ورزش و تندرستی (بازدید: 240)
چهارشنبه 11/3/1390 - 8:25 -0 تشکر 326311
اتهام یک فوتبالیست سابق

وكیل مدافع «علی.الف» ـ فوتبالیست سابق ـ از صدر حكم حبس ابد برای موكلش از سوی شعبه30 دادگاه انقلاب خبر داد. سیدمهدی حجتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهاركرد: اتهامات موكلم در پرونده نگهداری بیش از 40 گرم هروئین، استفاده از محل سكونت جهت تولید و توزیع مواد مخدر و استعمال شیشه و نگهداری آن عنوان شده بود و نماینده‌ مدعی‌العموم درخصوص اتهام نخست درخواست مجازات اعدام و در مورد دو اتهام دیگر تقاضای مجازات قانونی كرده بود.

 

 وكیل مدافع «علی. الف» خاطرنشان كرد: بر اساس رای صادره ار سوی شعبه 30 دادگاه انقلاب، موكل در مورد اتهام نگهداری هروئین با یك درجه تخفیف به حبس ابد محكوم و از اتهام استفاده از محل سكونت در جهت تولید و توزیع مواد مخدر، تبرئه شد و درخصوص اتهام استعمال شیشه و نگهداری آن قرار عدم صلاحیت به صلاحیت دادگاه عمومی صادر شد. وی یادآور شد: حكم صادره جهت بررسی رعایت تشریفات قانونی به دادستانی كل كشور ارسال می‌شود و تلاش خواهیم كرد با توجه به سوابق موكل، پرونده جهت عفو در كمیسیون عفو و بخشودگی قوه‌ی قضاییه مطرح شود.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 11/3/1390 - 10:28 - 0 تشکر 326336

واقعا که تاسف آوره

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
چهارشنبه 11/3/1390 - 11:16 - 0 تشکر 326355

با نام خدا و سلام بيچاره جوونايي که اينجور فوتباليستايي روالگوي خودشون قرار ميدن

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی