سينما و تلویزیون (بازدید: 275)
يکشنبه 8/3/1390 - 22:6 -0 تشکر 323661
پروین: 200 میلیون می گیرم برم تلویزیون

«بعداً سر فرصت میام تو اون آلاچیقتون مفصل صحبت می‌کنیم.» این وعده‌ای بود که علی پروین دیروز جلوی درب خبرورزشی و داخل اتومبیل ماکسیمای سفید رنگش به ما داد. علی آقا که به‌خاطر ناصر حجازی هنوز پیراهن مشکی‌اش را از تن خارج نکرده بود برای اینکه یک امانتی را از همکارمان اسماعیل حیدرپور بگیرد به خبرورزشی که نه، جلوی درب روزنامه آمد و چند دقیقه‌ای با ما گپ زد. او معتقد بود که بارسلونا در بازی دیشب ۳ گل به منچستر می‌زند و قهرمان می‌شود. بارسلونا اصلاً قابل مقایسه با هیچ تیمی نیست.البته این بار پیشبینی سلطان درست در آمده به عکس پیش بینی های سیاسی اش که معمولا درست از آب در نمی آیند!

* علی آقا! مثل پیش‌بینی‌های جام‌جهانی‌تان نشود؟

نه دیگه، این فرق می‌کنه. شوما بدون که بارسلونا می‌بره. بارسلونا تیمی است که فوتبال را به تمام معنا بازی می‌کنه و آدم از فوتبالش لذت می‌بره.

تشریف نمی‌آورید داخل روزنامه؟

نه بابا، دمپایی پامه! حالشو ندارم. ولی یه روز می‌یام تو آلاچیق مفصل حرف می‌زنیم (در این لحظه علی آقا دو تا حرف مخصوص بار حیدرپور کرد!) شما مقصرید که فوتبال به این روز افتاده. حالا هی بردار از من بد بنویس!

* ما که از شما بد ننوشتیم. همه شما را دوست دارند.

همین آقای اشراقی تو اون ستونش هی علیه علی پروین مطلب می‌زنه. راستی تو چند سالته اشراقی؟

* ۳۵ سال.

شوما یادت باشه من از همه این خارجی‌ها هم بهتر بازی می‌کردم. یادت باشه دیگه مادر مثل علی پروین نمی‌زاید! من اگر الان بازی می‌کردم از همه این اروپایی‌ها بهتر بودم ولی حیف که زود پیر شدم! اگه الان جوان بودم بهتون می‌گفتم فوتبال یعنی چی.

* علی آقا اگر الان جوان بودید قراردادتان چقدر بود، ۸۰۰ میلیون؟

برو بابا! برو بالای ۲ میلیارد! تو این فوتبال یارو دست چپ و راستش رو بلد نیست یک میلیارد گرفته، آن وقت علی پروین ۲ میلیارد نگیره؟

* راستی، چرا تلویزیون نمی‌روید؟

می‌رم ولی شرط داره! شرطش اینه که ۲۰۰ میلیون بریزند به حساب علی پروین!

* حالا چی می‌خواهید بگید؟

یه چیزایی می‌گم که تو عمرتون نشنیده باشید. شوما یادت باشه این شفیع و فردوسی‌پور خیلی اصرار می‌کنن من برم ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام!

* البته می‌گن شما نمی‌تونید برید تلویزیون؟

۲۰۰ میلیون رو بریزند ببینید چطوری می‌رم! (می‌خندد) حالا ور نداری اینارو بنویسی‌ها! شوخی کردم... بابا ما بریم تلویزیون چی بگیم؟ ما هر چی بگیم آقایون برعکس عمل می‌کنند.

* کی می‌روید پرسپولیس؟

ای بابا، الان که همه چیز روی هواست! هنوز معلوم نیست کی رئیس سازمان می‌شه البته یک صحبت‌هایی شده و من چند تا اسپانسر دارم ولی... من دیگه برم، کار دارم. راستی بنویس خدا ناصر رو رحمت کنه.

يکشنبه 5/4/1390 - 18:59 - 0 تشکر 337407

نرخ انسان ها هم زده بالا!!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی