سينما و تلویزیون (بازدید: 358)
پنج شنبه 16/4/1390 - 12:13 -0 تشکر 335525
فیلم های سینمایی آخر هفته

شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی
«در میان امواج» به کارگردانی کریستو فر ری محصول سال 2010 کشور آمریکا پنجشنبه 16تیر ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: پس از حمله یک تمساح بزرگ به معدنی در کنگو، دولت آمریکا که در حال استخراج الماس از معادن این منطقه است، تصمیم می‌گیرد تمساح را از پای در آورد. شکارچی تمساح نایجل برای این کار استخدام می‌شود و با یک متخصص علوم دریایی به نام تری مک کورمیک به افسر عالی رتبه ارتش هاچ نسون همکاری می‌کند.
جول وایت در فیلم سینمایی «در میان امواج» به ایفای نقش پرداخته است.

****************************

فیلم تلویزیونی
«حرفه‌ای» به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه 17 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی لادن طباطبایی و حمید پگاه آمده: صادق با پاشا رئیس شرکت معتبری قرار دارد. او می‌خواهد اطلاعات مهمی درباره اختلاسی که در شرکت او انجام شده به پاشا بدهد، اما در لحظه ملاقات متوجه می‌شود که پاشا همان کسی است که همه اختلاس و اعمال خلاف شرکت زیر نظر او انجام شده است.
از دیگر عوامل فیلم تلویزیونی «حرفه‌ای» می‌توان به نویسنده: فلورا سام، تدوین: روزبه چلباسی، صدابردار: محمد علیزاده و تصویربردار: هوشنگ غفوری اشاره کرد.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 16/4/1390 - 12:16 - 0 تشکر 335527


شبکه دو

فیلم تلویزیونی
«ماهرخ» به کارگردانی حمیدرضا حافظی و تهیه کنندگی حمیدرضا سیفی جمعه 17 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی حدیث فولادوند، بهزاد خداویسی و ملیکا ناظری در مورد دختربچه‌ای به نام ماهرخ است که مادرش را از دست داده و پدرش به دلیل مشغله شغلی که دارد او را به خواهرش که در شمال کشور زندگی می‌کنند می‌دهد و او در آنجا با عمه خود زندگی می‌کند. در ادامه مشخص می‌شود که پدر ماهرخ قصد ازدواج مجدد و انتخاب یک مادر را برای ماهرخ دارد.

****************************

فیلم تلویزیونی
«که عشق آسان نمود اول» به کارگردانی محمدرضا بیاتی و تهیه کنندگی مهدی لباف جمعه 17 تیرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
این فیلم داستان جانبازی به نام خلیل حافظی است که با شرایط نامناسب اقتصادی برنده ویژه بانک و صاحب یک اتومبیل چهل میلیون تومانی شده است، اما متوجه می‌شود که آن جایزه متعلق به حساب دوم اوست که در ایام جوانی برای دستگیری و کمک به نیازمندان افتتاح کرده بود، بنابراین دچار تردید می‌شود.


بیژن امکانیان، قاسم زارع، شراره دولت آبادی، غزاله نظر، رضا خندان، حسین رفیعی و اتابک نادری در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل این فیلم تلویزیونی می‌توان به: دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: فرشاد ارج؛ صدابردار: خسرو کیوان مهر؛ تصویربردار: رضا تقوی؛ تدوین:حسین غضنفری؛ طراح صحنه و لباس: سیدمحسن آهنگرانی؛ عکاس: حسین مسلمی نائینی و طراح چهره پردازی: پروین نویدی اشاره کرد.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 16/4/1390 - 12:18 - 0 تشکر 335529

شبکه سه

فیلم تلویزیونی
«تصادف ممنوع» پنجشنبه 16 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود. حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، رامین ناصرنصیر، نعیمه نظام دوست و هایده حائری در فیلم تلویزیونی «تصادف ممنوع» به کارگردانی محمد حجت ذیجوری و تهیه کنندگی ابوالفضل بانی به ایفای نقش پرداختند.

***************************
فیلم سینمایی
«بازرس مورس» به کارگردانی دنی بوی محصول سال 1990کشور انگلستان، پنجشنبه 16 تیرماه ساعت 16:15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم از این قرار است که: با پیدا شدن جسدی در رودخانه بازرس مورس با دستیارش به دنبال قاتل به دانشگاه می‌روند تا از اساتیدو رئیس دانشگاه تحقیقاتی را انجام دهند.
فیلم سینمایی «بازرس مورس» با بازی بازیگرانی همچون کولین دکستر، جان تو و کویین ویتلی ساخته شده است.


****************************


فیلم سینمایی
«یاکوزا» به کارگردانی سیدنی پولاک پنجشنبه 16 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت می‌آمده: دو دوست که در جنگ جهانی دوم شرکت دارند. پس از اتمام جنگ از یکدیگر جدا می‌شوند. یکی از آنها کارگاه خصوصی و دیگری دلال اسلحه می‌شود. پس از تحویل ندادن یک محموله اسلحه، یاکوزای ژاپنی دختر دلال را گروگان می‌گیرد و او از دوست خود کمک می‌خواهد. فیلم سینمایی «یاکوزا» محصول کشورهای آمریکا و ژاپن است.

****************************

فیلم سینمایی
«جان سخت 1» به کارگردانی جک مک ترنان محصول سال 1988 کشور آمریکا جمعه 17 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.

****************************
فیلم سینمایی
«سلطان شبکه» به کارگردانی رام کوپال وارما جمعه 17 تیرماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آمیتا باچان آمده: پس از انفجار بمبی در مظفر نگر هند دو شبکه خبری رقیب به پوشش خبر بمبگذاری می‌پردازد. شبکه هند 7×24 به وسیله ویجی مالک اداره می‌شود و شبکه سرخط خبر 24 به وسیله یکی از کارمندان سابق ویجی مالک به نام آمریش کاکاره فعالیت می‌کنند. شبکه هند 7×24 با مشکلات مالی روبرو است و حزب مخالف دولت که با تصویب قوانین شدیدتربرضد اعمال تروریستی توسط دولت مخالف است با پیشنهاد کمک مالی پسررئیس شبکه از او می‌خواهد خبری پخش کند که نخست وزیر را مسئول انفجار بمب در مظفر نگر می‌داند.
فیلم سینمایی «سلطان شبکه» محصول سال 2010 در کشور هندوستان ساخته شده است.


*********************************


فیلم سینمایی
«خبرچین» به کارگردانی دانت لام جمعه 17 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم می‌بینیم: بازرس پلیس دن برای جمع آوری اطلاعات و دستگیری اعضا تبهکار از افراد نفوذی به عنوان خبرچین در بین آنها استفاده می‌کند. بربر سارق حرفه‌ای است که اخیراً از تایوان به هنگ کنگ آمده و در حال جمع آوری افراد خود است.

نیک چیونگ و نیکولاس تس در فیلم سینمایی «خبرچین» محصول سال 2010 هنگ کنگ است.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 16/4/1390 - 12:20 - 0 تشکر 335530

سلام به سلام زهرای عزیز
دست گلت درد نکنه

 

thank you for attention

پنج شنبه 16/4/1390 - 12:21 - 0 تشکر 335531

شبکه چهار

فیلم سینمایی
«اقلیما» به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور و با بازی حسین یاری، پانته آ بهرام، احمد مهرانفر، هنگامه قاضیانی، فرناز رهنما، احسان امانی و شاهرخ فروتنیان پنجشنبه 16 تیرماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.

*********************************

فیلم سینمایی
«اورژانسی» به کارگردانی کانتز، محصول سال 2010 کشور آمریکا جمعه 17 تیرساعت20:30 درقالب برنامه «سینما4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «اورژانسی» درباره مردی است به نام آنتونی که در یک شرکت دارو سازی کار می‌کند. رئیس شرکت داروسازی در پی تولید دارویی سودآور ولی خطرناک است. به همین دلیل آنتونی سعی در جلوگیری از این کار دارد.

برایان آستین گرین و جفری کومبز در فیلم سینمایی «اورژانسی» بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 16/4/1390 - 12:22 - 0 تشکر 335532

شبکه تهران

فیلم سینمایی
«تنها در خانه 3» به کارگردانی راجا گوسنل پنجشنبه 16 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم خواهید دید: این بار خلافکاران به دنبال جیپی هستند که دریک ماشین اسباب بازی جاسازی کرده‌اند و به طور اتفاقی به دست یک کودک می‌افتد و آنها درصدد هستند که آن را پس بگیرند.
الکس دی لینز، اولک کو راپا و رایا کهلیستد درفیلم سینمایی «تنها درخانه 3» محصول سال 1997 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.


******************************


فیلم سینمایی
«عامل 9» 30 دقیقه بامداد روزجمعه 17 تیرماه از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: زنی که از ماموران سازمان سیا است، دستور دارد که مردی را که قاچاقچی اسلحه است بکشد. او ماموریتش را انجام می‌دهد و درست در لحظات آخر قبل از مرگ مرد کلمات نامفهومی را به زبان می‌آورد که زن متوجه آنها نمی‌شود و پس ازمدتی به فراموشی می‌سپرد. پس از انجام این عملیات زن به همراه شوهرش که او هم مامور سازمان است تهدید به مرگ می‌شوند.

فریدا فارل و نیک منکوزو در فیلم سینمایی «عامل9» به کارگردانی جاستین رودز محصول سال 2009کشور سوئد بازی کرده‌اند.


*****************************


فیلم سینمایی
«فرجام» به کارگردانی دانیل لیند لگرلاف روزجمعه 17 تیرماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می‌شود.


در خلاصه داستان فیلم آمده: کورت مامورپلیس است که با خاطرات تلخ گذشته‌اش زندگی می‌کند. همکارش در جریان یک سرقت کشته می‌شود، همسر او هم در همان حادثه می‌میرد و کورت سرپرستی دخترشان ایوا را بر عهده می‌گیرد. سال‌ها بعد ایوا در پی اعتیاد و فروش مواد مخدر می‌میرد و فرزندی به جا می‌گذارد. کورت به کمک اما دوست ایوا اطلاعاتی به دست می‌آورد و به شخصی به نام بوهله که قاچاقچی مواد است، مظنون می‌شود.

رالف لاسگراد، ماری ریچاردسون و لارز ملین در فیلم سینمایی «فرجام» محصول سال 2007 کشورسوئد بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی