سينما و تلویزیون (بازدید: 183)
جمعه 3/4/1390 - 11:35 -0 تشکر 336762
تهران - افر

تهران - افراد داراي سابقه بيماري قلبي و مشكلات روحي و عصبي از مشاهده 20 دقيقه پاياني قسمت سي وپنجم "مختارنامه" كه جمعه شب از شبكه يك سيما پخش مي شود، خودداري كنند. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگي ايرنا، روابط عمومي مجموعه تلويزيوني "مختارنامه"‌ روز چهارشنبه اعلام كرد: اين بخش به علت تاكيد كارگردان بر واقع‌گرايي و نزديكي به حقيقت به تصوير كشيده شده است. "تعصب عربي" در قسمت سي وپنجم "مختارنامه"، مشكلات جبران ناپذيري براي سپاه مختار پيش مي‌آورد. در ابتداي قسمت سي وپنجم، جاسوس "آل زبير" كه نقش او را "مسعود ميمي" ايفا كرده به دستور "احمر بن شميط"، گوش، چشم و زبانش بريده و راهي سپاه آل زبير مي شود كه ديدن اين منظره روحيه سپاهيان آل زبير را تضعيف كرده و به هم مي ريزد. در اين ميان "مهلب" كه همچنان در تلاش براي ايجاد تفرقه ميان سپاه عرب ها و ايرانيان سپاه "مختار" است، فردي را براي صلح نزد سپاه مختار مي فرستد اما تلاش هايش در ابتدا بي نتيجه مي ماند و به مرور به نتيجه مي رسد. براساس اعلام روابط عمومي مجموعه تلويزيوني "مختارنامه"، در اين قسمت مخاطبان شاهد صحنه هايي تكان دهنده از نبرد "حروراء" خواهند بود كه طي آن "بن كامل" با بازي عنايت شفيعي و "كيان" با بازي رضا رويگري نبردي جانانه مي كنند. صحنه هاي مربوط به نبرد "حروراء" به خاطر تاكيد كارگردان بر واقع گرايي و نزديكي به حقيقت، داراي خشونت زيادي است و به همين علت توصيه مي شود افرادي كه بيماري قلبي و يا مشكلات روحي و عصبي دارند، قسمت دوم جنگ "حروراء" را كه در بيست دقيقه پاياني قسمت سي وپنجم پخش مي شود، تماشا نكنند. قسمت سي وپنجم همچنين پايان بازي يكي از بازيگران مهم سريال "مختارنامه" خواهد بود. سريال "مختارنامه" به كارگرداني "داوود ميرباقري" جمعه شب ها از شبكه يك سيما پخش مي شود.

جمعه 3/4/1390 - 17:6 - 0 تشکر 336851

بچه هاي امروز که خوراکشان اين جور صحنه هاست!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

يکشنبه 5/4/1390 - 18:39 - 0 تشکر 337376

نترسين هفته پيش بود ..... تموم شد!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

يکشنبه 5/4/1390 - 18:45 - 0 تشکر 337386

سلام! مختارنامه که هفته ي پيش و هفته ي آينده نداره اگه جنگ باشه از اين صحنه ها زياد مي بينين.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی