ورزش و تندرستی (بازدید: 336)
دوشنبه 30/3/1390 - 16:40 -0 تشکر 334052
پس از آن‌که آتيلا حجازي پسر ناصر حجازي به

پس از آن‌که آتيلا حجازي پسر ناصر حجازي به طور تلويحي از امير قلعه‌نويي انتقاد کرد، آتوسا حجازي، دختر اسطوره فوتبال ايران نيز به حرف آمد و از سرمربي سابق استقلال انتقاد کرد. آتوسا در گفت‌وگويي که با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) داشته، در پاسخ به اين سوال که «مي‌گويند شما از امير قلعه‌نويي دلخور هستيد؟» مي‌گويد: «بله، صددرصد دلخور هستم. آن شبي که اين آقا به برنامه 90 رفت خيلي‌ها با من تماس گرفتند. من آن شب برنامه 90 را کامل ديدم و با شنيدن حرف‌هاي اين آقا، خيلي حالم بد شده بود. از روزنامه‌ها تماس گرفتند که جوابش را بدهم اما گفتم بعدا صحبت مي‌کنم. من مي‌گويم اگر ايشان مي‌خواست خاطره تعريف کند 3 روز زودتر تعريف مي‌کرد تا بابام زنده باشد و جوابش را بدهد. اگر آن موقع مي‌گفت باباي من هم جوابش را مي‌داد. قلعه‌نويي خيلي ادعاي مسلماني دارد اما اگر مسلمان است درست نيست پشت سر مرده حرف بزند.» آتوسا حجازي ادامه مي‌دهد: «اين حرکت ايشان خيلي زشت بود. اين آقا ديگر اسم پدرم را به زبان نياورد. من از ايشان خواهش مي‌کنم ديگر اسم پدرم را به زبان نياورد چون پدرم در آن دنيا هم ناراحت مي‌شود که کسي مثل قلعه‌نويي اسمش را به زبان بياورد. رضا صادقي يک آهنگ دارد که مي‌گويد: "واسه شير خسته موش هم يلي مي‌شه و مي‌غرد" آن شيري که در اين شعر مي‌گويد شير خسته است اما پدرم دستش از دنيا کوتاه است و خوب نيست پشت سر ايشان حرف بزند. اگر ايشان دوباره اسم پدرم را بياورد جوابش را مي‌دهم. همين آقا حاضر است تمام ثروت و افتخاراتش را بدهد و يک هزارم محبوبيت پدرم را داشته باشد. ايشان حتي به مردم پدرم هم حسادت مي‌کند. آدم از پرسپوليسي‌ها انتظار نداشت اما عليرضا حقيقي از مادرم اجازه گرفت و با پيراهن پدرم بازي کرد. بقيه بازيکنان پرسپوليس هم با پيراهن‌هايي که عکس پدرم بود وارد زمين شدند و خود علي دايي هم مشکي پوشيد و در استاديوم حاضر شد اما اين آقا حتي در خاطره‌اي که تعريف کرد هم خودش را بالا برد چون کمبود دارد و پشت سر مرده حرف مي‌زند اما مردم فهم و شعور دارند و خوب قضاوت مي‌کنند. به خاطر اينکه قلعه‌نويي در مراسم پدرم نبود هم از ايشان تشکر مي‌کنم چون پدرم خوشحال شد که ايشان در مراسش شرکت نکرد. من فقط درد دل کردم چون مردم خودشان خوب مي‌فهمند و تمام مسائل را تحليل مي‌کنند.» منبع: خبر آنلاين باز نشر: مجله اينترنتي Bartarinha.ir

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی