انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 2729)
يکشنبه 1/2/1387 - 17:7 -0 تشکر 37491
نمایشگاه مطبوعات اصفهان

عرض سلام و ادب احترام خدمت تک تک دوستان همشهری!!!

همون طوری که میدونید از تاریخ 1/2/1387 الی 5/2/1387 در مکان نمایشگاه بین المللی اصفهان( پل تاریخی شهرستان) برگزار شده است.

ساعات بازدید از ساعت 9 صبح الی 20

انشاءالله که بتونیم باحضور با در این نمایشگاه از اخبار مطموعات مطلع بشیم . دوستان دیگر را در جریان خبر بگذاریم.

"تبصره: دوستانی که از اینترانت تبیان استفاده میکنند توانایی مشاهده عکس را ندارند"

يکشنبه 1/2/1387 - 17:47 - 0 تشکر 37498

هوالمعشوق

دلخوش عشق شما نیستم ای اهل زمین به خدا معشوقه من بالایی است

***********************************

سلام 

همون طوری که میدونید از تاریخ 1/2/1387 الی 5/2/1387 در مکان نمایشگاه بین المللی اصفهان( پل تاریخی شهرستان) برگزار شده است.
چی برگزار شده است؟؟؟ 

.....................................

یلدای عشق 

یا علی از تو مدد

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
يکشنبه 1/2/1387 - 18:7 - 0 تشکر 37503

سلام یلدا خانم گرامی

اگه به موضوع بحث دقت كرده باشید متوجه میشید كه نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود.

یا علی

موفقیت حاصل تصمیم گیری درست است، و تصمیم گیری درست حاصل تجربه و جالب اینکه تجربه اغلب حاصل تصمیم نادرست است!

 

يکشنبه 1/2/1387 - 18:33 - 0 تشکر 37515

هوالمعشوق

دلخوش عشق شما نیستم ای اهل زمین به خدا معشوقه من بالایی است

***********************************

سلام 

آقا جعفر عزیز متوجه شدم...فقط یه روزی یه جایی یه حرفی دیدم از جناب دکی اینکالج که بهشون گفتم
ایکاش بهتر میگفتی و ...بماند حالا خواستم الان یه جورایی یادآوری اون موضوع بشه
خودشون قطعا متوجه خواهند شد
این یه شوخی بود بین من و برادر و دوست خوبم جناب دکی اینکالج 

.....................................

یلدای عشق 

یا علی از تو مدد

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
يکشنبه 1/2/1387 - 22:53 - 0 تشکر 37537

با یاد دوست سلام چه جالب! ... من فکر می کردم امسال جشنواره ی مطبوعات حرفه ای برگزار نمی شه و مسوولان به همان جشنواره ی روزنامه نگاران غیر حرفه ای اکتفا می کنند که بحمدلله اشتباه فکر می کردم ... پس می توانیم امیدوار باشیم که این روند در سال های آتی ادامه داشته باشه و هر روز شاهد حرفه ای تر شدن و رشد مطبوعات محلی اصفهان باشیم ... اما نکته ای که متاسفانه سال گذشته در جشنواره ی مطبوعات اصفهان تجربه شد، عدم استقبال همشهریان فرهنگ دوست اصفهان از این نمایشگاه بود ... واقعا عجیبه که در نمایشگاه هایی که جنبه ی تجاری دارند نفس آدم از ازدحام جمعیت بند می آید اما از نمایشگاه مطبوعات آنطوری که شایسته بود استقبال نشد... از همه ی دوستان اصفهانی که این تاپیک را مطالعه می کنند دعوت می کنم که حتما حتما ازسومین نمایشگاه مطبوعات اصفهان دیدن کنند و اقوام و دوستان خود را هم به بازدید از این نمایشگاه ترغیب کنند ... باشد که فتح بابی شود برای تعامل بیشتر مطبوعات استان و شهروندان اصفهانی و تشویق بیشتر اصفهانی ها به مطالعه ی مطبوعات محلی ... و اما یک سوال ... تبیان اصفهان هم امسال در نمایشگاه مطبوعات استان غرفه داره؟

Je suis un etre de dialogue et non point d'affirmation

من گفتگو می کنم ، نه تأیید !  

 

دوشنبه 2/2/1387 - 17:5 - 0 تشکر 37591

سلام جناب doki_inkalej

حاله شما خوبه ، بازم یه نمایشگاه دیگه و یک اطلاع رسانی عالی ، از شما ممنون که این تاپیک را زدید حتما سعی می کنم که برم و از نمایشگاه دیدن کنم.

««« تبیان »»»

 

دوشنبه 2/2/1387 - 21:26 - 0 تشکر 37621

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تک تک دوستان گل تبیان نصف جهان

خب همین طوری که میدونید از دیروز یعنی اول اردیبهشت نمایشگاهی تحت عنوان مطبوعات در محل دائمی نمایشگاه های بین الملـلی اصفهان (پل تاریخی شهرستان) برگزار شده است. اول از همه از مراسم افتتاحیه شروع میکنم:

با شروع مراسم و سخنرانی جناب آقای سید علیرضا حسینی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان، عنوان کردند : مطبوعات اصفهان باید نقش واقعی خود را در نقد منصفانه مسئولین و كارگزاران استان بیش از پیش نشان دهند.
وی ادامه داد: رسانه‌ها می‌توانند با حضور در سومین جشنواره مطبوعات اصفهان بیش از همیشه خود را در صحنه‌های اطلاع رسانی نشان دهند.
مدیركل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان با اشاره به حركت سازنده رسانه‌ها در جهت ‌دهی افكار عمومی اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی را در ایجاد و شروع حركت‌های سازنده ایفا می‌كنند.

حسینی به حضور مسئولان كشوری در مراسم اختتامیه این جشنواره اشاره كرد و افزود: مراسم اختتامیه با حضور معاون وزیر ارشاد، مدیركل مطبوعات داخلی كشور و جمعی از مسئولین استانی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به مزایای برگزاری جشنواره مطبوعات استانی گفت: تجربه جشنواره مطبوعات سال گذشته نشان داد كه این جشنواره می‌تواند شرایط گفتگوی مستقیم بین مردم و رسانه‌ها را مهیا كند و این مسئله از سوی دیگر باعث رشد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سطح جامعه می‌شود.

حسینی به حضور مسئولان كشوری در مراسم اختتامیه این جشنواره اشاره كرد و افزود: مراسم اختتامیه با حضور معاون وزیر ارشاد، مدیركل مطبوعات داخلی كشور و جمعی از مسئولین استانی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به مزایای برگزاری جشنواره مطبوعات استانی گفت: تجربه جشنواره مطبوعات سال گذشته نشان داد كه این جشنواره می‌تواند شرایط گفتگوی مستقیم بین مردم و رسانه‌ها را مهیا كند و این مسئله از سوی دیگر باعث رشد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سطح جامعه می‌شود. (برگرفته شده از فارس نیوز)

امسال بر خلاف پارسال کار نمایشگاه حرفه ای تر شده است. در حدود 350 غرفه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است.جالبه بدونید امروز صبح یکی از شلوغ ترین غرفه های نمایشگاه غرفه محبوب و دوست داشتنی بوفه بود!!!

البته لازمه که عنوان کنم به خاطر حضور مدارس این غرفه جزء شلوغ ترین غرفه ها بود!و همین طور دومین غرفه، غرفه نقاشی های کودکان و آرایش صورت کودکان با رنگ های بهداشتی!!! ببخشید با اصطلاحش آشنا نبودم که بتونم اسم اون کار هنری رو عنوان کنم.

انشاءالله با گزارش تصویری و گزارش مفصل تر خدمتتون میرسم.

یا علی مدد

دوشنبه 2/2/1387 - 21:46 - 0 تشکر 37622

اول از همه خدمت خانم شقایق صحرایی عرض کنم که ظاهراً خیر !!!

از تبیان اصفهان در این نمایشگاه خبری نیست!!!

البته اگه حضور داشتند خیلی عالی بود.

دوستانی که تصمیم حضور در نمایشگاه رو دارند لازمه بدونند که غرفه کتابخانه" ابن مسکویه" با بیش از 40 عنوان مجله و روزنامه قدیمی در جشنواره مطبوعات استان اصفهان حضور دارد! (حتما دیدن فرمایید)

آثار موجود در این غرفه، قدیمی‌ترین نشریه‌های اصفهان از سال 1304 تاكنون و روزنامه‌های و مجله‌های تهران و سایر شهرستان‌ها را  با قدمت بیش از 85 سال شامل می‌شود. بیش از 40 عنوان روزنامه و ماهنامه قدیمی اصفهان چون " اخگر، عرفان، نقش جهان، جهاد اکبر، حبل ‌المتین، زبان زنان، عالم نسوان، جمعیت شیر و خورشید اصفهان، ملانصرالدین، بلدیه اصفهان، کیوان، ستاره و ..." در این غرفه عرضه می‌شود. همچنین  18 تابلوی عکس از  مدارس و مساجد و برنامه‌های رسمی و خانوادگی قدیمی اصفهان متعلق به سال 1307 در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. 

چاپ و توزیع بروشوری با عنوان «آشنایی با مرکز اسناد و آرشیو کتابخانه عمومی ابن مسکویه » برای آشنایی اهل ادب با جلوه‌ای از خدمات كتابخانه‌های استان، از دیگر برنامه‌های اداره کل امور کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در جشنواره مطبوعات است.

ببخشید هنوز متن های معرفی سایر غرفه ها آماده نشده است.

به خاطر جالب بودن این غرفه اول از همه گزارش آن پخش شد.

با تشکر

جمعه 6/2/1387 - 2:49 - 0 تشکر 38054

دوستان هون طوری که مستحضرید نمایشگاه مطبوعات با همه فراض و نشیب های خود د اصفهان به کار خود پایان داد.

در ای مراسم که جناب آقای ملکیان معاون وزیر ارشاد سخنرانی کردند و به بیان نکاتی پرداختد. ایشان فرمودند:

این وزارتخانه به دنبال منقبض كردن فضای فرهنگی جامعه نیست.

"علیرضا ملكیان " عصر پنجشنبه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات استان اصفهان وششمین همایش روزنامه‌نگاران غیرحرفه‌ای كشور دراصفهان افزود:
برخلاف اعتقاد برخی‌كه دولت را متهم به بسته‌كردن فضای فرهنگی‌ كشور می‌نمایند، دولت‌ از هیچ تلاشی برای فراهم‌سازی بستر تضارب افكار مختلف فروگذار نمی‌كند.

وی تصریح كرد:ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه باغبانی، هدایت و نظارت بر مطبوعات را داریم و نمی‌خواهیم آزادیها تحدید شود.

ملكیان در بخش دیگر اظهاراتش، طولانی بودن فرایند صدور مجوز نشریات و تنگ بودن فضا برای فعالیت اهل فن را از مشكلات اصلی مطبوعات كشور دانست و گفت:
مطالعات اولیه برای طرح بازنگری قانون مطبوعات آغاز شده است.

وی افزود: هدف این طرح تدوین قانونی مدون در زمینه فعالیت مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاههای اینترنتی است كه پس از نهایی شدن در قالب لایحه‌ای تحویل دولت می‌شود.

وی هدایت رسانه‌ها در مسیر اهداف كلان كشور را ضروری دانست و افزود: هم اكنون درجهان برای اجرای هر تصمیم كلانی از ابزار رسانه‌ای استفاده می‌شود.

وی، رسانه‌های استان اصفهان را از نظر فعالیت كیفی از پیشگامان رسانه‌ای كشور دانست و اظهار داشت:با اعمال نگاه فرامنطقه‌ای و كلان، رسانه‌های استان می تواند نقش تاثیرگذاری در كشور داشته باشند.

ملكیان تصریح كرد: از نظر كیفیت هیچكدام از نمایشگاههای مطبوعات كشور قوت و غنای نمایشگاه اصفهان را نداشته است.

"منصور گلناری" دبیر ششمین همایش روزنامه‌نگاران غیرحرفه‌ای كشور نیز از مسوولان فرهنگی و اجرایی كشور و استان خواست ازچنین همایش‌های فرهنگی حمایت اصولی كنند.

وی تامین هزینه برگزاری‌این قبیل همایشها را با پرداخت كوچكترین همایش در مركز(تهران) قابل قیاس دانست و خواستار توجه ویژه به‌این گونه همایش‌ها شد.

در پایان این مراسم كه با حضور استاندار استان اصفهان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران فرهنگی استان برگزار شد، جوایز نفرات برتر بخشهای مختلف جشنواره دربخش خبرگزاری‌ها و نشریات سراسری و استانی‌اهدا شد.

"مرجان سیف‌الدین" و "كاظم شاملو" خبرنگاران خبرگزاری جمهوری‌اسلامی استان اصفهان در بخش‌های "تیتر" و " ویژه" این جشنواره حایز رتبه‌های اول و دوم شدند.

در سومین جشنواره مطبوعات استان اصفهان یكهزارو‪ ۲۶‬اثر از ‪ ۴۵۳‬شركت‌كننده در بخش نشریات محلی، سراسری و خبرگزاری‌ها شركت داشت كه در ‪ ۱۰‬بخش اصلی و یك بخش ویژه رقابت كردند.

آثار ارسالی در بخش نشریات محلی ‪ ۸۵۸‬اثر از ‪ ۳۲۸‬نفر و در بخش نشریات سراسری و خبرگزاری‌ها ‪ ۱۶۸‬اثر از ‪ ۷۱‬شركت‌كننده بود.

ششمین جشنواره روزنامه‌نگاران غیرحرفه‌ای نیز در‪ ۱۰‬بخش با حضور ‪ ۸۵‬گروه از ‪ ۱۴‬استان كشور و در قالب ‪ ۸۵‬غرفه برگزار شد.

در این جشنواره یكهزار و‪ ۳۲۱‬اثر در بخش روزنامه‌نگاران غیرحرفه‌یی از‪۴۵۰‬ دانشجو به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

جمعه 6/2/1387 - 3:12 - 0 تشکر 38056

اینم گزارش تصویری از اختتامیه نمایشگاه مطبوعات در اصفهان

باتشکر از همه دوستان

یا علی مدد

جمعه 6/2/1387 - 4:33 - 0 تشکر 38059

با یاد دوست

ضمن تشکر ویژه از گزارش خوبتون ...

اینهمه این رفقای گرام ما رتبه های تپل آوردن امشب ...

شما فقط نتیجه ی تیتر را اعلام کردید که مجددا داغی بشه بر دل حقیر سرا پا تقصیر .......

ترجیحا در حد اس ام اسی که رسیده خدمت دوستان عزیزم تبریک عرض می کنم و براشون ارزوی موفقیت بیش از پیش دارم ...

در بخش عکس خبری:

دوم- مهدی جانی پور (اقای جانی پور بزرگ ما هستند ... انشاالله که همیشه عکس های خندان ازمون بگیرن و نهایتا هم این آلبوم ویژه ای  را که از عکس های حقیر گردآوری کردند بهم بدهند )

اول- علی محمدی  ( هر عکس متفاوتی در خبرگزاری ها یا مطبوعات اصفهان دیدید مطمئن باشید اثر علی محمدی است - به جرات می گویم که در اصفهان رقیب نداره)

 در بخش گزارش:

دوم- شهره عقیلی  ( انشاالله در سال های آتی بتوانیم در کسوت یک اصفهان شناس در جشن تولد انجمن نصف جهان در خدمتشون باشیم)

اول- دریا قدرتی پور ( سمبل یک خبرنگار اصفهانی- فکر می کنم سال گذشته هم رتبه اورد)

در بخش مصاحبه:

سوم- احسان بعیدی ( هر جا سخن از سپاهان است، نام احسان بعیدی می درخشد ... گزارش های ورزشی فوق العاده ای می نویسند و بسیار پرتلاش و باعلاقه فعالیت می کنند)

دوم- اقای مکاریان پور (اسم کوچکشان را فراموش کردم) ( تبریک عرض می کنم خدمتشون)

اول- سمیه لبافی ( سال گذشته اسمش را جا انداختند اما امسال خیلی عالی جبران کردند و حق به حقدار رسید)  

در بخش خبر:

اول- ناهید شفیعی ( فکر کنم سال گذشته رتبه ی سوم را در بخش خبر اورد ... باعث افتخاره که امسال رتبه ی اول را کسب کرد)

خدمت خانم سیف الدین هم تبریک عرض می کنم و این توضیح را اضافه می کنم که ایشان یکی از فعال ترین خبرنگاران اصفهانی هستند که بسیار با علاقه و دلسوزانه کار می کنند خصوصا در حوزه ی حوادث و اگر اشتباه نکنم ورزش بانوان

انشاالله که همگی موفق باشند و در جشنواره ی چهارم هم شاهد درخشش اسامی آشنا و آشناتر بیش از پیش باشیم ...

Je suis un etre de dialogue et non point d'affirmation

من گفتگو می کنم ، نه تأیید !  

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.