انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1011)
جمعه 10/12/1386 - 13:43 -0 تشکر 32063
بازداشت 8 نفر در میدان صادقیه تهران در پی «ارشاد دختر بدپوشش»

  تحقیقات پلیسی از عوامل حادثه میدان صادقیه تهران ادامه دارد.
رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی ناجا در گفت و گو با خبرنگار عصرایران گفت: ماجرا از آنجا آغاز شد که ماموران پلیس ، دختر بدپوششی را برای بردن به مرکز پلیس و ارشاد به درون خودروی ناجا منتقل می کردند که وی در مقابل ماموران مقاومت کرده و اقدام به جیغ و داد می کند.
سرهنگ مهدی احمدی افزود: در این گیرودار عده ای از افراد حاضر در محل در حمایت از این دختر به مقابله با پلیس می پردازند و درگیری آغاز می شود که با سنگ پراکنی آنها، به خودروهای پلیس نیز آسیب می رسد.
احمدی با «لاابالی» خواندن حمله کنندگان به پلیس گفت: این افراد معمولاً در آن حوالی پرسه می زنند و عمدتاً نیز دارای سوابق سوء هستند.
وی افزود: در حمله آنها به پلیس که با سنگ صورت گرفت، دختری که ماجرا از وی آغاز شده بود نیز توسط این افراد مجروح شد که پلیس او را به بیمارستان منتقل کرد.
احمدی همچنین از دستگیری 8 نفر از این افراد خبر داد و گفت: بازداشت شدگان کسانی بودند که مردم را به اقدام علیه پلیس تحریک می کردند.
به گفته رییس ستاد اطلاع رسانی ستاد فرماندهی ناجا، پلیس در میدان صادقیه همچنان استقرار دارد و به ارشاد افراد بدپوشش می پردازد.
در این حادثه، شعارهایی علیه پلیس سرداده شد و کسبه محل نیز از بیم آسیب های احتمالی، مغازه های خود را تعطیل کردند.
میدان صادقیه از پر تراکم ترین نقاط تهران است که به ویژه در اوائل شب، جوانان دختر و پسر زیادی در آن تردد دارند.
فیلم این رویداد که توسط دهها نفر از حاضران به وسیله موبایل تصویربرداری می شد، به طور گسترده ای در شبکه جهانی اینترنت پخش شده است.


منبع خبر: عصر ایران

يکشنبه 12/12/1386 - 10:23 - 0 تشکر 32297

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوشنبه 13/12/1386 - 10:59 - 0 تشکر 32412

به نام خدا
سلام بر همه جوانان مسلمان
درابتدایک سوالی ازشما می کنم : اگرشما مسئول جایی شوی  و اعضای آن طبق مقررات آن سازمان رفتار نکنند چه می کنی ؟یک بار تذکر می دهی واطلاع رسانی می کنی دو بار تذکرمیدهی و.... بلاخره چه میکنی ؟؟؟آیا درآخر متوسل به زور نمیشوی ؟پس زور واجبار بعضی وقتها لازم وضروری است . مایاباید وارد دین اسلام نشویم یا اگر وارد شدیم پایبند به قوانین آن باشیم مخصوصا درخت پابرجای  حجاب که باخون زیباترین جوانان اسلام درایران آبیاری شده است
البته اعتقاد دارم که مسئولیت آموزش وپرورش سنگین تر است و به جوانان در کنارآموزش,  پرورش واخلاق اسلامی زیاد یاد داده شود  وهمچنین خانواده ها باید اگاهتر شوند که این هم به نفع خودشان است وهم جوانانشان . ولی بعد ازاین همه تبلیغ در مورد حجاب واین همه ندانم کاری ازطرف بعضی مسئولین وبی توجهی بعضی  ازجوانان ...باید دست نیروی محترم انتظامی را بخاطر فعالیتها و هوشیاریهایش بوسید .

سه شنبه 14/12/1386 - 13:45 - 0 تشکر 32558

بسم الله
سلام بردوستان
مگه آزادی نیست پس نیروی محترم انتظامی هم باید یه کم ازاین آزادی سهمی ببرد .

سه شنبه 14/12/1386 - 13:48 - 0 تشکر 32559

هو المحبوب
کسی را سخن نرم اورا نکند آگاه
سیلی گرم اورابکند هوشیار
این هم شعر نوی زمانه ما :درضمن معلومه كه چون نزدیك انتخاباته این كارها طبیعی وبرنامه ریزی شده است و جوانان تیزهوش اینو خوب می فهمند .بعله

چهارشنبه 29/12/1386 - 9:54 - 0 تشکر 34351

امّا دوستان هنگامی كه ما تصاویری از بد اخلاقی های پلیس آمریكا را به نمایش می گذاریم نباید انتظار داشته باشیم كه آنها نیز در برابر ما سكوت اختیار كنند .

با تشكر فراوان از حسن نظر دوستان

شنبه 3/1/1387 - 11:50 - 0 تشکر 34484

بسمه تعالی

هرکاری یک راهی داره.

نهی ازمنکر مراتب داره.

می دانید که هرعملی که وهن به اسلام است حرام است.

باکتک زدن یک دختر در خیابان آیاوضع جامعه درست می شود وهمه از فردا باحجاب اسلامی ازخانه ها بیرون می آیند؟!

یااین که نه تنها پیامدش این است نگاه هانسبت به زیبا ترین دین الهی برمی گردد .

ودیگرحتی مسلمانان دولت های اسلامی راکه ایجاد می شونددولتی تندرو وافراطی می خوانند.

بیاییدقضاوت کنیم. من نوعی که در یک کشور غیراسلامی هستم وقتی این گونه صحنه ها رامی بینم که همه نشانگر این است که بله  مسلمانانی که درکشور اسلامی هستند اجباراَ مسلمانی می کنند.که اگر نکنند این عاقبت آن هااست.

نیروی انتظامی می تواند ازروش های دیگری که در اسلام برای امر به معروف و نهی ازمنکر وارد شده است بهره بگیرند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.