سينما و تلویزیون (بازدید: 294)
چهارشنبه 20/7/1390 - 15:40 -0 تشکر 373903
"آنجلینا جولی " نماد سینمای صهیونیست است !

فرج الله سلحشور ضمن انتقاد شدید به حضور بازیگران خارجی در آثار داخلی، گفت: من به هیچ وجه یک تار موی بازیگران ایرانی را با صد بازیگر خارجی عوض نمی کنم. متاسفانه خودباختگی یکی از ویژگی های سینمای ما است و سینمای ما در برابر سینمای خارجی حتی یک زن بدنام احساس کوچکی و حقارت می کند. این کارگردان سینما افزود: من به هیچ وجه یک تار موی بازیگران ایرانی را با صد بازیگر خارجی عوض نمی کنم. متاسفانه خودباختگی یکی از ویژگی های سینمای ما است و سینمای ما در برابر سینمای خارجی حتی یک زن بدنام احساس کوچکی و حقارت می کند. وی ادامه داد: اگر فردی خارجی باشد حتی اگر در کار خود ناتوان هم باشد فیلمسازان ما خود را می بازند. اگر بازیگر داخلی هزاران هنر هم داشته باشد باز هم ارزش لازم را قائل نیست. سینما عضوی از سینمای جهانی صهیونیسم است و بنیانگذار و طراح آن صهیونیست ها هستند و ما عضوی از این جامعه سینمایی هستیم نه عضوی از جامعه سینمای ایرانی اسلامی، به همین دلیل اگر از اعضای جامعه سینمای جهانی برای ساخت آثارمان استفاده کنیم امری عادی است. سلحشور با اشاره به اینکه برای ساخت سریال حضرت موسی(ع) به بهترین نحو نیاز به یاری همه مسوولان است، خاطرنشان کرد: باید به مسوولان جمهوری اسلامی و صدا و سیما گفت که اسپیلبرگ هم دارد فیلمی برای حضرت موسی (ع) می سازد و این یهودی که برای صهیونیست ها کار می کند ماموریت دارد که تاثیر سریالی را که قرار است در ایران ساخته شود کمرنگ کند. وی تصریح کرد: مسوولان جمهوری اسلامی اگر به ما امکانات بدهند از این فیلم جلو می افتیم و اگر بودجه و امکانات ندهند ممکن است ما شکست بخوریم هرچند اسپیلبرگ از نظر محتوایی نمی تواند موفق باشد.

فرج الله سلحشور در انتهای سخنانش گفت: اعتقادم بر این است که در خانه خدا آدم باید با کسی برود که خدا در را به روی او باز کند در حالی که بازیگران خارجی کسانی نیستند که با آن ها بتوان در خانه خدا رفت. من ضعیف ترین عوامل فیلمسازی مملکت خودمان را به فیلمسازان خارجی ترجیح می دهم.

خبرگزاری سینمای ایران  

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی