سينما و تلویزیون (بازدید: 806)
پنج شنبه 29/2/1390 - 15:32 -0 تشکر 318878
اخر هفته و فیلم های شبکه های سیما

تاراس بولبا، شرکت، شیب تند...
جام جم آنلاین: فیلمهای سینمایی و تلویزیونی «تاراس بولبا»،«شرکت»،«جاسوسی هریت و جنگ‌های وبلاگی»،«جنگ کودکانه»،« پاپیون»،«بازرس مورس»،«دوست من یونگ دون»،«تنها دلخوشی من»،«استاد کونگ کیو»،«الماس خونین»،«بازی بزرگان»،«همه افتادگان»،«تمپل گرندین»،«محموله سیاه» و «شیب تند» پنجشنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه ازشبکه‌های یک ، دو، سه ، چهار، تهران و سیمای استان ها پخش می‌شـود.

شـبـکـه یــک

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « تاراس بولبا » به کارگردانی جی لی توماسون پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: " تاراس بولبا "جنگ آورنامدار قزاق که مقام سرهنگی را درمیان ارتش خود در اروپای شرقی دارد، برای بیرون راندن ارتش ترکها دربخشی از اروپای شرقی به لهستانی ها می پیوندد تا بعد ازاین پیروزی کنترل برآن نواحی برعهده قزاق ها قرارگیرد. اما لهستانی ها بعد ازاین جنگ و پیروزی به عهد خود وفا نمی کنند و قزاقها را به سمت تپه ها می رانند. 
تونی کورتیس و یول براینر درفیلم سینمایی « تاراس بولبا» محصول سال 1962 آمریکا و یوگسلاوی بازی کرده است.

فیلم تلویزیونی « شرکت» جمعه 30اردیبهشت ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

دراین فیلم خواهید دید : فروزان و مسرور قراراست طبق نقشه رضایی و وثوق همدیگر را به قتل برسانند.شرایط به گونه ای فراهم شده که آن دو دریک مواجهه به یکدیگرشلیک کنند.وثوق مخفیانه وارد می شود.آثارخون برزمین و دیواراست اما جنازه ای نیست . کابوس وثوق آغاز می گردد.
مجید مظفری ، لعیا زنگنه و محمد حاتمی درفیلم تلویزیونی«شرکت» به کارگردانی احمد دیری و تهیه کنندگی فاطمه ثمرقندی بازی کرده اند .

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی « جاسوس هریت و جنگ های وبلاگی » به کارگردانی رون اولیور و تهیه کنندگی جاناتان هاکت جمعه 30 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود .

داستان فیلم درخصوص زندگی دختری به نام هریت است که ماجراهای پیش آمده درطول فیلم را از زبان او دنبال می کنیم .هریت با پدر ومادرش زندگی می کند . پدرهریت ازتهیه کنندگان و کارگردانان معروف سینما می باشد که مدام بدنبال کسب ثروت و شهرت ازطریق ساخت آثارپرفروش با هنرپیشه های معروف می باشد. ازطرف دیگرمادرهریت نیزبدنبال امورشخصی ، خرید و خوشگذرانی هایش با دوستانش است و هریت ، قهرمان داستان که جوانی بسیارکنجکاو و با هوش است. دائما درصدد سرک کشیدن دراحوال و مناسبات انسانهای پیرامون خود می باشد .
فیلم سینمایی « جاسوسی هریت و جنگ های وبلاگی » محصول سال 2010 با حضور بازیگرانی همچون  جنیفر استون ،کریستین بوت وجیسون بلیکردرکشورهای کانادا و آمریکا ساخته شده است .

فیلم سینمایی « جنگ کودکانه » به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی محسن علی اکبری جمعه 30 اردیبهشت ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

دراین فیلم با بازی سلیمه رنگرز، یلدا قشقایی ،سعید قائمی ، علیرضا کمالی نژاد و فواد احمدی صابرمی بینیم : علی کودکی عراقی با ازدست دادن خانواده اش به خاطرحمله و تهاجم نیروهای آمریکایی به خاک عراق و ویران کردن خانه شان برای یافتن برادرش که به همراه خانواده ای که برای نجات جان خود به سوی مرزهای مجاورایران رفته اند رهسپارمی شود.

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « پاپیون » به کارگردانی فرانکلین شافنر پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما بازپخش می شود.

فیلم سینمایی « پاپیون » بر اساس زندگی واقعی " هانری شاریر" معروف به پاپیون که به دلیل خلافکاری به گینه فرانسه تبعید می شود ، ساخته شده است .

فیلم سینمایی « بازرس مورس » به کارگردانی دنی بوی پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 18 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم ازاین قراراست : پرونده قتل هایی در دست بازرس دیگری قرار می گیرد که او در تحقیقات راه را به اشتباه می رود . با شواهدی که بازرس مورس به دست می آورد پرونده به وی داده می شود .
فیلم سینمایی « بازرس مورس » با بازی بازیگرانی همچون کولین دکستر، جان تاو و کویین ویتلی ساخته شده است .

فیلم سینمایی « دوست من یونگ دون » به کارگردانی لی سونگ یول محصول سال 2002 کشورکره پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت  20 ازشبکه سه سیما پخش می شود .

دراین فیلم با بازی لیونگ ای لی خواهید دید : دو دختر به نام های اولام و یونگ دوگ برای کار و یادگیری آشپزی وارد قصرمی شوند. این دو که تبدیل به دو دوست خیلی صمیمی می شوند ، با هم قرار می گذارند سخت کارکنند و تلاش کنند بهترین آشپز قصر شوند .

فیلم تلویزیونی «تنها دلخوشی من» پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 24 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : سیما آشپزی دریک خانه سالمندان است که با تنها پسرش امیرزندگی می کند . امیرکه با دختری عقد کرده طبق قرارباید خانه ای به نام او کند. به همین خاطرمادر را تحت فشارمی گذارد تا بالاخره سیما سند خانه را تحویل امیرمی دهد وخودش به خانه ای که اجاره کرده نقل مکان می کند.
زهره حمیدی ، پوراندخت مهیمن و پرویز پورحسینی درفیلم تلویزیونی « تنها دلخوشی من » به کارگردانی حسین عامری و تهیه کنندگی حسین عامری و بهروزافراسیابی بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « استاد کونگ کیو » به کارگردانی می هو و به تهیه کنندگی سنپنگ هان جمعه 30 اردیبهشت ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می شود.

چویون- فت و ایکسون ژو درفیلم سینمایی « استاد کونگ کیو » محصول سال 2010 کشورچین به ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی « الماس خونین» محصول سال 2006 کشورآمریکا ، جمعه 30 اردیبهشت ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده : دنی آرچر یک قاچاقچی الماس است که در دوران کودکی پدر و مادرخود را در درگیری های خونبار دهه 1970 ازدست داده است. طی این سی سالی که ازعمرش گذشته سربازی مزدور و تاجری ناکام بوده است.
لئوناردو دی کاپریو ،جنیفرکانلی و دجیمون هانسو درفیلم سینمایی « الماس خونین » به کارگردانی ادوارد زوییک به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه چـهـار

پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت 15:30، فیلم سینمایی « بازی بزرگان » به کارگردانی  راموال همریخ ، محصول سال 2009 کشور دانمارک ازشبکه چهارسیما باز پخش می شود .

فیلم تلویزیونی « همه افتادگان» به کارگردانی بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقا هرندی و علی پورکیانی جمعه 30 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه " سینما 4 " ازشبکه چهارسیما پخش می شود.
فیلم تلویزیونی « همه افتادگان »  به صورت اپیزودیک ساخته شده است .
اپیزود اول : زوج جوانی برای ماه عسل به شمال سفرکرده اند و دریکی هتل به نام زیتون اقامت کرده اند.اما ناگهان تماس مشکوک یک زن به پسرباعث می شود تا همسرش به او شک کند .
اپیزود دوم : زن و شوهری بعد ازیازده سال جدایی دوباره به هم بازگشتند و بعد از ازدواج مجدد برای مسافرت به این هتل آمده اند.آنها گویا نمی توانند گذشته و این یازده سال را فراموش کنند و بارها و بارها به گذشته باز می گردند .
اپیزود سوم : دو مرد خلافکار درحین انتقال پول سرقتی با هم درگیرمی شوند و یکی از آنها کشته می شود و مرد قاتل به هتل می رود و ماشین زن و مرد میانسال را که ترمزش خراب است را می دزدد .
امیرآقایی ، الهام پاوه نژاد ، کاظم هژیرآزاد ، شمسی صادقی و مژگان خالقی درفیلم تلویزیونی « همه افتادگان» بازی کرده اند .

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « تمپل گرندین» به کارگردانی مایك جكسون محصول سال 2010 کشور آمریکا 30 دقیقه بامداد روز جمعه 30 اردیبهشت ازشبکه تهران باز پخش می¬شود.

شبکه تهران جمعه 30اردیبهشت ماه ساعت 13:30فیلم سینمایی« محموله سیاه» به کارگردانی کوین هوکز را برای  پخش درنظرگرفته است.

درخلاصه داستان فیلم آمده : جک مردی میانسال است که به خاطر تصادفی در زندان بوده و به تازگی آزاده شده است . او دریک پایانه حمل و نقل و باربری کارمی کند .سرکارگر او را اخراج می کند و بعد رئیس شرکت با توجه به سوء سابقه او سعی می کند، او را تحت فشار قرارداده ومجبور به جابجایی یک محموله قاچاق کند .
فیلم سینمایی « محموله سیاه » محصول مشترک کشورهای آمریکا، انگلیس ، آلمان ، اسپانیا و فرانسه در سال 1998تولیدشده است .

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم سینمایی « شیب تند » به کارگردانی سعید محمدی زاده و تهیه کنندگی عباس رنجبر جمعه 30 اردیبهشت ساعت 13:30 ازسیمای استان ها روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی امید آهنگرانی و شهرام فرهمند آمده : هادی به شهر می آید و در شغل خدماتی شروع به کارمی کند. او با مهندس خیری آشنا می‌شود.مهندس،هادی را تشویق می‌کند تا به روستایش بازگردد. سرانجام هادی با کمک مهندس و جوانان روستا زمین ها را تبدیل به منطقه پرورش ماهی می کند و خود کارآفرین نمونه می شود.

جمعه 30/2/1390 - 14:25 - 0 تشکر 319089

سلام به kkkkkkkl عزیز ، کاربر همیشه فعال انجمن سینما و تلوزیون

ممنون از اطلاع رسانی خوبتون . تشکر

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی