انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 296)
دوشنبه 14/6/1390 - 7:30 -0 تشکر 362673
10 رژیم لاغری طنز

رژیم لاغری - طنز

هفته نامه سلامت: در مطلبی طنز، ۱۰ رژیم لاغری را پیشنهاد كرد.

۱ - رژیم دكتر اتكینز: از آنجا كه نفس این آقا از جای گرم درمی‌آمده و در این رژیم فقط باید پروتئین مصرف كنید و قیمت جهانی پروتئین هم مثل طلا بالا رفته و دست شما به پروتئین نمی‌رسد، خیلی سریع لاغر می‌شوید. در ضمن چون به جز پروتئین چیز دیگری نمی‌توانید بخورید، در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می‌كنید و بازماندگان حسابی دعایتان می‌كنند.

۲ - رژیم دكتر متكینز: این آقا هنوز آنطور كه باید و شاید در عالم پزشكی شناخته نشده و قدرش را ندانسته‌اند ولی بعید نیست امسال یا سال دیگر چهره ماندگاری، چیزی بشود. رژیم ایشان به این شكل است كه هر وقت گرسنه شدید، یك سیخ كباب كوبیده میل می‌كنید و چون تازگی‌ها در كوبیده ۲۰ درصد گوشت و ۷۰ درصد مقوا می‌ریزند (۱۰ درصدش را هم كه از سر و ته سیخ زده‌اند). نه تنها در یك هفته به وزن مناسب می‌رسید، كلی هم به بازیافت كاغذ و مقوا كمك می‌كنید. فراموش نكنید تعداد درخت‌های كره زمین محدود است بنابراین با خرید هر سیخ كباب كوبیده به بازیافت یك درخت كمك كنید. همین امروز نیازمند یاری سبزتان هستیم.

۳ - رژیم كله‌پاچه: اگر نمی‌دانید، بدانید كه قیمت جهانی كله‌پاچه به شدت بالا رفته و یك دست كله‌پاچه محترم ۲۰ و اندی هزار تومان است. حتما باید توضیح بدهم این رژیم چطور شما را لاغر می‌كند؟

۴ - رژیم خارخاسك آب‌های شیرین: تحقیقات یك موسسه در سیبری نشان داده است این گونه جانوری كالری منفی دارد و باعث لاغری می‌شود، علاوه بر این، صید خارخاسك در آب‌های شیرین شما را به تحرك وامی‌دارد و به لاغر شدنتان سرعت می‌بخشد. فقط زود دست به كار شوید، قبل از اینكه چینی‌ها كنسرو خارخاسك آب‌های شیرین را وارد كنند و لذت صیدش را از شما بگیرند.

۵ - رژیم بنی‌آدم اعضای یكدیگرند: با دیدن سریال‌های تلویزیون اگر قلبی از سنگ خارا هم داشته باشید باز گوشت تنتان آب می‌شود و چربی عین پارافین شمع از بدنتان می‌ریزد روی فرش.

۶ - رژیم آب: هروقت گرسنه شدید، یك لیوان آب بخورید. آبی كه می‌خورید محتوی انواع و اقسام مواد مغذی و معدنی و آلی و شناگر و غریق نجات است. دقت كنید اگر زیاد آب بخورید با توجه به مواد مغذی شناور در آن چاق می‌شوید.

۷ - رژیم بستنی: در این رژیم شما هر چقدر می‌خواهید بستنی می‌خورید. چون زیاد دلتان بستنی می‌خواهد و گرما هم به بالاترین حدی كه در طبیعت می‌تواند برسد یعنی ۳۹ درجه رسیده است. زیاد بستنی می‌خرید و چون قیمت جهانی بستنی چوبی هم بالا رفته، هست و نیستتان برباد می‌رود، از عهده پاس كردن چك‌هایتان برنمی‌آیید و طلبكارها شما را به زندان می‌اندازند. در زندان با تغذیه منظم دوباره چاق می‌شوید، چك‌هایتان را با ۵۰ درصد مبلغش می‌خرید و از زندان بیرون می‌آیید. رژیم اتكینز می‌گیرید و لاغر می‌شوید.

۸ - رژیم نان: در این رژیم شما حق خرید نان ندارید؛ آخر چون قیمت جهانی نان بالا رفته، حیفتان می‌آید مثل سابق بقیه‌اش را دور بریزید و به زور همه آن را می‌خورید و چاق می‌شوید.

۹ - رژیم خاویار: توضیح بدهم؟

۱۰ - رژیم موز: نخیر. اشتباه حدس زدید. موز تنها چیزی است كه در این سال‌ها نادیده گرفته شده و در نتیجه نه تنها قیمت جهانی‌اش بالا نرفته بلكه ارزان شده و حتی قیمتش در برخی روزها رسیده به قیمت سیب‌زمینی و كدو. پس تا می‌توانید موز بخورید. آنقدر بخورید كه دستگاه گوارشتان یك عیب و ایراد اساسی پیدا كند یا یك بیماری لاعلاج بگیرید و به‌سرعت لاغر ‌شوید.

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی