انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 460)
جمعه 1/7/1390 - 21:11 -0 تشکر 369452
دوست یابی اینترنتی راه خوبی برای پیدا کردن مردان مناسب!

شبکه فارسی وان در یکی از سریال های خود با پرداختن به موضوع دوست یابی، مادری را نمایش می داد که از طرف تمامی اطرافیان وادار به داشتن رابطه با مردان می‌شد.
به گزارش گرداب به نقل از جام نیوز، شبکه فارسی وان در یکی از سریال های خود با پرداختن به موضوع دوست یابی، مادری را نمایش می داد که از طرف تمامی اطرافیان وادار به داشتن رابطه با مردان می‌شد.

در این برنامه در دیالوگ های فراوانی با تاکید بر دوست یابی اینترنتی و اینکه از طریق اینترنت می توان بهترین مردها را برای دوستی با خانم ها انتخاب کرد، بازیگران تلاش می کردند تا برای مادر داستان، مردی را متناسب با وی نه برای ازدواج بلکه برای دوستی پیدا کنند.

در قسمتی از سریال یکی از بازیگران خطاب به فرزندان آن خانه گفت: شما به مادرتان تفهیم کنید که دوست یابی اینترنتی راه خوبی برای پیدا کردن مردان مناسب است.

گفتنی است شبکه فارسی وان در اغلب سریال هایش از گذشته تاکنون تاکید فراوانی در غالب موضوعات مختلف بر دوست یابی دختران و پسران از طرق گوناگون داشته است اما پرداختن به دوست یابی برای مادران از سوی فرزندان مطلب جدیدی بود که به تازگی در شبکه فارسی وان مطرح شد.
 
گرداب 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی