سينما و تلویزیون (بازدید: 270)
چهارشنبه 1/4/1390 - 17:55 -0 تشکر 335001
گفتگو با هومن برق نورد

هومن برق‌نورد كه در سریال «ساختمان پزشكان» نقش «ناصر» را ایفا می‌كند،

گفت: این كاراكتر تا حدودی لمپن است. این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ادامه داد: درست است كه خانواده‌ای كه نشان داده می‌شود، سطح فرهنگی نسبتا بالایی دارد، اما ناصر به واسطه‌ی ارتباط‌اتی كه با دوستانش دارد، جنسش خراب است و طنز ماجرا هم در این‌جاست كه پدر و مادر‌، ناصر را بیشتر از نیما قبول دارند، با این‌كه نیما دكتر است.

وی ادامه داد: این هم یك موقعیت طنز است كه به این صورت اتفاق می‌افتد؛ یعنی پدر و مادر به ناصر بیش از نیما می‌نازند. وی درباره‌ی حضور در یك كار روتین طنز، یادآور شد: در دو مجموعه با آقای رحمانیان كار روتین انجام دادیم كه طنز مطلق نبود، اما رگه‌هایی از طنز داشت. «توی گوش سالمم زمزمه كن» و «مسافرخانه سعادت»، این دو كار بودند.

در «باغ شیشه‌ای» مهدی مظلومی هم حضور داشتم كه فكر می‌كنم این كار یك شب درمیان پخش می‌شد. برق‌نورد گفت: حضور در كارهای روتین خیلی سخت است. ما خوشبختانه فشار آنتن را هم نداریم. ولی به هرحال كار سختی است كه فكر نمی‌كنم دوباره بتوانیم آن را انجام دهم. چون برایم خیلی سخت گذشت. اما تیم ما تیم خیلی‌خوب و منسجمی بود كه همه به هم احترام می‌گذاشتند و هوای هم را داشتند؛ همه با هم دوست بودیم. این بازیگر كه به هنگام تصویربرداری سریال «ساختمان پزشكان» با خبرنگار ایسنا گفت‌وگو می‌كرد،

بار دیگر تأكید كرد: كار سختی بود و فكر نمی‌كنم، بتوانم دوباره تجربه طنز روتین شبانه را در آینده داشته باشم. شاید به دلیل این‌كه درحال حاضر فشار زیادی را تحمل می‌كنم؛ شاید اگر چند روز دیگر این سوال را جواب دهم نظرم عوض شود ولی امسال ترجیح می‌دهم به سینما نزدیك شوم؛ مگر این‌كه یك كار خوب و وسوسه‌برانگیز در تلویزیون به من پیشنهاد شود كه نتوانم نه بگویم. برق‌نورد در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره حضور بازیگران تكراری در طنزهای روتین شبانه، عنوان كرد: متأسفانه این مسأله، بیماری تولیدات سیمای ماست كه وقتی یك گزینه جواب می‌دهد دیگر دست از سرش بر نمی‌دارند؛ در صورتی ‌كه اگر كمی ریسك‌پذیر باشند اتفاقات خوبی می‌افتد. ما درحال حاضر، بازیگران خیلی‌خوبی داریم كه كار نمی‌كنند یا كسی دنبالشان نمی‌رود.

این بازیگر با بیان اینكه در «ساختمان پزشكان» بازیگران جدید خوبی ظاهر شده‌اند، افزود: مدیران از اتفاق تازه نترسند؛ تا زمانی‌كه نبازی نمی‌توانی برنده شوی. چه اشكالی دارد اگر در مواقعی هم بازنده باشیم و فروش فیلم یا تعداد بیننده كم باشد؟ این یك تجربه است كه به دست می‌آید.

منبع : ایسنا   

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی