انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2739)
سه شنبه 27/1/1387 - 9:36 -0 تشکر 36902
پروتکل شماره سیزده صهیون *تسخیر دنیا*

 پروتکل شماره سیزده صهیون*تسخیر دنیا*

 .

 .

- نیاز به قوت و غذاى روزانه، غیریهودیان را مجبور مى‏كند كه آرام و ساكت بنشینند و در صف خدمتگزاران متواضع ما درآیند. از میان همین افراد، عواملى را انتخاب مى‏كنیم و به مطبوعات مى‏فرستیم.

این عوامل مسایلى را كه به مصلحتمان نیست تا به صورت اسناد رسمى منتشر بشوند، مورد بحث و تبادل نظر قرار مى‏دهند. در عین حال ما در جریان اینگونه مباحثات قرار مى‏گیریم و مطالب بحث شده را آن طور كه خود مى‏خواهیم، به وسیله مطبوعات به مردم عرضه مى‏كنیم. بدیهى است كه وقتى موضوعى در بین مردم جا افتاد، كسى جرأت نمى‏كند كه خواستار نفى و ابطال آن بشود. به علاوه درموقع لزوم فكر مردم را از موضوعاتى كه به وسیله مطبوعات مطرح شده‏اند، منحرف كرده و متوجه مسایل دیگرى مى‏كنیم.

اصولا\" غیریهودیها افراد كوته ‏فكرى هستند كه از فهم پیش پاافتاده ‏ترین مسایل سیاسى عاجزند. وانگهى مسایل سیاسى، مسایلى هستندكه درك و فهم آنها جز براى آنهایى كه خود طراح و خالق اینگونه مسایلند، براى دیگران دشوار مى‏باشد.

- با توجه به آنچه كه در بالاگفته شد، غرض ما از جلب افكار توده مردم، فقط تسهیل كار خود ما است و اگر به دنبال گرفتن تأیید مردم براى این یا آن مسأله هستیم، صرفاً حرف مى‏زنیم و عمل نمى‏كنیم. در نوشته ‏هایمان به مردم اعلام مى‏كنیم كه ما در پى خوشبختى و سعادت عموم هستیم.

- براى منحرف كردن فكر و ذهن آنهایى كه ممكن است در بحثهاى سیاسى، برایمان مشكلاتى ایجاد كنند، مسایل جدیدى چون مسایل صنعت به پیش مى‏كشیم و عنوان مسایل سیاسى جدید روى آنها مى‏گذاریم و به مردم اجازه مى‏دهیم كه اینگونه مسایل را مورد بحث و بررسى قرار دهند. البته توده ‏هاى مردم تمایل دارندكه در زمینه مسایل سیاسى غیرفعال باشند. لذا براى آنكه امر به آنها مشتبه شود، و ندانند كه درباره چه موضوعى بحث مى‏كنند، فكر آنها را به مسایلى چون تفریح، سرگرمى و رفتن به كلوپها و... جلب مى‏كنیم. و در همین اثناء، مطبوعات را وامى‏داریم كه به مسایلى چون رقابت‏ها و مسابقات هنرى و ورزشى بپردازند. بدون شك پرداختن به اینگونه مسایل آنها را از مسایل بنیادى دور و منحرف مى‏كند. اندك اندك به ابراز نكردن عقیده خود عادت مى‏كنند و سرانجام، به تكرار همان چیزهایى مى‏پردازند كه ما مى‏خواهیم و بدینسان به فكر آنان جهت مى‏دهیم و مى‏توانیم به همكاریشان اعتماد كنیم.

پیشرفت

- نقشى را كه آزادى خواهان، خیال ‏پردازان و افراد رویایى و باید ایفا كنند، سرانجام تا آن زمانى كه حكومت ما مورد قبول همگان واقع گردد، به اجرا درخواهد آمد. بدین ‏معنى تا زمان شروع حكومتمان اینان به خوبى در خدمت‏مان خواهند بود و ما مى‏كوشیم كه ذهن اینگونه افراد را به مسایل بیهوده و تئورى‏هاى خیالى و به ظاهر مترقیانه مشغول كنیم. ما باید آنقدر غیریهودیان را به مسایلى چون پیشرفت، سرگرم كنیم تا سرانجام از فهم هر مسأله ‏اى اظهار عجز كنند. كلمه « پیشرفت»، مانند یك عقیده سفسطه ‏آمیز حقیقت را لوث مى‏كند و این موضوع را كسى جز ما قوم برگزیده خدا، نمى‏تواند درك كند.

- هنگامى كه بر اریكه شاهنشاهى جلوس كردیم، سخنسرایان و سخنگویانمان مسایل و مشكلات بزرگى كه انسان را از انسانیتش دور كرده ‏اند، موردبحث و بررسى قرار مى‏دهند تا اینگونه مشكلات تحت رهبرى ما حل و فصل شوند.

- این ما بودیم كه مردم را گام به گام، طبق برنامه ‏هاى سیاسیمان در طول قرنها هدایت كردیم. آیا كسى مى‏تواند در این مورد تردیدى به خود راه بدهد؟

.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.