انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 439)
سه شنبه 12/7/1390 - 20:14 -0 تشکر 372276
تخفیف 80 درصدی همراه اول به حجاج

 
تخفیف 80درصدی همراه اول به حجاج
تهران - به منظور كاهش هزینه مكالمات زائرین بیت ا... الحرام، همراه اول امسال به حجاج 80 درصد تخفیف می دهد.
تخفیف 80درصدی همراه اول به حجاج
شركت ارتباطات سیار ایران روز دوشنبه اعلام كرد كه اپراتور اول به منظور تسهیل خدمات ارتباطی زائرین محترم بیت ا.. الحرام، امكان استفاده آسان و ارزان از سرویس رومینگ بین الملل را برای كلیه مشتركین سیم كارت های دائمی و اعتباری در كشور عربستان فراهم كرده است.
با توافقات به عمل آمده با اپراتور اتحاد (موبایلی) عربستان، مشتركان همراه اول در ایام حج در صورت انتخاب این اپراتور (اتحاد)، از 80درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. بدین ترتیب با این تمهیدات هزینه تماس با ایران و داخل عربستان 445 تومان، هزینه تماس دریافتی 167 تومان، هزینه ارسال پیامك 145 تومان و هزینه دریافت پیامك رایگان منظور می شود.
براساس این گزارش سرویس رومینگ برای كلیه مشتركین دائمی و اعتباری همراه اول (به جز مشتركین سیم كارت های 0910) به صورت پیش فرض فعال بوده و تنها با روشن كردن گوشی در كشور عربستان قابل استفاده است.
مشتركین دائمی با پیش شماره 0910 می توانند با مراجعه به مراكز خدمات مشتریان و پرداخت صورتحسابی با حداقل 200 هزار تومان نسبت به فعالسازی این سرویس اقدام كنند.
این گزارش می افزاید: چنانچه مشتركین از شبكه اپراتورهای الجوال(STC) و زین(Zain) استفاده كنند، هزینه تماس با تعرفه عادی محاسبه می شود. هزینه تماس دریافتی از طریق این اپراتورها 167 تومان، تماس داخلی 1005 تومان، هزینه تماس با ایران2726 تومان و ارسال پیامك 460 تومان است.
همراه اول با تأكید بر اینكه روشن كردن تلفن همراه هیچ هزینه ای در بر ندارد، اعلام كرده است از آنجا كه هزینه مكالمات بین الملل به دقیقه محاسبه می شود برای تماس های كمتر از 60 ثانیه هزینه مكالمه یك دقیقه و برای تماس های بین 60 تا 120 ثانیه، دو دقیقه محاسبه می شود.
همچنین همراه اول توصیه كرده است به منظور مدیریت بهتر هزینه ها و جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سرقت سیم كارت های دائمی و تهیه آسان شارژ مورد نیاز توسط خانواده زائر از طریق سایت همراه اول، زائرین محترم از سیم كارت های اعتباری استفاده كنند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی