ورزش و تندرستی (بازدید: 388)
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:15 -0 تشکر 328591
حاشيه ديدار پرسپوليس

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 1 طرفداران تيم فوتبال پرسپوليس با نصب بنري در ورزشگاه از علي دايي درخواست جام قهرماني کردند.   طرفداران تيم فوتبال پرسپوليس بنر بزرگي در ورزشگاه نصب کردند که بر روي آن نوشته شده است "علي دايي از تو قهرماني جام حذفي را مي‌خواهيم. " عده‌اي از تماشاگران اين بنر را برداشتند که وقتي با اعتراض تماشاگران مواجه شدند دوباره بنر نصب شد. * علي پروين سرمربي اسبق پرسپوليس در ورزشگاه حاضر شد .تماشاگران نيز شعار دادند "پروين به ورزشگاه خوش آمدي " * حدود 20 دقيقه مانده به آغاز مسابقه بيش از 40 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند که حدود 2 هزار و 500 نفر از آنها طرفدار تيم ملوان هستند. * تماشاگران ملوان شعار "ملوان آسيايي " سر مي‌دهند. * کريم انصاري‌فرد مهاجم سايپا و کاظم برجلو بازيکن سابق استيل‌آذين، از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه هستند.تماشاگران پرسپوليس انصاري فرد را تشويق کردند. * مازيار زارع بازيکن پرسپوليس دسته گلي به ميان تماشاگران ملوان پرتاب کرد. ديدار دو تيم از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود.  

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:15 - 0 تشکر 328593

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 2 سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران تماشاگر ويژه فينال جام حذفي است. کارلوس کي‌روش در ورزشگاه آزادي حاضر شد تا يکي از تماشاگران ويژه بازي فينال بين پرسپوليس و ملوان باشد. *علي دايي وقتي علي پروين را در ورزشگاه ديد برايش دست تکان داد تا به اين ترتيب به او خوشامد بگويد. * عليرضا حقيقي دروازه‌بان پرسپوليس با پيراهني که بر روي آن نام ناصر حجازي حک شده به ميدان آمد. * مهرداد اولادي و پژمان نوري به سمت نيمکت پرسپوليس رفتند. * مازيار زراع براي نيمکت ملوان دسته گل برد. * بهمن صالح‌نيا سرپرست باشگاه ملوان در جايگاه ويژه حضور دارد و با علي پروين برخورد گرمي داشت. * در جايگاه ويژه برخي از تماشاگران با علي پروين عکس يادگاري گرفتند.

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:16 - 0 تشکر 328594

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 3 مالک باشگاه استيل آذين و مربي دروازه‌بانان پيشين اين تيم در ورزشگاه حاضر شدند. احمدرضا عابدزاده در دقيقه 14 بازي به ورزشگاه آمد و تشويق شد. حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين نيز در ورزشگاه حاضر شد اما به جايگاه ويژه نرفت و در يکي از اتاقک‌ها نشست. هدايتي در جمع خبرنگاران در مورد دليل حضورش در ورزشگاه گفت: براي حمايت از پرسپوليس و به عنوان يک هوادار به ورزشگاه آمده‌ام. وي در مورد اينکه دوست دارد به هيات مديره باشگاه بيايد يا نه گفت: مهم اکنون قهرماني تيم است و همه بزرگان آمده‌اند تا کمک کنند تيم قهرمان شود و براي آينده هم آنهايي که تصميم گيرنده هستند بايد تکليف باشگاه را مشخص کنند. * فرهاد پورغلامي سرمربي تيم ملوان که به دليل اخراج در ديدار با استقلال امروز از روي سکو بازي تيمش را نظاره مي‌کند. وي با تلفن همراه با نيمکت ملوان در ارتباط است و دستورات تاکتيکي را تلفني به دستيارانش مي‌رساند. * پژمان نوري پيش از آغاز بازي با بازيکنان پرسپوليس برخورد گرمي داشت.

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:16 - 0 تشکر 328595

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 4 هواداران ملوان در ورزشگاه آزادي شعار "ملوان آسيايي " سر مي‌دهند. ديدار تيم‌هاي ملوان و پرسپوليس از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادي آغاز شده است. * هواداران ملوان که در ورزشگاه آزادي حضور دارند، پس از به ثمر رسيدن گل اين تيم شعار "ملوان آسيايي " سر دادند. همچنين پس از اين گل پرچم‌هاي آبي و سفيد ملواني‌ها در ورزشگاه به اهتزاز درآمد. علي حسني صفت دروازه‌بان ملوان نيز بارها از سوي هواداران تشويق شد. * رضا عنايتي مهاجم سپاهان نيز در ورزشگاه حضور دارد. * با وجود اينکه نيمه اول رو به پايان بود همچنان تماشاگران به ورزشگاه وارد مي‌شدند به طوري که طبقه بالاي ورزشگاه آزادي نيز در حال پر شدن است. * پس از به ثمر رسيدن گل ملوان وحيد هاشميان کاپيتان پرسپوليس توپ را از درون دروازه خارج کرد و براي شروع مجدد بازي به وسط زمين منتقل کرد. * در طبقه دوم ورزشگاه بنر بزرگي پهن شده که روي آن نوشته شده است "پيشاپيش پنجمين قهرماني پرسپوليس را در جام حذفي به پر طرفدارترين تيم آسيا تبريک مي‌گوئيم. " البته تماشاگران پرسپوليس جلوي اين بنر را گرفتند. * در دقيقه 40 مسابقه حسين بادامکي در حالي که در شرايط خوبي قرار داشت پاس نوري به او ارسال نشد که اعتراض بادامکي را در برداشت. * ابوالحسن جعفري در دقيقه 37 از ملوان با کارت قرمز مستقيم فغاني از زمين مسابقه اخراج شد. پس از اين اخراج کادر فني ملوان يک تعويض زودهنگام را انجام داد. * بلافاصله پس از پايان نيمه اول بازيکنان و کادر فني ملوان به صورت دسته‌جمعي به سمت داور رفتند و نسبت به پنالتي که عليه اين تيم اعلام شده بود اعتراض کردند. سعيد سالارزاده در متن اين اعتراضات قرار داشت. * قبل از زدن ضربه پنالتي پرسپوليس توسط مازيار زارع هواداران اين تيم يکصدا او را مازيار قايقران صدا زدند. پس از گل نشدن ضربه پنالتي مازيار زارع همه بازيکنان به سمت او آمدند و به وي دلداري دادند. حقيقي نيز بلافاصله پس از سوت پايان نيمه اول در تونلي که به سمت رختکن ختم مي‌شد به زارع دلداري داد. * اشپيتيم آرفي مهاجم پرسپوليس که روي نيمکت حضور دارد از سوي هواداران تشويق شد. * غفور جهاني بازيکن اسبق تيم‌هاي ملي فوتبال و ملوان در ورزشگاه حضور دارد و اين ديدار را از نزديک تماشا مي‌کند. * گوينده ورزشگاه چندين بار درگذشت پدر کفاشيان را به رئيس فدراسيون فوتبال تسليت گفت.

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:16 - 0 تشکر 328596

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 5 سرمربي اسبق پرسپوليس گفت: حيف است پرسپوليس با اين همه تماشاگر قهرمان نشود. علي پروين که امروز براي حمايت پرسپوليس به ورزشگاه آمده بين دو نيمه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قول داده بودم که بيايم و به ورزشگاه آمدم. حيف است پرسپوليس با اين همه تماشاگر قهرمان نشود. نيمه اول پرسپوليس خوب بازي نکرد. گفته بودم ملوان تيم خوبي است. بازيکنان پرسپوليس بايد در نيمه دوم با تمام توان بازي کنند. تماشاگران براي پرسپوليس گل کاشتند و چنين جمعيت زيادي به ورزشگاه آمد. * احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق تيم ملي و پرسپوليس در جايگاه ويژه با علي پروين شوخي‌ مي‌کرد. * فرشاد پيوس گلزن دهه 60 پرسپوليس نيز در جايگاه حاضر شد. * آرش کوشا مديرعامل سايپا در ورزشگاه حضور پيدا کرد. بازي دو تيم تا دقيقه 54 با نتيجه تساوي يک بر يک در جريان است.

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:16 - 0 تشکر 328597

حاشيه ديدار پرسپوليس و ملوان 6 سرمربي و تماشاگران پرسپوليس به داور اعتراض شديدي کردند. در دقيقه 55 هادي نوروزي در محوطه جريمه ملوان سرنگون شد که علي دايي و تماشاگران پرسپوليس معتقد بودند اين صحنه پنالتي بود. دايي به شدت به داور اعتراض کرد و تماشاگران پرسپوليس نيز با زدن سوت‌هاي ممتد به تصميم داور که به مهاجم پرسپوليس به دليل شبيه سازي کارت زرد نشان داد اعتراض کردند. محمود خوردبين سرپرست تيم نيز به داور چهارم اعتراض کرد. * طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه 82 هزار و سيصد نفر در ورزشگاه حضور دارند. * هادي نوروزي با کارت زردي که گرفت ديدار برگشت با ملوان را به دليل دو اخطاره بودن از دست داد. محمد نزهتي از ملوان نيز با دريافت کارت زرد بازي برگشت را از دست داد. *مهرداد اولادي و مازيار زارع بعد از اعلام خطا با يکديگر درگير شدند و پژمان نوري نيز با زارع جر و بحث کرد. ديدار دو تيم تا دقيقه 80 با نتيجه 3 بر 2 به سود پرسپوليس در جريان است.

 
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:28 - 0 تشکر 328600

سلام پرسپوليس خيلي خوب بازي کرد اما اون دو گلي که خورد باعث شد که تو انزلي يه خرده کارش سخت بشه واقعا حيفه پرسپوليس قهرمان نشه ان شاالله ميشه

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی