انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 275)
يکشنبه 2/5/1390 - 20:4 -0 تشکر 343302
مردم دنیا از دیدگاه مولا علی

مردم در دنیا بر دوگونه‏اند: یکی آنکه در دنیا برای دنیا کار می‏کند، و دنیا چنان گرفتارش ساخته که از آخرت بازداشته است، می‏ترسد که مبادا بازماندگانش دچار تنگدستی شوند، از این رو شب و روز در راه گردآوری مال می‏رود و عمر خود را به سود دیگران تباه می‏سازد. و آن کسی که در دنیا برای آخرت کار می‏کند، پس بی آنکه کاری کند و خود را به دردسر اندازد دنیا به سویش می‏تازد، چنین کسی از هر دو دنیایش بهره می‏گیرد. و هر دو جهان را به دست می‏آرد. و نزد خدا نیز آبرومند است، و هیچ آرزویی نیست که خدا برای او برآورده نسازد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی