انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 16328)
جمعه 10/12/1386 - 14:12 -0 تشکر 32073
ترفند بهاییت برای جذب جوانان پسر و دختر

گروه یادشده با این ترفند به ترویج اندیشه های بهایی نیز می پردازند و تا كنون در نقاط مختلف تهران جذب هایی نیز از بین دانش آموزان دبیرستان های دخترانه و پسرانه داشته اند.
به گزارش خبرنگار «جهان»، افراد گروهی كه خود را "كنیا" می نامند، موظف شده اند تا با اهدای هدایا و بعضاً كمك های نقدی به جوانان دختر و پسر، آنان را جذب محافل پنهانی خود كنند.

بر پایه این گزارش، گروه یادشده با این ترفند به ترویج اندیشه های بهایی نیز می پردازند و تا كنون در نقاط مختلف تهران جذب هایی نیز از بین دانش آموزان دبیرستان های دخترانه و پسرانه داشته اند.
در ماه های اخیر جریان بهائیت در برخی از نقاط تهران و برخی از شهرهای شمال غربی و مركزی ایران فعالیت خود را تشدید كرده است.

چندی پیش نیز خبری مبنی بر فروش سی دی های آموزشی این گروه در سیستان و بلوچستان منتشر شد كه در
قالب آموزش، شیعه را نیز تكفیر می كرد.

يکشنبه 12/8/1387 - 1:13 - 0 تشکر 68353

با عرض سلام می خواستم بگم که مسولان مذهبی و فرهنگی کشور بیشتر باید به این نکات توجه کنند(شاید یکی از دلایلی که جوانان ما به طرف این تشکل ها می روند این است که از معارف غنی خود بی خبرند)

وعزیزان مبلغ دینی ما بیشتر به فلسفه و عقاید دینی توجه کنند

تا به احکام دین  زیرا احکام دین را به راحتی می توان از رساله بدست آورد و این "بینش "در دین است که اهمیت دارد

دوشنبه 24/1/1388 - 21:23 - 0 تشکر 105776

دوست  عزیز  الان همسایه ی  ما بهایی  است  این   افراد   سعی  در  ایجاد  اخلاق  خوب  و محبت  و  قیاف  های مسلمانان  را  در  دام  می اندازند         در  مورد  بهایت  هر  مطلبی  خواستی  بفرمایید

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

دوشنبه 24/1/1388 - 21:32 - 0 تشکر 105782

 توهین فرقه ضاله بهائیت به پیامبر(ص)
به گزارش ایرنا، در این مقاله توهین آمیز ، پیامبر اسلام (ص) به عنوان فردی معرفی شده است که "هزارو چهاصدسال پیش با دلمشغولیهای دیگری در دل صحرا میزیست و جز چارپایان همدمی نداشت. "(العیاذ بالله)

نویسنده این مقاله توهین آمیز سپس آموزه های پیامبر اسلام(ص) را عامل ترویج تروریسم دانست و مدعی شد:"مسلمانان خود را با تسلیم در برابر خواست خدا و شمشیر کشیدن بر ظالم و دفاع از مظلوم تصویر میکنند. به همین منوال علت اینکه اکثر گروه های تروریستی جهان مسلمانانند اینست که روح آنچه که از آیین محمدی باقی مانده بستر مساعد تری نسبت به سایر ایدئولوژی ها برای رشد تفکرات تروریستی میسازد."

این بهائی هتاک سپس یهودیان را برتر از مسلمانان دانست و مدعی شد:"همانطور که سرنوشت مشابه فرزندان یک خانواده اتفاقی نیست، به همین منوال اینکه اکثر مسلمانان به کشورهای جهان سومی تعلق دارند و اینکه یهودیان با شمار کم مهمترین اهرم های اقتصادی و سیاسی دنیا را در اختیار دارند اتفاقی نیست. "

وی در ادامه مسلمان را تروریست خواند و از یهودیان چهره ای سختکوش و انسانی ترسیم کرد.
نویسنده هتاک این مقاله در پایان مسلمانان را کسانی دانست که صرفا در پی "دستورالعمل های شک بین رکعت های نماز یومیه و احکام مستحبات و مکروهات و نجاسات وغسل های مختلف و فرق آب کُر و جاری و آداب خلا رفتن " هستند.

توهینهای فرقه ضاله بهائیت به پیامبر اسلام(ص) و مسلمانان در شرایطی صورت می گیرد که رهبران این فرقه ضاله همواره در تلاش هستند تا تصویر فرقه خود را به عنوان فرقه ای که برای همه ادیان احترام قائل است ترسیم کنند.

گفتنی است پیش از این دادستان کل کشور اعلام کرده بود: "فعالیتهای تشکیلات فرقه ضاله بهائیت در تمامی رده‌ها و نیز هر نوع تشکیلات جایگزین آن غیر قانونی و ممنوع است."

در همین رابطه آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی طی نامه ای خطاب به وزیر اطلاعات با اشاره به اصل بیستم قانون اساسی مبنی بر حقوق شهروندی همه افراد ملت و نیز اصل بیست و سوم قانون اساسی مبنی بر آزادی افراد برای داشتن هر عقیده ای اظهار داشته بود : " داشتن یک عقیده و مرام،آزاد ولی اعلان و ابراز آن به منظور تحریف افکار دیگران،جریان سازی و یا تبلیغ و تظاهر به قصد اغواگری و تشویش اذهان دیگران و عناوین مشابه مجاز نخواهد بود ".

دادستان کل کشور در ادامه تاکید کرده بود: اساسا " اشخاص حقیقی و حقوقی رسمیت داده شده در قانون اساسی و قوانین عادی در فعالیتهای موصوف آزادی عمل دارند اما مبادرت به هر گونه فعالیتی چه در قالب فردی،جمعی یا تشکیلاتی،اگر امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور را در معرض مخاطره قرار دهد،بدیهی است که حاکمیت از اقتدار خود در جهت تامین مصالح عمومی و منافع ملی استفاده خواهد نمود و برخورد مقتضی را با خاطیان خواهد داشت ".

وی سپس با اشاره به کارنامه و پیشینه شبکه و تشکیلات سیاسی - اطلاعاتی فرقه ضاله بهائیت و همچنین وجود مرکزیت آن در سرزمینهای اشغالی فلسطین گفته‌بود: " مستندات،امارات و قرائن به دست آمده حاکی از آن است که تشکیلات مذبور با دشمنان خارجی ملت ایران در ارتباط مستقیم بوده، دارای پیوندهای دیرینه و مستحکمی با رژیم صهیونستی است و در ایران نیز به جمع آوری اطلاعات و فعالیتهای نفوذی و تخریب پایگاههای اعتقادی مردم مبادرت می نمایند ".

وی در پایان با تاکید بر دستورات پیشین دادستان وقت کل کشور و ریاست وقت قوه قضائیه در سال 1362،دال بر ممنوعیت هرگونه فعالیت تشکیلاتی جریان مذکور اعلان داشته بود: "تشکیلات فرقه ضاله بهائیت در تمامی رده ها غیر قانونی و غیر رسمی بوده و وابستگی آنها به اسرائیل و ضدیت آنها با اسلام و نظام اسلامی محرز و خطر آنها برای امنیت ملی مدلل و مستند است و لازم است با هر نوع تشکیلات جایگزین نیز که در حکم بدل از اصل عمل نمایند، طبق مقررات برخورد شود ".

شایان ذکر است سران تشکیلات غیر قانونی فرقه بهائیت سال گذشته توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده و پرونده آنان در حال رسیدگی در دستگاه قضائی است و با دستور دادستان محترم کل کشور برخورد قاطع با عناصر تشکیلات، تا انهدام کامل آن ادامه خواهد داشت.

دوشنبه 24/1/1388 - 21:44 - 0 تشکر 105789

دوست  عزیز  از  اطلاع  رسانی  شما  در  مورد  این  فرقه  تشکر  میکنم  در  چناه  یوسف  زهرا

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

چهارشنبه 3/9/1389 - 11:17 - 0 تشکر 253703

سلام از ایجاد این سایت از شما متشکرم وامیدوارم اندیشه ها وافکار مردم به گمراهی نکشد موفق وشاد باشید

چهارشنبه 3/9/1389 - 11:19 - 0 تشکر 253706

سلام از مطلب جالبتان واقعا ممنونم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی