سينما و تلویزیون (بازدید: 446)
چهارشنبه 4/3/1390 - 19:17 -0 تشکر 321517
فیلم های سینمایی آخر هفته

 شبکه یک

 

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «گذرگاه کاساندرا» به کارگردانی جورج. پی. کاس متیوس پنجشنبه 5 خرداد ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی سوفیا لورن و ریچارد هریس ازاین قراراست که: مسافران یک قطار اروپایی درمعرض خطرابتلا به یک بیماری کشنده قرارمی گیرند. ازاین رو با خروج آنها از قطار جلوگیری به عمل می‌آید تا بیماری، ویروس کشنده‌ای که عده‌ای را گرفتار کرده، همه گیر نشود.

فیلم سینمایی «گذرگاه کاساندرا» محصول کشورهای آلمان غربی، ایتالیا و انگلیس درسال 1976ساخته شده است.

***********************  

فیلم تلویزیونی «آتش زیرخاکستر» جمعه 6 خرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم ازاین قراراست که: یک سال پس از فتح خرمشهر، توسط رزمندگان ایرانی، یک پزشک عمومی به نامه «مجید» که تازه ازدانشگاه تهران فارغ التحصیل شده ازطرف دانشگاه به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شده و در چادر بهداری یک قرارگاه نزدیک خرمشهر مشغول به کار می‌شود.

عبدالرضا اکبری، نصراله رادش، فرزین صابونی و سیامک احصایی در فیلم تلویزیونی «آتش زیرخاکستر» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی بازی کرده‌اند.


 

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 4/3/1390 - 19:23 - 0 تشکر 321519


شبکه دوفیلم تلویزیونی
«فقط بیست» به کارگردانی مسعود کرامتی و تهیه کنندگی داوود قچاق جمعه 6 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی محمد جواد جعفرپور، شبنم مقدمی، حمیدرضا دلاوری و شهرام قاعدی آمده: پدر خانواده‌ای ادعا دارد که اجدادش ریاضی‌دان بوده‌اند و حالا بچه‌هایش نیز باید ریاضی‌دان بشوند و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کند تا ریاضی پسرش، رحیم خوب شود. بالاخره رحیم یک عینک پیدا می‌کند و با گذاشتن این عینک بر چشمانش دگرگون شده و شبیه انیشتن می‌شود.**********************


فیلم تلویزیونی «فرشته نزدیک است» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه 6 خرداد ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده: عاطفه تنها در خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کند. دو پسر او هر کدام ازدواج کرده و به زندگی خود مشغولند. روزی عاطفه زنی را در خانه خود پیدامی کند. وی حاضر نیست آنجا را ترک کند. عاطفه پلیس را خبر می‌کند. هیچ کس به جز عاطفه قادر به دیدن زن نیست، زن که خود را شایسته معرفی می‌کند قدرت‌های عجیبی دارد ازجمله این که می‌تواند پیشگویی کند.


سحر ولد بیگی، پروانه معصومی، پرستو صالحی و مهدی صبایی در فیلم تلویزیونی «فرشته نزدیک است» بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 4/3/1390 - 19:32 - 0 تشکر 321522شبکه سه

فیلم سینمایی
«الماس خونین» به کارگردانی ادوارد زوییک وبا بازی لئوناردو دی کاپریو، جنیفرکانلی و دجیمون هانسو، پنجشنبه 5 خرداد ساعت 30/ 11 از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.************************فیلم سینمایی
«بازرس مورس» به کارگردانی دنی بوی محصول سال 1990 کشور انگلیس، پنجشنبه 5 خرداد ساعت 17:15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: در زندانی واقع درفارنلی قتلی صورت می‌گیرد و پیرمردی به نام کرایرکشته می‌شود. بازرس مورس با همکارش به دنبال قاتل می‌روند تا اینکه متوجه می‌شوند که مقتول با دو شریک به نام‌های تورنتون و بایلی در آخرین لحظات مرگ در کنارهم بودند. مورس به بایلی مشکوک می‌شود.


کوئیین ویتلی، جان تو و کولین دکسته در فیلم سینمایی «بازرس مورس» محصول سال 1990 انگلستان بازی کرده‌اند.*********************فیلم سینمایی
«علیه دونها» پنجشنبه 5 خرداد ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: «جان» با پدرش درشهر در حال خرید هستند که دون‌ها به آنجا آمده و پدر وی را می‌کشند. «جان» با مادرش به قلعه دون‌ها می‌رود وخواهان تنبیه مقصرهستند ولی دون بزرگ بی احترامی کرده و آنها را بازمی گرداند.


فیلم سینمایی «علیه دونها» محصول سال 2000 کشورانگلستان با بازی مارتین کلونز و ریچارد کویزساخته شده است.********************فیلم سینمایی
«تبدیل شوندگان2» پنجشنبه 5 خرداد ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

«تبدیل شوندگان2» ماجرای نبرد دو دسته از آدم آهنی متغیرالشکل است که ترکیبی از نقاشی متحرک و صحنه‌های زنده بازیگر است. قهرمان فیلم که یک پسر جوان است (سم) به دانشگاه می‌رود تا از دوستان آدم آهنی‌اش که ساکن زمین هستند، فاصله بگیرد. اما با بازگشت آدم آهنی‌های دشمن که دوباره احیا شده‌اند و ازفضا می‌آیند، ناچار به کمک دوستان آهنی اش می‌آید.


مگان فاکس و جاش دوهمل درفیلم سینمایی «تبدیل شوندگان» محصول سال 2009 کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.********************


فیلم سینمایی
«دوست من یونگ دون» به کارگردانی لی سونگ یول محصول سال 2002 کشورکره جمعه 6خرداد ماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیماباز پخش می‌شود.********************فیلم تلویزیونی «بن بست یلدا» جمعه 6 خرداد ساعت 15 ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم بابازی ثریاقاسمی، آشامحرابی وجوادعزتی ازاین قراراست که:خانم مسنی همسرش درجوانی فوت کرده و دارائی‌های بسیاری ازخود به جا گذاشته، فرزندان او که همگی متاهل اند درهمان خانه زندگی می‌کنند. آنها بر آن شده‌اند که ماترک پدر را که شامل خانه و زمین و گاوداری و... می‌باشد تقسیم کرده و هرکدام سهم خود را بردارند.

فیلم تلویزیونی «بن بست یلدا» به کارگردانی عباس رنجبر وتهیه کنندگی مسعود نوری ساخته شده است.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 4/3/1390 - 19:34 - 0 تشکر 321524

سلام :

ممنون سلام زهرای گرامی

 

thank you for attention

چهارشنبه 4/3/1390 - 19:36 - 0 تشکر 321525

شبکه چهارفیلم تلویزیونی «همه افتادگان» به کارگردانی بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقا هرندی و علی پورکیانی و با بازی امیر آقایی، الهام پاوه نژاد، کاظم هژیر آزاد، شمسی صادقی و مژگان خالقی پنجشنبه 5 خرداد ماه ساعت 15:30 از شبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.*********************جمعه 6 خرداد ماه ساعت 20:30، فیلم سینمایی
«مانی اورانگابو» به کارگردانی لی چانگ در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.فیلم داستان دوجوان به نام‌های گابو (که همان اورانگابو است ) و سانگو است که هر دو اهل رواندا هستند و تصمیم گرفته‌اند قاتل پدرگابو را پیدا کنند. برای همین به سفر می‌روند، پدر گابو در جنگ‌های قبیله‌ای به دست مردی از قبیله دشمن کشته شده است. در بین مسیر سانگوا تصمیم می‌گیرد که بعد از سه سال که خانه پدری را ترک کرده به والدینش سر بزند.روتا گنگوا جوزف و دوران کوندیه اریک در فیلم سینمایی «مانی اورانگابو» محصول سال 2007 کشورهای رواندا و آمریکا به ایفای نقش پرداختند.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 4/3/1390 - 19:38 - 0 تشکر 321527


شبکه تهرانفیلم سینمایی «سنگ سرنوشت» به کارگردانی چارلز مارتین اسمیت محصول سال 2008 کشورهای کانادا و انگلیس 30 دقیقه بامداد روز جمعه 6 خرداد از شبکه تهران بازپخش می‌شود.چارلی كاكس، كیت مارا و استفن مك كول در فیلم سینمایی «سنگ سرنوشت» بازی کرده‌اند.***********************فیلم سینمایی
«سایه مرگ» به کارگردانی هان جانگ جمعه 6 خرداد 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.در خلاصه داستان فیلم آمده: یک سازمان تبهكاری نژادپرست در كره جنوبی، با اعتقاد به اینكه مهاجران آسیایی ازكشورهایی چون ویتنام، فیلیپین و تایلند یا باید به كشورهایشان بازگردند ویا اینكه كشته شوند آنها را به قتل می رساند. یكی ازاعضای سازمان مرد سنگدلی با نام مستعار سایه است كه جوانی به نام سونگ جی وان با وی كارمی كند. پلیسی به نام لی هان كیو درضمن یك عملیات آنها را تعقیب می كند، ولی آنها موفق به فرارمی شوند.کانگ هو سانگ، دانگ وون کانگ و یان سیو چویی درفیلم سینمایی «سایه مرگ» محصول سال 2010 کشور کره بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی