مقاومت اسلامی (بازدید: 598)
سه شنبه 24/3/1390 - 11:32 -0 تشکر 331284
جنبش انقلاب 14 فوريه بحرين با انتشار بيانيه&zwn

جنبش انقلاب 14 فوريه بحرين با انتشار بيانيه‌اي به مناسبت تجمع مردمي اخيري که در روستاي سار تحت عنوان "وطن براي همه است " برگزار شد و گفته مي‌شود جمعيت الوفاق برگزار کننده آن بوده، اعلام کرد:   آنچه به نام الوفاق در اين تجمع ذکر و عنوان گرديد که اين جمعيت خواستار مذاکره با رژيم آل خليفه بوده و مشروعيت اين رژيم را به رسميت مي‌شناسد و خواستار نظام مشروطه سلطنتي است به معناي بيان ديدگاه‌هاي تمام اعضاي اين جمعيت بوده و الزاما کساني که در اين گردهمايي مشارکت داشته‌اند، ياران و پيروان و حاميان الوفاق نبوده‌اند.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

سه شنبه 24/3/1390 - 11:32 - 0 تشکر 331285

اين بيانيه مي‌افزايد: بسياري از ياران و پيروان جنبش الوفاق از ياري‌دهندگان جوانان انقلاب 14 فوريه و انقلاب مردمي بحرين هستند که خواستار سرنگوني رژيم آل خليفه‌اند و بسياري از شرکت‌کنندگان در اين تجمع براي اطلاع هرچه بهتر اوضاع در آن مشارکت داشتند تا به تناسب اوضاع جديد جاري اقدامات و گام‌هاي جديد و لازم را در اين مرحله حساس جهت رويارويي با رژيم آل خليفه و ترفندهاي جديد آن بردارند. در بخش ديگري از اين بيانيه جنبش جوانان انقلاب 14 فوريه ضمن تشکر از جمعيت الوفاق به خاطر برگزاري اين تجمع تاکيد کرده است: در شرايطي که کشور در اشغالگران بيگانه است و براساس آخرين آمارها بيش از 15 هزار نظامي خارجي بحرين را به اشغال خود درآورده‌اند، چگونه مي‌توان در انديشه گفت‌وگو و مذاکره با رژيم حاکم بود. به همين منظور جنبش جوانان انقلاب 14 فوريه در بيانيه خود نسبت به توطئه‌اي که رژيم حاکم آل خليفه تدارک ديده و هدف آن ايجاد شکاف در صفوف و معارضان و انقلابيون بحريني و دور زدن انقلاب و مصادره آن به نفع خويش است، هشدار مي‌دهد. جنبش جوانان انقلاب 14فوريه تاکيد کرد: اين جنبش باوجود اشغالگري‌هاي خارجي و ادامه تجاوزات و تعدي‌ها عليه ملت مظلوم بحرين و دربند بودن بسياري از رهبران معارض مذاکره با رژيم آل خليفه را امري بيهوده دانسته و آن را رد مي‌کند. مقاومت اسلامي

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی