انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 314)
دوشنبه 25/7/1390 - 16:34 -0 تشکر 376058
جشنواره هنر و رسانه

جشنواره «هنر در رسانه»
دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی« هنر در رسانه »از ارسال بیش از 550 اثر در بخش‌های عكس، كاریكاتور و گرافیك به این رویداد فرهنگی خبر داد.

ساسان والی‌زاده دیروز در دومین نشست رسانه‌ای جشنواره هنر در رسانه گفت: این نخستین رویدادی است كه به طور تخصصی به مقوله هنر و به طور مشخص كاربرد عكس، كاریكاتور و گرافیك در رسانه‌ها و مطبوعات می‌پردازد.

وی اضافه كرد: تاكید ما در این جشنواره هنر در رسانه است و آثار ارائه شده باید در مطبوعات منتشر شده باشد.

دبیر جشنواره بین‌المللی هنر در رسانه با اشاره به استقبال خوب رسانه‌های داخلی و هنرمندان رسانه‌ای در خارج از كشور از این رویداد فرهنگی هنری یادآور شد: 550 اثر از هنرمندان داخلی و خارجی از 110 هنرمند داخلی و 135 متقاضی در خارج از كشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

والی‌زاده تاكید كرد: همچنین 35 هنرمند از 21 كشور دنیا در این رویداد آثار خود را به دبیرخانه جشنواره هنر در رسانه ارائه داده‌اند. وی با بیان این‌ كه بسیاری از هنرمندان رسانه‌ای خواهان تمدید مدت زمان ارسال آثار به جشنواره هنر در رسانه هستند، گفت: زمان ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد فرهنگی هنری 30 مهر اعلام شده، اما احتمال این ‌كه مدت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد تمدید شود، وجود دارد.

به گفته والی‌زاده، نفرات نخست در بخش‌های عكس خبری، كاریكاتور و گرافیك هر یك 3 هزار یورو جایزه دریافت می‌كنند. به نفرات دوم و سوم در هربخش نیز به ترتیب 2 هزار و یكهزار یورو جایزه تعلق می‌گیرد. همچنین جایزه ویژه 5 هزار یورویی این رویداد نیز به اثر برتر با موضوع صلح و عدالت تعلق می‌گیرد.

 منبع جام جم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی