سينما و تلویزیون (بازدید: 205)
سه شنبه 24/3/1390 - 19:28 -0 تشکر 331510
شبکه يک به گزارش روابط عمومي

  شبکه يک به گزارش روابط عمومي سيما، فيلم تلويزيوني «پروانه‌ها» به کارگرداني ناصر رفائيي و تهيه کنندگي علي تقي پور پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 16 از شبکه يک سيما پخش مي‌شود. داستان فيلم با بازي پرديس افکاري و علي دهکردي در مورد بيتا دختري 17 ساله‌اي است که قصد دارد با خانواده‌اش به خارج از کشور بروند. براي روزهاي آخر قبل از سفر با دوستانش جمع شده‌اند تا ضمن خريد کمي تفريح کنند. آنها با شيطنت‌هايي که دارند، باعث اخلال در آرامش ديگران مي‌شوند که در نهايت به گرفتاري آنها توسط نيروي انتظامي منجر مي‌شود. از آن سو شکايت اولياي مدرسه از بي‌توجهي و بي‌قيدي بيتا به درس باعث مي‌شود که پدر بيتا تصميم بگيرد او را به سفر نبرد. ********************** فيلم سينمايي «باباي خوب» به کارگرداني دنيس دوگان، محصول سال 1999 کشور آمريکا پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 22 از شبکه يک سيما پخش مي‌شود. داستان فيلم با بازي آدام ساندلر و استيو فرانکس از اين قرار است که: «ساني» مرد جواني است که از دانشگاه حقوق فارغ التحصيل شده ولي دست به هيچ کار مثبتي نمي‌زند. امورات او از طريق سرمايه‌گذاري مبلغ هنگفتي پول در بورس تامين مي‌شود. پولي که بابت خسارت تصادفي جزئي از يک تاکسي گرفته بوده است. «ساني» روزها را به بطالت مي‌گذراند و اين موضوعي است که نامزدش «ونا» نمي‌تواند با آن کنار بيايد. ********************** فيلم سينمايي «معجزه خنده» جمعه 27 خرداد ماه ساعت 16از شبکه يک سيما پخش مي‌شود. داستان فيلم از اين قرار است که: اشکوري با تخصص خنده درماني به ايران بازگشته و در يکي از بيمارستان‌هاي رواني تهران مشغول به کار مي‌شود. او برا ين عقيده است که بيماران رواني را بايد شاد نگه داشته و آنها را به جامعه برگردانيم. مهدي هاشمي، فقيهه سلطاني، کيهان ملکي و اکبر دودکار در فيلم سينمايي «معجزه خنده» به کارگرداني يداله صمدي بازي کرده‌اند.  

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

سه شنبه 24/3/1390 - 19:37 - 0 تشکر 331515

شبکه دو فيلم تلويزيوني «صبح بخير آقاي سرکار» به کارگرداني نادر مقدس و تهيه کنندگي محمد ناجي پنجشنبه 26 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سيما پخش مي‌شود. در خلاصه داستان فيلم آمده: رضا سربازي است که در پاسگاه ماسوله خدمت مي‌کند. او براي تعطيلات عيد آماده رفتن مي‌شود، ولي فرمانده پيش از مرخصي از او مي‌خواهد سيروس را که با يک دلال برنج خارجي، درگير شده است، را دستگير کند و سپس به مرخصي برود. رضا قصد داشت در زمان تعطيلات و مرخصي به خواستگاري دختر خاله‌اش برود اما مجبور به قبول ماجرا مي‌شود. مرحوم عباس اميري، عليرضا محمود زاده، بهناز سليماني، مسعود بدر طالحي، محسن محبوب بشري و عباس پيشگاهي بحري در فيلم تلويزيوني «صبح بخير آقاي سرکار» بازي کرده‌اند. ********************** انيميشن «خرس مهتاب» جمعه 27خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد. «خرس مهتاب» داستان خلبان تازه کاري است که هواپيمايش آسيب ديده و با ماه تصادف مي‌کند و باعث به زمين افتادن آن مي‌شود. خرس مهتاب که به ماه بسيار علاقه دارد، او را پيدا مي‌کند و به خانه خود مي‌برد. خرس مهتاب به دنبال يافتن راهي براي بازگرداندن ماه به آسمان مي‌گردد که ماه به خاطر شنيدن آواز مرغ مهتاب به خواب فرو مي‌رود. انيميشن «خرس مهتاب» به کارگرداني توماس بودنشتين و مايک مائوروس و تهيه کنندگي فرانک پيسکاتور محصول کشور آلمان در سال 2008 ساخته شده است. ********************** فيلم تلويزيوني «کسوف» به کارگرداني حجت قاسم زاده اصل و تهيه کنندگي رضا ناجي جمعه 27 خرداد ساعت 23 ازشبکه دو سيما پخش خواهد شد. فيلم تلويزيوني «کسوف» داستان يک کودک‌ربايي ساختگي است که توسط پدر خوانده يک کودک (اميرحسين صديق شريف) و توسط پرستار کودک (بهنازجعفري) به منظور اخاذي از مادر کودک صورت مي‌گيرد که با ورود پليس به ماجرا حدس‌ها و گمان‌هاي مختلفي در مورد ماجراي آدم‌ربايي انجام مي‌شود که راه به جايي نمي‌برد و سرانجام با به دست آمدن سرنخ‌هايي پليس پي به اصل ماجرا مي‌برد. اميرحسين صديق شريف، بهناز جعفري، محمد حاتمي، فرشته سرابندي، رضا آحادي و روژين قاسم زاده اصل دراين فيلم به ايفاي نقش پرداخته‌اند. ساير عوامل آن عبارتند از: دستيار اول كارگردان و برنامه ريز: محمد حمزه‌اي، تصويربردار: مسعود سلامي، موسيقي: سعيد ذهني، طراح صحنه و لباس: محمد يار احمدي

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

سه شنبه 24/3/1390 - 19:39 - 0 تشکر 331519

شبکه سه پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 11:30 فيلم سينمايي «خوشبختي تصادفي» به کارگرداني زويا اختر از شبکه سه سيما بازپخش مي‌شود. ************************ فيلم سينمايي «اي برادر کجايي» به کارگرداني جوئل کوئن محصول سال 2000 کشور فرانسه وانگلستان، پنجشنبه 26 خرداد ساعت 15 ازشبکه سه سيما پخش مي‌شود. در خلاصه داستان فيلم آمده: سه زنداني که در حال شکستن سنگها و کار اجباري هستند فرار مي‌کنند. آنها به هم زنجير شده‌اند و تصميم دارند به محل مخفي پول‌هايي بروند که يکي از آنها از خودرو حمل پول برداشته است. جورج کلوني و جان تورتورو در فيلم سينمايي «اوه برادر کجايي» بازي کرده‌اند. ************************ فيلم سينمايي «پليس جسور» به کارگرداني ژرژ لوتزمحصول سال 1979کشورفرانسه، پنجشنبه 26 خرداد ساعت 19 ازشبکه سه سيما پخش مي‌شود. درخلاصه داستان فيلم آمده: پس از ربوده شدن دختر يک پليس، او وارد عمل مي‌شود و با گروهي پليس فاسد درگير و در نهايت ضمن نجات دخترش از دست پليس‌هاي فاسد، آنها را از بين مي‌برد. ژان پل بلموندو و ژان فرانسوا بالمر در فيلم سينمايي «پليس جسور» بازي کرده‌اند. *********************** فيلم سينمايي «رسم جنگجو» به کارگرداني اسکمو لي محصول سال 2010 کشور نيوزلند، پنجشنبه 26 خرداد ساعت 23:30 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود. «رسم جنگجو» داستان جنگجويي از کشورهاي خاور دور است که در قبيله‌اي زندگي مي‌کرد که دائما بايک قبيله ديگر درگير جنگ بودند و رسم آنها اين بود که تا آخرين بازمانده قبيله بايد مبارزه کنند. دونگ گان جانگ و کيت بوسوورد در فيلم سينمايي «رسم جنگجو» بازي کرده‌اند. ************************ فيلم سينمايي «حادثه شين جوکو» به کارگرداني تانگ شينگ يي و با بازي جکي چان نائوتو تا کنانه کا جمعه 27 خرداد ساعت 11 از شبکه سه سيما باز پخش مي‌شود. ************************ فيلم سينمايي «حقه» جمعه 27 خرداد ساعت 15 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود. داستان فيلم در مورد کليفور يروينگ نويسنده‌اي است که به خاطر فروش نکردن آخرين کتابش در معرض ورشکستگي قراردارد، هاروارد نيوز ميليونرو نابغه اقتصادي عصر که هرگز در انظار عمومي ظاهر نمي‌شود و زندگي بسيار مرموزي دارد. از او مي‌خواهد تا زندگينامه‌اش را بنويسد. ريچارد گر و آلفرد مولينا در فيلم سينمايي «حقه» محصول سال 2006 کشور آمريکا به ايفاي نقش پرداختند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

سه شنبه 24/3/1390 - 19:41 - 0 تشکر 331520

شبکه چهار فيلم تلويزيوني «قصه داود و قمري» به کارگرداني آيدا پناهنده و تهيه کنندگي کيانوش عياري و با بازي هومن سيدي و حديث ميراميني، پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 15:30 از شبکه چهار سيما پخش مي‌شود. *********************** فيلم سينمايي «قطار سيبري» به کارگرداني برد اندرسون پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 20:45از شبکه چهارسيما روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم در مورد زوجي است که طي سفرشان با قطار از چين به مسکوبا دو مرد مرموز آشنا مي‌شوند و در طول اين سفر قتل‌هايي به همراه اتفاقات وحشتناکي مي‌افتد. وودي هرلسون، اميلي مورتي مر وبن کينگزلي در فيلم سينمايي «قطارسيبري» محصول سال 2008 کشور اسپانيا بازي کرده‌اند. ********************** فيلم سينمايي «کورلينگ» به کارگرداني دنيس کوته جمعه 27 خرداد ساعت 20:30 در قالب برنامه «سينما4» از شبکه چهارسيما روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم در مورد مردي به نام ژولي ون است که با دختر نوجوانش زندگي مي‌کند، او سال‌هاست که مراقب دخترش است، مادر دختر نيز به دليل سرقت و درگيري در زندان به سر مي‌برد. بعد از مدتي پدر تصميم مي‌گيرد براي چند روزي دور از دخترش زندگي کند. فيلم سينمايي «کورلينگ» محصول سال 2010 کشورکانادا است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

سه شنبه 24/3/1390 - 19:43 - 0 تشکر 331523

شبکه تهران فيلم سينمايي «جک و لوبياي سحرآميز» به کارگرداني گري تانيسليف پنجشنبه 26 خرداد ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش مي‌شود. در اين فيلم خواهيد ديد: جک به همراه مادرش در فقر زندگي مي‌کند. او برخلاف ديگر همکلاسي‌هايش که داستان فانتزي از زندگي خود دارند و کتابي شده است، کتاب داستاني از ماجراهاي زندگي خود ندارد. در اين ميان جک در برخورد با مرد سمسار با فروختن دستگاه بازي خود، سه لوبياي سحرآميز را به خانه مي‌برد. کولين فورد، چلوي مورتز و کريستوفرلي يولد درف يلم سينمايي «جک و لوبياي سحرآميز» محصول سال 2010 آمريکا به ايفاي نقش پرداخته‌اند. ************************ فيلم سينمايي «مسابقه موش‌ها» به کارگرداني جري زوکر پنجشنبه 26 خرداد ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش مي‌شود. در خلاصه داستان فيلم آمده: عده‌اي از مسافرين يک هتل براي مسابقه‌اي دعوت مي‌شوند که در صورت برنده شدن جايزه‌اي معادل يک ميليون دلار نصيبشان خواهد شد. ابتدا هيچ‌کدام از آنها مسابقه را قبول نمي‌کنند، ولي به يک باره همگي تصميمشان عوض مي‌شود و قصد مي‌کنند که در مسابقه شرکت نمايند. فيلم سينمايي «مسابقه موش‌ها» با بازي بازيگراني همچون برکين مير، امي اسمارت و ووپي گلد برگ ساخته شده است. ************************** فيلم سينمايي «هيولاي باستاني» جمعه 27 خرداد ساعت 13:30 از شبکه تهران روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم از اين قراراست که: در سال 1975 در شهر کشمير هند در نزديکي مرز پاکستان آنيل باچان يک زمين شناس هندي ناخن يک موجود ما قبل تاريخ را پيدا مي‌کند. در دوران معاصر ليندا دختر وي از مقامات تايلندي مي‌خواهد تا بودجه‌اي در اختيارش بگذارند تا وي بتواند روي بقاياي موجودات ما قبل تاريخ تحقيق کند. سورنرام تپيتک، سارا لگي و دن فراسر در فيلم سينمايي «هيولاي باستاني» به کارگرداني مونتون آرايانکون بازي کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 25/3/1390 - 11:28 - 0 تشکر 331691

ممنون سلام زهراي عزيز .... اگر تصاويري هم از فيلم ها بگذاريد از هفته هاي آينده ديگه خيلي عالي خواهد شد . مرسي

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی