سينما و تلویزیون (بازدید: 224)
سه شنبه 21/4/1390 - 17:26 -0 تشکر 338414
ورود اقایان ممنوع جرم را کنار گذاشت

فیلم «ورود آقایان ممنوع» به كارگردانی رامبد جوان به باشگاه یك میلیاردی‌ها پیوست. علی سرتیپی تهیه کننده و پخش‌كننده این فیلم از رسیدن فروش «ورود آقایان ممنوع» به یك میلیارد‌تومان در تهران خبر داد و گفت: این فیلم شب گذشته این رقم فروشرا رد كرد و در شهرستان‌ها نیز فروش آن به 540 میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: فیلم «جرم» هم فروشش در تهران از نیم میلیارد‌تومان گذشت و در شهرستانها 270 میلیون تومان فروخته است.

سرتیپی با اشاره به فیلم «سیزده59» نیز خاطرنشان كرد: اكران این فیلم در سینماهای محدودی آغاز شد كه تاكنون 37 میلیون تومان در تهران و 17 میلیون درشهرستان‌ها فروش داشته و از چهارشنبه سینماهای آن تكمیل و به بیست سالن رسید.

وی پیش بینی كرد:با توجه به استقبال از فیلم «ورود آقایان ممنوع»،فروش این فیلم در تهران به دو میلیارد تومان برسد.


منبع : ایسنا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی