انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1012)
شنبه 18/12/1386 - 12:33 -0 تشکر 32952
دلجویی روزنامه ایران از دکه داران آذری زبان!

در پی وجود مشکلات شدید در توزیع روزنامه ایران از سوی دکه داران، شاهرخ حیدری مسئول توزیع روزنامه ایران (که اخیرا به سمت مدیرچاپ و چاپخانه این روزنامه هم منصوب شده است) به بررسی و ریشه یابی این مشکل پرداخت که نتایج قابل تاملی را در پی داشت.

به گزارش پارسینه، مشخص شد که دکه داران مطبوعاتی در تهران که اکثرا آذری زبان هستند و تعداد آنها حدودا هزار نفر است هنوز از ماجرای کاریکاتور اهانت آمیز روزنامه ایران در مورد آذری ها دلگیر هستند و بعضا از ارائه و پخش کامل روزنامه ایران در دکه ها خودداری می کنند، حیدری به اتفاق مدیر توزیع روزنامه ایران در یک حرکت ابتکاری با مراجعه حضوری به دکه داران تهرانی به دلجویی و عذرخواهی از آنان پرداخته و با دادن مبالغ وجه نقد و حتی ربع سکه آزادی از آنان دلجویی کرده و خواستار توزیع مناسب روزنامه شد.

شنیده شده است بعد از این اقدام مدیر توزیع روزنامه ایران، روند توزیع و ارائه این روزنامه و برگشتی های آن در شهر تهران بهبود محسوسی پیدا کرده است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.