زن ریحانه آفرینش (بازدید: 2897)
چهارشنبه 14/1/1387 - 16:39 -0 تشکر 35402
زن-حیا=بازیگری

چه اتفاقی می افته که یک زن جلوی تعداد زیادی از نامحرمان دست به حرکات مزحک ویا دور از شان یک زن مسلمان میزند؟ غیر از اینه که باید دور حجب و حیا رو خط بکشه!

                                       

چهارشنبه 14/1/1387 - 18:22 - 0 تشکر 35413

به نظر من آن ها را پول خام كرده یا شهرت چشمشان را بر حقایق بسته و آن ها را از مرز حیا به دور كشیده . ولی طبق این گفته كه « حجاب محرومیت نیست بلكه مصونیت است » به نظر من خانم ها می توانند با حجاب خود در همه ی عرصه ها حضور داشته باشند . حتی بازیگری

چهارشنبه 14/1/1387 - 19:59 - 0 تشکر 35424

متسفانه در جامعه ی ما بازیگران شهرت را بر تمام چیز ها ترجیح میدهند و برای آن به هر کاری دست میزنند و میبینیم که هر روز یکی از بازیگران،ممنوع التصویر میشود.

 

همدان پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين

 ***

خدايا به خاطر داده ها و نداده هات شکر

 

که داده هات از سر لطف بوده و نداده هات از سر حکمت

پنج شنبه 15/1/1387 - 0:23 - 0 تشکر 35453

سلام دوست عزیز

باید بگم که زذی توی خال

بازیگری مثل یه دامه که هیچ کس ازاین دام نتونسته فرار کنه.

کلا شغل بازیگری این رو می طلبه که شخص دچار بی بند و باری میشه و عفت و حجاب زن کنار میره و مرد دچار سبکی می شود و مهمتر ازاین هردو جنس غیرت خودشون رو از دست میدهند.

خیای ممنون از مطلبتون.

مجتبی

M
پنج شنبه 15/1/1387 - 11:21 - 0 تشکر 35480

به نظر من سینمای ما داره به تباهی کشیده میشه داره به فساد کشیده میشه

اصلا چرا باید فیلمی توی یک کشور اسلامی تولید بشه که توی اون زنها بد حجاب هستند لباسهای تنگ و کوتاه پوشیده اند و قسمتی از موهاشون معلوم میشه و استین هاشون تا آرنج با لاست

آیا این فساد نیست؟

اون وقت همه مسئولهای ما میگن چرا جوونا به فساد کشیده میشوند.

والسلام.

جمعه 16/1/1387 - 7:3 - 0 تشکر 35571

.:.مرجان آسمانی.:.

بله بعضی از خانما خیلی زشت توی سینما ظاهر میشند

اما با نظر شما موافقم نیستم:

  زن-حیا=بازیگری

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران
تا از دلم بشوئی غمهای روزگاران...
جمعه 16/1/1387 - 7:19 - 0 تشکر 35573

به نام تنها دلیل زندگی

سلام دوستای خوب و عزیزم

سال نو و بهارزیبای طبیعت بر همتون مبارک

با تشکر از دوست عزیزمون که این بحث رو ارائه کردن

...............

دوست خوبم متأسفانه این مورد یکی از بلایای عصر ارتباطات هست و یکی از دسیسه های غربی که با به میدون آوردن زنها قصد سوء استفاده از اونها رو دارن.البته بی حیایی توی فیلمها،خصوصاً از نوع ایرانیش کم و زیاد داره و توی همه فیلمها مشاهده نمیشه.اگه ما می خوایم از طریق فیلم چیزی رو به مخاطب یاد بدیم،نباید قبل از اون بی حیایی و بی عفتی رو آموزش بدیم! چرا که همه می دونیم هدف هیچ گاه وسیله رو توجیه نمی کنه و اصلاً این کار یه جور نقض غرض به حساب میاد.البته اگه تدبیری اندیشیده بشه که زنها با حفظ حریم عفت و حیا در فیلمها ظاهر بشن(مثل بعضی فیلمهای ایرانی) میشه از حضور اونها استفاده و نه سوء استفاده برد.بازم ازتون ممنونم به خاطر مطلب به روز و قضیه مهمی که مطرح کردین و از سایر دوستان خوبمون هم می خوام نظرشون رو اعلام کنن

...................

دوستان،در پناه دوست مشترکمان موفق باشیم

جمعه 16/1/1387 - 11:32 - 0 تشکر 35603

هدف هیچ گاه وسیله رو توجیه نمی کنه

از این جمله ات خیلی خوشم اومد گل گفتی 

جمعه 16/1/1387 - 13:53 - 0 تشکر 35624

بسم الله الرحمن الرحیم سلام بر اهل صلح دوستی انسانیت
به به داش مجید ما هم بحث ایجاد کرد، مبارکه مثکه باید جشن بگیریم.و اما بپردازیم به بحث مورد نظر:منم با این تیتر که زدی موافق نیستم، ولی اینو قبول دارم بسیاری از فیلم های سینمایی ما که در سینماها پخش میشه خیلی اُپن هستش، ینی خانم ها در فیلم ها به شدت بدحجاب بازی می‌کنن و یا افکت‌های خوفناکی رو به معرض دید می‌ذارن و این اصلا جالب نیست و البته جالبترش اینجاست که اکران هم میشن!!!! کاش یه سرلوحه‌ای قانونی چیزی برای این معضل بزرگ ایجاد میشد تا تمام کارگردانان و تهیه کنندگان همون اول فیلم تمام این موارد رو رعایت می‌کردن، متاسفانه بعضی فیلم سازان از این روش برای جذب مخاطب بیشتر استفاده می‌کنن در صورتی که موضوع داستان هیچ جذابیتی نداره و البته هیچ هدفی رو هم دنبال نمی‌کنه.هههههه یه چیز جالبشم اینجاست تا از این خانم های بازیگر می‌پرسی که چرا این مدلی میری جلو دوربین!!! میگن که آره این شغل ماست و ما همه جوره در اختیار شغلمون هستیم، بعدشم میگن که ما در واقعیت این جوری بیرون از خونه نمی‌ریم و اینا!!!!! ولی من موندم تو این حرفاشون که خودت میای یه چیز بدی رو مد می‌کنی و هزاران نفر هم تورو این شکلکی میبینن اونوقت.......امیدوارم این معضل واقعا بی ریخت بدحجابی تو فیلم‌ها از بین بره، هر چند هستن فیلم‌هایی که واقعا دارن کار می‌کنن و مخاطباشون به خاطر اُپن بودن بازیگراش نمیان بلکه به خاطر خود موضوع فیلم میان.مجید جان به خاطر این بحثت ممنونم، بیشتر از اینا منتظر فعالیتت هستما.
مراقب خودتون باشید

چیزهایی نصیب ما می‌شود که آن‌ها را باور داریم.

ای کاش یاد بگیریم، که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ‌دنده‌های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

عمر دست خداست، پراید فقط وسیلس 

 

يکشنبه 18/1/1387 - 14:41 - 0 تشکر 35904

البته حجب وحیا هم مراتب ودرجاتی داره.

اما چرا جلوی بعضی از کارهای نادرست گرفته نمیشه؟چرا وقتی قدرت دست ماست کنترل نمیکنیم؟

اگه قرار به آزادی مطلق باشه نیازی به یک انسان به عنوان مدیر ومسئول نیست!هر چیزی غیر از او هم میتواند این کار را بکند!

حرف آخر:دنیای دیگه ای  وروز حسابی هم هست...

شنبه 24/1/1387 - 23:26 - 0 تشکر 36551

**به نام حضرت دوست**
با سلام... اولا ممنون... بحث جالبی بود... دوما جناب عاشورایی یه چیزی رو بگم خدمتتون... اونهایی که الآن این کارها رودارن انجام میدن و به قولیدر اوج شهرت هستند.. فعلا وقتی برای فکر کردن به آخر و عاقبت و روز حساب ندارند!! به قول خیلیا....دنیا دوروزه!! هههههههه... اینا فعلا دارن تو خوشی این شهرت و... وول وول میخورن... در ضمن شهرت برای خیلی ها هدفه... و برای رسیدن به هدفشون از خیلی چیزا از جمله حیا و حجاب و ارزش های وجودیشون مایه میزارن!! در ضمن این من و من ها هستیم که با استقبال از این جور فیلم ها رضایت خودمون رو نشون میدیم!! نه نارضایتیمون رو!! موج فساد توسط همین سینمای خودمون داره وارد ایران میشه! چه اجباریه که همه چی رو بندازیم گردن غربی ها!! مگه وقتی موفقیتی رو کسب میکنیم میندازیم گردن اونها!! فعلا هم هر اتفاق بدی میفته .خشت اولش روخودمون گذاشتیم!! همین!! در ضمن دوستان هم نکات خوب و جالبی رو مطرح کردند. ممنون. یا علی. مواظب خودتون و دلای پاکتون باشید.
ندای آسمانی من در راه عشق مرحله قرب و بعد نیست می‏بینمت عیان و دعا می‏فرستمت.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی