انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 877)
سه شنبه 22/6/1390 - 10:34 -0 تشکر 365248
دیپلم کاردانش به 30 تا 35 عنوان کاهش یافت

دپیلم كاردانش به 30 تا 35 عنوان كاهش یافت
تهران - مدیر كل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش وزارت آموزش و پرورش از ساماندهی و كاهش عناوین دیپلم دانش آموزان شاخه كاردانش از 230 عنوان به 30 تا 35 مورد در سال تحصیلی 91 – 90 خبر داد.
دپیلم كاردانش به 30 تا 35 عنوان كاهش یافت
" محمد شریف زاده" در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با بیان اینكه هم اكنون از حدود 700 رشته دیپلم شاخه كاردانش، 230 رشته فعال است، خاطر نشان كرد بسیاری از این رشته ها در بازار كار شناسایی نشده و فارغ التحصیلان این رشته ها را دچار مشكل كرده است.
وی ادامه داد: در این اقدام همه رشته های زیرمجموعه یك رشته با یك عنوان دیپلم صادر می شود. برای مثال رشته برق خودرو زیرمجموعه رشته مكانیك است، بنابراین دیپلم با عنوان مكانیك با گرایش برق خودرو صادر می شود، ضمن اینكه این دانش آموز پس از فارغ التحصیلی به راحتی جذب بازار كار می شود.
مدیر كل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش تصریح كرد این ساماندهی موجب تسهیل بسیاری از اقدامات وزارت آموزش و پرورش از جمله جذب نیروی انسانی و توزیع كتاب می شود.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی