انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 125)
دوشنبه 21/6/1390 - 17:6 -0 تشکر 364978
راه و رسم سوسک کشی

            راه و رسم سوسک‌کشی

 آدم‌ها همیشه حیوان‌ها را دوست داشته‌اند‌ و دوست دارند. اما ما آدمی را می‌شناختیم که در سال 1927 چیزی تو کله‌اش خورد، در سال 1928 در بیمارستان روانی «سن آنتونیو گوری گری» بستری شد و در سال 1939 به عنوان بزرگ‌ترین مبتکر و مخترع و متفکر جایزه نوفل گرفت.

راه و رسم سوسک‌کشی

آدم‌ها همیشه حیوان‌ها را دوست داشته‌اند‌ و دوست دارند. اما ما آدمی را می‌شناختیم که در سال 1927 چیزی تو کله‌اش خورد، در سال 1928 در بیمارستان روانی «سن آنتونیو گوری گری» بستری شد و در سال 1939 به عنوان بزرگ‌ترین مبتکر و مخترع و متفکر جایزه نوفل گرفت.

 

این شخصیت معروف و ناشناس کتاب‌های فراوانی نوشت و کتاب‌های بسیاری را خورد و کتاب‌های بیشتری را تکه‌تکه کرد. از جمله کتاب‌های او می‌توان به «پیتزای میخ و چکش»، «خودکشی آسان، یا روش‌های موفقیت در ازدواج» و «عملیات مرگ با چلوکباب برگ» اشاره کرد.همشهری دوچرخه شماره 617

متأسفانه این نابغه در سال 2003 بر اثر ازخودگذشتگی و کدورت سن، ریق رحمت را سرکشید و به طرز مشکوکی از دنیا رفت. خرچنگ افتخار دارد که برای اولین بار بخشی از کتاب «1000 روش چندش‌آور یا مقدمه‌ای بر سوسک‌‌کشی مدرن» را چاپ کند. با توجه به کمبود صفحه‌ها به 5 روش بسنده می‌کنیم و امیدواریم حالتان بد نشود.

1) میخی به دیوار بکوبید و به آن ریسمانی به قطر نیم سانتی‌متر آویزان کنید.

از سوسک خواهش کنید که از ریسمان بالا برود.

وقتی به نقطة موردنظر رسید با قیچی ریسمان را ببرید و شاهد سقوط او باشید.

 

2) نظرش را دربارة جاودانگی بپرسید. اگر جاودانگی را دوست داشت او را توی کیسه فریزر بگذارید، سپس درون خود فریزر جا دهید. وقتی خوب منجمد شد آن وقت دوشاخة یخچال را در بیاورید و تا یک هفته یخچال را روشن نکنید. تا او باشد و دیگر فکر جاودانگی به کله‌اش نزند.

همشهری دوچرخه شماره 6173) از او بخواهید برود روی دیوار سفیدی که تازه رنگ خورده.

به او بگویید می‌خواهید عکسش را بگیرید و توی مجله چاپ کنید، مجلة «سوسک و زندگی».

وقتی به وسط‌های دیوار رسید، آن‌وقت شما به هدفتان رسیده‌اید.

باگوجه فرنگی او را هدف بگیرید و تند و تند بزنیدش.

سعی کنید با ضربة اول نمیرد و زجر کش شود.

 

4) آب‌جوش هم وسیلة خوبی است. سوسک را توی یک استکان کاملاً شفاف بیندازید و درش را محکم ببندید. سپس در یک استکان دیگر چای کیسه‌ای بیندازید و مقداری
آب جوش به آن اضافه کنید. چای که دم کشید توی استکان بیسکوئیت بزنید و نوش جان کنید؛ بی آن‌که به سوسک مورد نظرحتی یک تعارف خشک و خالی بزنید.

همشهری دوچرخه شماره 617

5)روز تولدش برایش جشن بگیرید. «ای یار مبارک...» بخوانید و بادکنک و ترقه بترکانید. برای باشکوه شدن جشن برف شادی لازم است. کلک بزنید و در فرصتی مناسب جای برف شادی را با اسپری حشره‌کش عوض کنید.

همشهری دوچرخه شماره 617

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی