دانش و فن آوری (بازدید: 576)
پنج شنبه 24/6/1390 - 20:35 -0 تشکر 366221
یازدهمین کنگره انجمن جغرافی دانان ایران برگزار شد

یازدهمین كنگره انجمن جغرافی دانان ایران برگزار شد
تهران- یازدهمین كنگره انجمن جغرافی دانان ایران روز پنجشنبه در دانشگاه شهید بهشتی و با حضور استادان و پژوهشگران كشور برگزار شد.
یازدهمین كنگره انجمن جغرافی دانان ایران برگزار شد
به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، "محمد حسن گنجی"، دبیر علمی یازدهمین كنگره جغرافی دانان ایران اظهار داشت: 510 مقاله برای شركت در این كنگره به دبیرخانه این همایش رسیده كه 360 مقاله به مرحله داوری راه یافته است.
وی افزود : 191 مقاله برگزیده شده در قالب مجموعه مقالات این همایش منتشر و 60 مقاله نیز طی سخنرانی ارایه می شود.
به گفته گنجی هدف این همایش تحلیل جایگاه و نقش آفرینی علوم جغرافیایی در تحقق برنامه های توسعه، آینده نگری تحولات اثرگذار در فرآیند توسعه و بررسی ظرفیت های جامعه جغرافیایی ایران و زمینه های تعامل و همكاری با سایر رشته هاست.
این همایش به مدت دو روز با محوریت برنامه پنجم توسعه كشور در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برپاست.
یازدهمین كنگره انجمن جغرافیدانان ایران با تلاش انجمن جغرافی دانان ایران،‌انجمن جغرافیای ایران و همكاری معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، وزارت علوم، سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، سازمان نقشه برداری، سازمان هواشناسی و دانشگاه های شهید بهشتی تهران، تربیت معلم و پیام نور برگزار می شود.
امسال سی و هفتمین سالگرد برگزاری نخستین كنگره جغرافیدانان ایران است.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی