انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 264)
يکشنبه 5/4/1390 - 15:56 -0 تشکر 337224
به گزارش فارس، شبكه تلويزيوني ام‌بي‌سي

به گزارش فارس، شبكه تلويزيوني ام‌بي‌سي (mbc) عربستان سعودي با پخش برنامه‌اي به ساحت مقدس پيامبر اكرم (ص) توهين كرد. پايگاه خبري وطن در اين خصوص با اشاره به توهين «طارق حبيب» روانپزشكي كه در برنامه اين شبكه در حال سخن درباره شخصيت پيامبر اكرم بود، تاكيد كرد كه وي به شخصيت رسول خدا توهين كرد. وطن نوشت: هنوز موج خشم مردمي از طارق حبيب به دليل اظهاراتي كه در آن مدعي شده بود مردم شمال و جنوب عربستان متعلق به ديگر كشورها هستند، فروكش نكرده است كه در اظهاراتي جديد، شخصيت پيامبر اكرم را «ناقص» توصيف كرد. حبيب كه در قالب روانشناس در حال سخن گفتن درباره ازدواج‌هاي پيامبر اكرم با حضرت خديجه (س) و عايشه بود، مدعي شد كه علت ازدواج رسول اعظم با حضرت خديجه كه از لحاظ سني، سال‌ها از ايشان بزرگ‌تر بود، [نعوذ بالله] احساس نقص و كمبود شخصيت پيامبر اكرم به مهر مادري بود زيرا ايشان (ص) خيلي زود مادر خود را از دست داد و ايشان با اين ازدواج خواسته است تا اين حس كمبود را جبران كند. اين سخنان توهين‌آميز كه در قالب سخنان روانشناسانه و از شبكه وهابي سعودي‌ها پخش شد، بدون واكنش نمانده است و دكتر وليد الرشودي در مقاله‌اي با نام «طارق حبيب شخصيت خودت ناقص است» تاكيد كرد كه «والله انسان از چنين تحليل منحرفي تعجب مي‌كند كه چگونه شريعت را مي‌فهمند؟ چگونه كسي كه خدا وي را سرپرستي كرده است درباره او قضاوت مي‌شود وقتي كه خدا مي‌فرمايد «ألم يجدك يتيما فآوى». در حالي كه كشورهاي غربي به بهانه آزادي بيان به پيامبر اكرم (ص) توهين مي‌كنند و شاهد سكوت نهادها و جوامع مسلمان هستند، امروز مسلمانان بايد شاهد اين باشند كه در سرزمين وحي و زادگاه رسول خدا، در مجموعه شبكه‌هاي سعودي ام‌بي‌سي، به ساحت پيامبر اكرم، بسادگي توهين شود و شخصيت كامل‌ترين انسان روزگار ناقص توصيف شود.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 5/4/1390 - 16:15 - 0 تشکر 337245

با نام خدا و سلام اين سعوديها اگر از واکنش مسلمونا نمي ترسيدن تا حالا صد باره حرم پيامبر (ص)را هم تخريب کرده بودند بريده باد دست وهابيهاي بي دين از دين.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

يکشنبه 5/4/1390 - 18:13 - 0 تشکر 337332

اينا همش تست زني از طرف صهيونيستها است. قرآن سوزي، توهين به پيامبر و همه اين حرمت شكني هاي سالهاي اخير براي اين است كه درجه تحمل و صبر مسلمانان جهان را تخمين بزنند. اينها از واكنش مسلمانان خيلي مي ترسند. از زماني كه امام خميني دستور ارتداد سلمان رشدي را داد آنها شديدا از اين قدرت مرجعيت و علماي ديني وحشت دارند و در سالهاي اخير با انجام چنين اقداماتي يواش يواش از طرفي سعي در پوست كلفت كردن و و بي تفاوتي مسلمانان دارند و از طرفي اين ميزان را مي شنجدو و واي بر زماني كه احساس مكنند غيرت ديني در بين ججوامع ميلمان كاسته شده و به اين اقدامات واكنشي نشان داده نمي شود. آنوقت است كه توطئه اي نظير آنچه با مسلمانان اندولوس در قرونهاي ابتدايي اسلام كردند خواهند كرد.

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

دوشنبه 6/4/1390 - 23:19 - 0 تشکر 337654

اکثر مورخين معتقدند که حضرت خديجه س موقع ازدواج با پيامبر ص 27 يا 28 ساله بودن و فاصله سنيشون از پيامبر ص خيلي زياد نبوده در حد دو يا سه سال پس استدلال اين وهابي هم درست نيست!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی