شدند كه‌ از طریق‌ جنگ‌ نمی‌توانند بر مسلمین‌ سلطه‌ پیدا كنند. چرا كه‌ مسلمین‌ جهاد را فریضه‌ و شهادت‌ را سعادت‌ می‌دانند. لذا در صدد برآمدند تا با حملة‌ فرهنگی‌ و ضربه‌ زدن‌ به‌ اسلام‌ بر مسلمین‌ غالب‌ شوند. و از آنجا كه‌ به‌ دین‌ مبین‌ اسلام‌ هیچ‌ شك‌ و شبه‌ و عیب‌ و ایرادی‌ وارد نبود لذا پیر استعمار، انگلیس‌ ـ این‌ دشمن‌ بزرگ‌ اسلام‌ ـ در صدد بر آمد تا دین‌ و حزب‌ تازه‌ای‌ با انبوه‌ شبهات‌ و عیبها تأسیس‌ نموده‌ و سپس‌ به‌ اسلام‌ بچسباند. و آنگاه‌ با مطرح‌ كردن‌ همان‌ شبهات‌ و بزرگنمایی‌ همان‌ عیبها و ایرادات‌ اولاً اعتقادات‌ مسلمین‌ را سست‌ نموده‌ و ثانیاً موجب‌ تفرقه‌ میان‌ مسلمین‌ شود و ثالثاً از روی‌ آوردن‌ پیروان‌ ادیان‌ دیگر به‌ اسلام‌ جلوگیری‌ نماید. و در نتیجه‌ اسلام‌ نیز مانند دیگر ادیان‌ مستعمره‌ها (بودائیت‌، برهمائیت‌ و كنفوسیون‌) برای‌ امپراطوری‌ انگلستان‌ و مسیحیت‌ و یهودیت‌ خطری‌ نداشته‌ باشد.
لذا در تاریخ‌ 1710 م‌ وزارت‌ مستعمرات‌ انگلستان‌ 10 تن‌ از جاسوسان‌ حرفه‌ای‌ خود رابه‌ مصر، عراِ، ایران‌، عربستان‌ و تركیه‌ فرستاد. تا معلومات‌ كافی‌ به‌ منظور تقویت‌ راه‌هایی‌ برای‌ ایجاد تفرقه‌ میان‌ مسلمین‌ و گسترش‌ تسلط‌ بر كشورهای‌ اسلامی‌ جمع‌آوری‌ كنند.
و در این میان مستر همفر پس از سفر به تركیه ، عراق ، عربستان سرانجام با شخص مورد نیاز خود (محمد بن عبدالوهاب) مواجه می شود
و تمام‌ همت‌ خود را صرف‌ تعلیم‌ و تربیت‌ او كرد، تا سال‌ 1143 هجری استفادة‌ او از تربیت‌ آن‌ دست‌آموز به‌ مرحلة‌ عمل‌ رسیده‌ و مذهب‌ استعماری‌ وهابیت‌ (مانند قادیانیه‌ و امثال‌ او) اعلام‌ و شروع‌ به‌ كار كرد. و پس از آن با آشنا كردن محمد عبدالوهاب با محمد بن سعود وهابیت – این مذهب انگلیسی و استعماری – را تثبیت نمود .
و اینك‌ ...
بعد از گذشت‌ 250 سال‌ از تولد نامشروع‌ و رشد و نمو مذهب‌ استعماری‌ و انگلیسی‌ وهابیت‌ و كمكهای‌ بی‌دریغ‌ سیاسی‌، اقتصادی‌ و نظامی‌ انگلیس‌، آمریكا، اسرائیل‌ و سایر كشورهای‌ استعمارگر و دشمن‌ اسلام‌ و پس‌ از چسباندن‌ وهابیت‌ این‌ لكة‌ ننگ‌ بر پیكرة‌ مقدس‌ اسلام‌ ـ وهابیتی‌ كه‌ به‌ یهودیت‌ و مسیحیت‌ منحرف‌ بیشتر شبیه‌ است‌ تا به‌ اسلام‌ ـ و نیز با تشكیل‌ كشورها و گروه‌هایی‌ تروریستی‌ با مذهب‌ وهابیت‌ مانند عربستان‌ سعودی‌، سپاه‌ صحابه‌، القاعده‌ و طالبان‌ كه‌ همانند صهیونیست‌ یهود جمع‌ كنندة‌ وهابیان‌ از سراسر دنیا بود و بعد از استفاده‌های‌ مكرری‌ كه‌ استعمار از این‌ دست‌آموز خود كرده‌ است‌ مانند ویران‌ كردن‌ بقیع‌ و آثار تاریخی‌ اسلام‌، هتك‌ حرمت‌ اماكن‌ مقدسه‌ اسلام‌، حمله‌ به‌ كربلا و نجف‌ و مكه‌ و مدینه‌ و دیگر شهرهای‌ مسلمین‌، كشت‌ و كشتار مسلمین‌ و حجاج‌، تعطیلی‌ حج‌ در سالیان‌ متمادی‌، تفرقه‌ افكنی‌ بین‌ مسلمین‌، كافر خواندن‌ مسلمانان‌ و مباح‌ خواندن‌ خون‌ ... مسلمانان‌، تحریف‌ در معانی‌ قرآن‌ كریم‌، تحریف‌ در مبانی‌ اعتقادی‌ اسلام‌ مبین‌ و
اكنون‌ بار دیگر ایادی‌ استكبار از تحجر، خرافگی‌، نژادپرستی‌ و خودكامگی‌ این‌ مذهب‌ جعلی‌ و دست‌ ساز خود استفاده‌ كرده‌ و به‌ بهانة‌ وهابیت‌، اسلام‌ را زیر سؤال‌ می‌برند و بالاخص‌ بعد از وقایع‌ 11 سپتامبر و حملات‌ بن‌لادن‌ و گروه‌ القاعده‌ وهابی‌، اسلام‌ و مسلمین‌ را در سراسر جهان‌ با تروریستی‌ خواندن‌ مورد حمله‌ قرار داده‌اند و مسلمانان‌ به‌ ویژه‌ اقلیتهای‌ مسلمان‌ را مورد اذیت‌ و آزار قرار می‌دهند و از اسلام‌ یك‌ نماد جنگ‌ و خونریزی‌ برای‌ جهانیان‌ ترسیم‌ كرده‌اند.
به‌ امید آن‌ روزی‌ كه‌ صاحب‌ اصلی‌ اسلام‌ حضرت‌ حجة‌بن‌ الحسن‌ العسكری‌، مهدی‌ موعود (عجل‌الله تعالی‌ فرجه‌ الشریف‌) با ظهور خود اسلام‌ واقعی‌ را به‌ جهانیان‌ بنمایاند

"سلامتی، فقط بیمار نبودن شما نیست، بلکه رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی هر فرد است"

همراه شما دوستان گرامی در تالار بهداشت وسلامت

پنج شنبه 9/3/1387 - 9:52 - 0 تشکر 41358

وحشت وهابی  ها از مكتب شیعه از این است كه شیعه پیرو اهل بیت پیامبر(ص ) مباشد درحالی كه وهابیت دشمن اهل بیت است پس دشمن كارخودش را

انجام می دهد مابیاد با منطق رفتاركنیم

يکشنبه 7/7/1387 - 11:20 - 0 تشکر 61124

سلام

الحمدلله الذی اکرمنی بک ایها الشهر المبارک

*****

دوستان عزیز ... یه سری اطلاعات تکمیلی تر دیدم توی سایت که دیدم گفتنش خالی از لطف نیست ... با دقت بخونید ...

شیطنت وهابی‌ها در ویکی مپیا

عده ای از کاربران وهابی در اینترنت علایم مزار مطهر ائمه بقیع و کوچه بنی هاشم و بین الحرمین مدینه را از روی نقشه جهانی ویکی‌مپیا پاک می‌کنند.

نقشه جهانی ویکی‌مپیا که از دو سال پیش  با ادغام سیستم ویکی و گوگل ارث ایجاد شده، به کاربران اجازه می‌دهد روی نقشه جهانی ویکی مپیا مکان‌های خصوصی یا عمومی را علامت‌گذاری کرده و درباره آن توضیح دهند. سیستم ویکی مپیا به کاربران اجازه می‌دهد علامت‌ها و توضیحات نوشته شده توسط دیگر کاربران را ویرایش کنند، درباره هر محل به زبان‌های دیگر توضیح اضافه کنند و حتی ذیل توضیح هر محل، عکس و کامنت بگذارند.

wikimapia

ابداع کنندگان ویکی‌مپیا هدف خود از ایجاد این سیستم را تشکیل یک دایره المعارف جغرافیایی جهانی اعلام کرده‌اند. از زمان شروع به کار ویکی‌مپیا تا کنون قریب به 7 میلیون نقطه کره زمین روی این نقشه علامت گذاری شده و هم اکنون بیش از 153 هزار کاربر اینترنتی از سراسر جهان با ثبت نام در این سایت به تکمیل این دایره المعارف جهانی مشغولند.

ویکی‌مپیا طوری طراحی شده است که هر کاربر در ازاری ثبت محل بیشتر و دریافت امتیاز مثبت(Good) بیشتر از سوی دیگر کاربران، از رتبه بالاتری برخوردار می‌شود و می‌تواند علامت‌هایی روی نقشه ایجاد کند که کاربران جدید یا عادی نتوانند آنها را ویرایش کنند.

یکی از کاربران ایرانی ویکی مپیا یادآور شده علامت‌های ایجاد شده توسط وی و دیگر علاقه‌مندان اهل بیت در محل بقیع و کوچه بنی هاشم در ویکی مپیا توسط کاربران وهابی حذف می‌شود.

کاربران وهابی نه تنها علامت‌های ایجاد شده در محل بارگاه ویران شده اهل بیت در بقیع را حذف می‌کنند بلکه گاهی با ویرایش متن این علامت ها، عبارت توهین آمیزی به عقاید شیعیان می‌نویسند.

این کاربر ویکی مپیا با یادآوری این که چند معاند اهل بیت که از سابقه و امتیاز بالایی در ویکی مپیا برخوردارند، ضمن حذف علایم اهل بیت در مدینه، کاربران شیعه و محب اهل را نیز با دادن رای منفی مکرر و هماهنگ، از ویکی‌مپیا بیرون می‌کنند.

wikimapia

بر اساس مقررات ویکی مپیا، کاربری که رای منفی زیادی داشته باشد، از علامت‌گذاری یا حتی کامنت‌گذاری روی این نقشه آنلاین محروم می‌شود.

برای ثبت‌نام و فعالیت در  ویکی‌مپیا این نکات را رعایت کنند:

1. قبل از هرکاری در ویکی‌مپیا ثبت نام کنید و سعی کنید با نامگذاری محل‌های بیشتر(مثلا از محل‌های دوران کودکی و کارتان) و کسب رای مثبت (good) از دیگر کاربران، رتبه خود را بالا ببرید.

2. مسولان ویکی‌مپیا به زبان هر صفحه خیلی حساس هستند. هر محل را می توان به زبان‌های زیادی ویرایش کرد. مراقب باشید در هر صفحه به همان زبان بنویسید و مثلا در صفحه زبان انگلیسی ، فارسی یا فینگلیش ننویسد.

3. از هر گونه بی‌احترامی به شخصیت‌های مورد احترام اهل سنت خودداری کنید.

4. اگر هر چند مرتبه هم وهابی‌ها علامت را پاک کردند یا بجای آن ضربدر گذاشتند یا حتی مطالب توهین‌آمیز نوشتند، شما توهین نکنید بلکه با یافتن شیعیان دیگر و تشکیل گروه، دست‌جمعی به توهین کننده رای منفی دهید تا خودبه خود اجازه ویرایش علایم ویکی مپیا از وی سلب شود.

5. از آنجاکه وهابی‌ها و معاندین اهل بیت به دو بقیع و بین الحرمین به شدت حساس هستند، هر علامتی را که نشانه‌ای از اهل بیت در این نقشه بازگو کند، بلافاصله پاک و نویسنده را با رای منفی مکرر از ویکی مپیا بیرون می‌کنند. غلبه بر آنها احتیاج به هماهنگی دارد. این هماهنگی برای دادن رای مثبت به همدیگر و حمایت هماهنگ از دو مکان فوق و دادن رای منفی مکرر به توهین کنندگان و معاندان اهل بیت باید باشد. یک وبلاگ جمعی یا یکی از سایت‌های مذهبی می‌تواند وظیفه این هماهنگی را به عهده بگیرد. علاقه مندان لازم است قبل از هر اقدامی، مقررات ویکی مپیا در گوشه بالای سمت چپ صفحه اصلی این سایت را بخوانند.

6. بدون عجله و با شناخت کامل علامتگذاری نمایید، هر گونه اشتباه منجر به حذف محل علامت‌گذاری شما می‌شود.

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.