سينما و تلویزیون (بازدید: 165)
چهارشنبه 1/4/1390 - 11:7 -0 تشکر 334830
به گزارش خبرنگار تلويزيون برنا، نشست نقد و بررسي

به گزارش خبرنگار تلويزيون برنا، نشست نقد و بررسي سريال ساختمان پزشکان به کارگرداني سروش صحت با حضور کارگردان، مهراب قاسم خاني نويسنده، بهنام تشکر، شقايق دهقان، هومن برق نورد و فرناز رهنما بازيگران و امير قادري منتقد عصر روز گذشته در فرهنگسراي رسانه برگزار شد. شقايق دهقان بازيگر نقش پرستو شيرزاد درباره ايفاي اين نقش گفت: من هميشه متهم به تکرار نقش بانوان خنگ هستم و زمانيکه وارد اين کار شدم نيز چهار قسمت نوشته شده بود و نگران تکرار همين اتهام بودم. وي ادامه داد: در ايفاي نقش شيرزاد با توجه به چيزي که نوشته شده بود در عين وفاداري به متن به کار ريتم و لحن مي‌دادم و در تلاش بودم آن را از حالت تيپ دربياورم. دهقان اظهار کرد: اگر براي نقشي شغلي در نظر گرفته مي‌شود منظور تمام افراد آن صنف خاص نيستند. به اعتقاد من يکي از ويژگي‌هاي منشي‌ها اين است که با اعتماد به نفس، مسلط و سوار بر فضا هستند. شغلي که تصور مي‌کنم هيچ وقت نتوانم در واقعيت آن را بر عهده بگيرم. دهقان درباره تکه کلام‌هاي شيرزاد اظهار کرد: همه در زندگي واقعي خود تکه کلام‌هايي دارند که کلمه "واقعاً" يکي از آنهاست که من در زندگي شخصي‌ام به کار مي‌برم. البته اکنون ديگر آن را استفاده نمي‌کنم چون خانواده‌ام به من مي‌گويند داري اداي نقشت را درمي‌آوري! وي در زمينه پرداخت به روانشناسي در اين کار گفت: قبول دارم کارهايي که مبناي علمي هر چند گذرا دارند نيازمند تحقيقات بيشتري هستند و ما نيز در اين کار مي‌توانستيم بيشتر در مورد روانشناسان و اين علم تحقيق کنيم. به «ساختمان پزشکان» پرتاب شدم هومن برق نورد بازيگر نقش ناصر نيز اظهار کرد: بعد از 20 روز که کار تصوير برداري شروع شده بود من يکدفعه به اين سريال پرتاب شدم و مدام نگران اولين سکانسي بودم که آن را ايفا مي کردم چرا که آن سکانس سرنوشت شخصيت را رقم مي زد. وي ادامه داد: البته اکنون خوشحالم که کار يکدست از کار در آمده است. موفقيت ساختمان پزشکان به اين خاطر است که افرادي با ژانرهاي يکسان کنار هم قرار گرفته‌اند و کسي باعث افت کار يا لطمه زدن به يکدستي آن نمي‌شد. اين بازيگر تصريح کرد: وقتي يک شخص باشخصيت بخواهد نقش فردي بي‌شخصيت را بازي کند تعادل بين شخصيت خود و کاراکتر باعث ايجاد فردي مثل ناصر مي‌شود که مي‌بينيم با وجود اينکه دزد و لات است اما فرد با کلاسي محسوب مي‌شود! حضور بازيگران تازه بي‌سابقه در طنز از هوشمندي عوامل است فرناز رهنما بازيگر نقش نازنين نيز در سخناني کوتاه با اشاره به هوشمندي عوامل سازنده «ساختمان پزشکان» براي انتخاب بازيگران بيان کرد: عوامل جدا از هوش بسيار دقت نظر بالايي داشتند و برخلاف بازيگران طنزي که مخاطبان نوع گويش و حتي واکنش‌هاي آنها نسبت به اتفاقات مختلف را مي شناسند و به آن‌ها عادت کرده‌اند، در اين سريال بازيگران تازه‌اي مي‌بينيم که به واکنش‌هايشان عادت نکرده‌ايم و برايمان تازگي دارد. وي افزود: مهمترين پيام اين سريال آشتي مردم با روانپزشکان و رفتن به پيش روانپزشک براي حل مشکلات است و اينکه حتي يک بيمار رواني مي‌تواند با يک روانشناس ازدواج کند.

چهارشنبه 1/4/1390 - 16:22 - 0 تشکر 334968

سلام به نظر من که واقعا انتخاب به جايي بوده و خيلي قشنگ نقشش رو بازي ميکنه

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
چهارشنبه 1/4/1390 - 17:29 - 0 تشکر 334996

سريال خوبيه

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی